Hledat

Ubytování

Ubytování město Santa Teresa Gallura

Ve městě Santa Teresa Gallura (Itálie) máme celkem 486 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Santa Teresa Gallura

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Santa Teresa Gallura

Casa Marta by Holiday World

10

Casa Marta by Holiday World

Ubytování (Apartmán) Casa Marta by Holiday World. Casa Marta by Holiday World se nachází v Santa Teresa Gallura na Sardinii a nabízí balkon a výhled na bazén. Ubytování Casa Marta by Holiday World se nachází ve městě Santa Teresa Gallura (Itálie - Sardinie).

Villa Corsara

10

Villa Corsara

Ubytování (Vila) Villa Corsara. Villa Corsara se nachází v Santa Teresa Gallura, 450 metrů od Spiaggia Conca Verde a 1,5 km od Spiaggia Valle Dell'Erica. Ubytování Villa Corsara se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Casa Vacanze S.Teresa di Gallura - Guest House Stella

10

Casa Vacanze S.Teresa di Gallura - Guest House Stella

UbytováníCasa Vacanze S.Teresa di Gallura - Guest House Stella. Located in Santa Teresa Gallura in the Sardinia region, Casa Vacanze S.Teresa di Gallura - Guest House Stella has a terrace. Ubytování Casa Vacanze S.Teresa di Gallura - Guest House Stella se nachází ve městě Santa Teresa Gallura (Itálie - Sardinie).

Residence dei fiori con piscina

10

Residence dei fiori con piscina

UbytováníResidence dei fiori con piscina. Residence dei fiori con piscina se nachází 800 metrů od pláže Rena Bianca a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na město. Ubytování Residence dei fiori con piscina se nachází ve městě Santa Teresa Gallura (Itálie - Sardinie).

Villa vista mare

10

Villa vista mare

UbytováníVilla vista mare. Villa vista mare se nachází asi 32 km od obřích hrobek Coddu Vecchiu a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Villa vista mare se nachází ve městě Santa Teresa Gallura (Itálie - Sardinie).

Appartamento Borgo Mari PT3 - MyHo Casa

10

Appartamento Borgo Mari PT3 - MyHo Casa

UbytováníAppartamento Borgo Mari PT3 - MyHo Casa. Appartamento Borgo Mari PT3 - MyHo Casa se nachází v Santa Teresa Gallura, 1,6 km od Spiaggia La Punzesa, 1,7 km od pláže Rena Bianca a 2,1 km od pláže... Ubytování Appartamento Borgo Mari PT3 - MyHo Casa se nachází ve městě Santa Teresa Gallura (Itálie - Sardinie).

Appartamento centralissimo con vista mare a Santa Teresa Gallura

10

Appartamento centralissimo con vista mare a Santa Teresa Gallura

UbytováníAppartamento centralissimo con vista mare a Santa Teresa Gallura. Appartamento centralissimo con vista mare a Santa Teresa Gallura se nachází asi 400 metrů od Spiaggia La Punzesa a nabízí ubytování s terasou, balkonem a... Ubytování Appartamento centralissimo con vista mare a Santa Teresa Gallura se nachází ve městě Santa Teresa Gallura (Itálie - Sardinie).

Porto Quadro Villa's

10

Porto Quadro Villa's

UbytováníPorto Quadro Villa's. Porto Quadro Villa's se nachází v Santa Teresa Gallura na Sardinii, nedaleko pláže Porto Quadro. Ubytování Porto Quadro Villa's se nachází ve městě Santa Teresa Gallura (Itálie - Sardinie).

Ginevra Vittoria's House - Residence La Marmorata - Santa Teresa Gallura

10

Ginevra Vittoria's House - Residence La Marmorata - Santa Teresa Gallura

UbytováníGinevra Vittoria's House - Residence La Marmorata - Santa Teresa Gallura. Ginevra Vittoria's House - Residence La Marmorata - Santa Teresa Gallura se nachází asi 100 metrů od Spiaggia Marmoratina. Ubytování Ginevra Vittoria's House - Residence La Marmorata - Santa Teresa Gallura se nachází ve městě Santa Teresa Gallura (Itálie - Sardinie).

Stazzo Retreat Santa Teresa Gallura

10

Stazzo Retreat Santa Teresa Gallura

UbytováníStazzo Retreat Santa Teresa Gallura. Stazzo Retreat Santa Teresa Gallura se nachází v Santa Teresa Gallura, 1,6 km od pláže Porto Quadro a 2,8 km od Spiaggia Marmoratina. Ubytování Stazzo Retreat Santa Teresa Gallura se nachází ve městě Santa Teresa Gallura (Itálie - Sardinie).

Casa Gerhard a 3 km da Santa Teresa loc Ruoni

10

Casa Gerhard a 3 km da Santa Teresa loc Ruoni

UbytováníCasa Gerhard a 3 km da Santa Teresa loc Ruoni. Casa Gerhard a 3 km da Santa Teresa nabízí výhled do vnitřního dvora. Ubytování Casa Gerhard a 3 km da Santa Teresa loc Ruoni se nachází ve městě Santa Teresa Gallura (Itálie - Sardinie).

Casa Ginevra

10

Casa Ginevra

UbytováníCasa Ginevra. Casa Ginevra se nachází v Santa Teresa Gallura a nabízí ubytování se soukromým bazénem. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Ginevra se nachází ve městě Santa Teresa Gallura (Itálie - Sardinie).

Via Sardegna

10

Via Sardegna

UbytováníVia Sardegna. Via Sardegna se nachází v Santa Teresa Gallura, v blízkosti pláže Spiaggia La Punzesa a Rena Bianca, a nabízí terasu. Ubytování Via Sardegna se nachází ve městě Santa Teresa Gallura (Itálie - Sardinie).

Casetta a Caresi Pietre Magiche

10

Casetta a Caresi Pietre Magiche

UbytováníCasetta a Caresi Pietre Magiche. Casetta a Caresi Pietre Magiche se nachází v Santa Teresa Gallura a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Casetta a Caresi Pietre Magiche se nachází ve městě Santa Teresa Gallura (Itálie - Sardinie).

Appartamento Viola

10

Appartamento Viola

UbytováníAppartamento Viola. Appartamento Viola se nachází v Santa Teresa Gallura, 300 metrů od pláže Rena Bianca a 700 metrů od Spiaggia La Punzesa. Ubytování Appartamento Viola se nachází ve městě Santa Teresa Gallura (Itálie - Sardinie).

Attico sulla spiaggia La Marmorata

10

Attico sulla spiaggia La Marmorata

UbytováníAttico sulla spiaggia La Marmorata. Attico sulla spiaggia La Marmorata se nachází v obci Santa Teresa Gallura a nabízí terasu, restauraci, bar, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Attico sulla spiaggia La Marmorata se nachází ve městě Santa Teresa Gallura (Itálie - Sardinie).

Casa Azzurra Vista Mare

10

Casa Azzurra Vista Mare

Ubytování (Apartmán) Casa Azzurra Vista Mare. Casa Azzurra Vista Mare se nachází v Santa Teresa Gallura, v blízkosti pláže Santa Reparata a 700 metrů od pláže Rena di Ponente. Ubytování Casa Azzurra Vista Mare se nachází ve městě Santa Teresa Gallura (Itálie - Sardinie).

Santa Teresa Sea View apartments

10

Santa Teresa Sea View apartments

Ubytování (Apartmány) Santa Teresa Sea View apartments. Apartmány Santa Teresa Sea View se nacházejí v obci Santa Teresa Gallura, 650 metrů od pláže Porto Quadro, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, bezplatné... Ubytování Santa Teresa Sea View apartments se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Appartamento Borgo Mari 4 - MyHo Casa

10

Appartamento Borgo Mari 4 - MyHo Casa

UbytováníAppartamento Borgo Mari 4 - MyHo Casa. Appartamento Borgo Mari nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Appartamento Borgo Mari 4 - MyHo Casa se nachází ve městě Santa Teresa Gallura (Itálie - Sardinie).

Apartment in Santa Teresa Gallura

10

Apartment in Santa Teresa Gallura

UbytováníApartment in Santa Teresa Gallura. Residence La Pavoncelle Santa Terese Gallura - ISR01305-CYB se nachází v obci Santa Teresa Gallura, pouhých 700 metrů od lanovky Spiaggia La Punzesa, a... Ubytování Apartment in Santa Teresa Gallura se nachází ve městě Santa Teresa Gallura (Itálie - Sardinie).

Nuovo trilocale vicino centro/mare

10

Nuovo trilocale vicino centro/mare

Ubytování (Apartmán) Nuovo trilocale vicino centro/mare. Nuovo trilocale vicino centro/mare se nachází v Santa Teresa Gallura, 300 metrů od Spiaggia La Punzesa a 450 metrů od pláže Rena Bianca. Nabízí... Ubytování Nuovo trilocale vicino centro/mare se nachází ve městě Santa Teresa Gallura (Itálie - Sardinie).

Amazing apartment in S,Teresa di Gallura OT with 2 Bedrooms

10

Amazing apartment in S,Teresa di Gallura OT with 2 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Amazing apartment in S,Teresa di Gallura OT with 2 Bedrooms. Amazing apartment in S, Teresa di Gallura OT with 2 Bedrooms se nachází v Santa Teresa Gallura, necelý 1 km od pláže Rena Bianca, 11 minut chůze od... Ubytování Amazing apartment in S,Teresa di Gallura OT with 2 Bedrooms se nachází ve městě Santa Teresa Gallura (Itálie - Sardinie).

Casa Stellins

10

Casa Stellins

UbytováníCasa Stellins. Casa Stellins se nachází v Santa Teresa Gallura, 700 metrů od pláže Rena Bianca a 24 km od ostrova Isola dei Gabbiani. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Casa Stellins se nachází ve městě Santa Teresa Gallura (Itálie - Sardinie).

Holiday house SantaTeresadiGallura

10

Holiday house SantaTeresadiGallura

UbytováníHoliday house SantaTeresadiGallura. Holiday house SantaTeresadiGallura se nachází v obci Santa Teresa Gallura, 700 metrů od pláže Rena Bianca a 24 km od ostrova Isola dei Gabbiani, a nabízí... Ubytování Holiday house SantaTeresadiGallura se nachází ve městě Santa Teresa Gallura (Itálie - Sardinie).

[Rena Bianca a 5min] Appartamento elegante 85m²

10

[Rena Bianca a 5min] Appartamento elegante 85m²

Ubytování[Rena Bianca a 5min] Appartamento elegante 85m². Apartmán Rena Bianca 5min se nachází v letovisku Santa Teresa Gallura, 700 metrů od pláže Rena Bianca, necelý 1 km od Spiaggia La Punzesa a 2,8 km od pláže... Ubytování [Rena Bianca a 5min] Appartamento elegante 85m² se nachází ve městě Santa Teresa Gallura (Itálie - Sardinie).

trilocale Conti

9,9

trilocale Conti

Ubytování (Apartmán) trilocale Conti. Trilocale Conti se nachází v Santa Teresa Gallura a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování trilocale Conti se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Appartamento nel residence Borgo dei Mirti

9,9

Appartamento nel residence Borgo dei Mirti

UbytováníAppartamento nel residence Borgo dei Mirti. Appartamento nel residence Borgo dei Mirti se nachází v Santa Teresa Gallura a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na... Ubytování Appartamento nel residence Borgo dei Mirti se nachází ve městě Santa Teresa Gallura (Itálie - Sardinie).

B&B Santa Lucia

9,9

B&B Santa Lucia

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Santa Lucia. B&B Santa Lucia se nachází v Santa Teresa Gallura, 250 metrů od Spiaggia La Punzesa a 500 metrů od pláže Rena Bianca. Ubytování B&B Santa Lucia se nachází ve městě Santa Teresa Gallura (Itálie - Sardinie).

La Casedda di Catalina

9,9

La Casedda di Catalina

UbytováníLa Casedda di Catalina. La Casedda di Catalina se nachází v Santa Teresa Gallura, 400 metrů od Spiaggia La Punzesa, necelý 1 km od pláže Rena Bianca a 23 km od Isola dei Gabbiani. Ubytování La Casedda di Catalina se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

La casa di Memmi Suites & Rooms

9,9

La casa di Memmi Suites & Rooms

UbytováníLa casa di Memmi Suites & Rooms. La casa di Memmi Suites & Rooms se nachází v Santa Teresa Gallura a nabízí zahradu a terasu. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování La casa di Memmi Suites & Rooms se nachází ve městě Santa Teresa Gallura (Itálie - Sardinie).

Villa Kuky

9,8

Villa Kuky

UbytováníVilla Kuky. Villa Kuky se nachází ve městě Santa Teresa Gallura na Sardinii, 2,5 km od centra města Santa Teresa, a nabízí sezónní venkovní bazén a výhled na bazén. Ubytování Villa Kuky se nachází ve městě Santa Teresa Gallura (Itálie - Sardinie).

La casa di Nì

9,8

La casa di Nì

Ubytování (Prázdninový dům) La casa di Nì. Ubytování se nachází v obci Santa Teresa Gallura, 450 metrů od pláže Rena Bianca a 450 metrů od Spiaggia La Punzesa. Ubytování La casa di Nì se nachází ve městě Santa Teresa Gallura (Itálie - Sardinie).

Immobile Rena Bianca

9,8

Immobile Rena Bianca

UbytováníImmobile Rena Bianca. Ubytování se nachází v Santa Teresa Gallura, 200 metrů od pláže Rena Bianca a 700 metrů od Spiaggia La Punzesa. Immobile Rena Bianca nabízí klimatizaci. Ubytování Immobile Rena Bianca se nachází ve městě Santa Teresa Gallura (Itálie - Sardinie).

L'isola incantata

9,8

L'isola incantata

Ubytování (Apartmán) L'isola incantata. L'isola incantata se nachází v Santa Teresa Gallura, necelý 1 km od Spiaggia La Punzesa a 16 minut chůze od pláže Rena Bianca, a nabízí balkon. Ubytování L'isola incantata se nachází ve městě Santa Teresa Gallura (Itálie - Sardinie).

Monolocale Val di Mela

9,7

Monolocale Val di Mela

UbytováníMonolocale Val di Mela. Monolocale Val di Mela nabízí ubytování s terasou a výhledem do zahrady, asi 27 km od obřích hrobek Coddu Vecchiu. Ubytování Monolocale Val di Mela se nachází ve městě Santa Teresa Gallura (Itálie - Sardinie).

Mimma del Mar

9,7

Mimma del Mar

UbytováníMimma del Mar. Mimma del Mar se nachází v Santa Teresa Gallura, 700 metrů od pláže Lu Capitanu a pláže Santa Reparata. Ubytování Mimma del Mar se nachází ve městě Santa Teresa Gallura (Itálie - Sardinie).

SARDINIA SUITES & APARTMENTS -Suite in centro-

9,7

SARDINIA SUITES & APARTMENTS -Suite in centro-

UbytováníSARDINIA SUITES & APARTMENTS -Suite in centro-. SARDINIA SUITES & APARTMENTS -Suite in centro- se nachází v letovisku Santa Teresa Gallura, pouhých 500 metrů od pláže Rena Bianca, a nabízí ubytování s... Ubytování SARDINIA SUITES & APARTMENTS -Suite in centro- se nachází ve městě Santa Teresa Gallura (Itálie - Sardinie).

François le cordonnier maison de charme

9,7

François le cordonnier maison de charme

Ubytování (Bed and breakfast) François le cordonnier maison de charme. François le cordonnier maison de charme se nachází v Santa Teresa Gallura a nabízí ubytování s vlastním balkonem. Ubytování François le cordonnier maison de charme se nachází ve městě Santa Teresa Gallura (Itálie - Sardinie).

Villetta Nanny II

9,7

Villetta Nanny II

Ubytování (Prázdninový dům) Villetta Nanny II. Villetta Nanny II se nachází v Santa Teresa Gallura, 50 metrů od pláže Rena Bianca a 600 metrů od Spiaggia La Punzesa. Nabízí výhled na moře. Ubytování Villetta Nanny II se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Villa Maria Cristina

9,7

Villa Maria Cristina

UbytováníVilla Maria Cristina. Villa Maria Cristina se nachází v Santa Teresa Gallura, 2,3 km od Spiaggia La Punzesa a 2,8 km od pláže Santa Reparata. Ubytování Villa Maria Cristina se nachází ve městě Santa Teresa Gallura (Itálie - Sardinie).

Splendido mono vista mare con wi fi a 100 mt da spiaggia

9,7

Splendido mono vista mare con wi fi a 100 mt da spiaggia

UbytováníSplendido mono vista mare con wi fi a 100 mt da spiaggia. Splendido mono vista mare con wi fi nabízí ubytování s terasou. a 100 mt da spiaggia je prázdninový dům v Santa Teresa Gallura. Ubytování Splendido mono vista mare con wi fi a 100 mt da spiaggia se nachází ve městě Santa Teresa Gallura (Itálie - Sardinie).

Casa Clemy Santa Teresa di Gallura

9,7

Casa Clemy Santa Teresa di Gallura

Ubytování (Apartmány) Casa Clemy Santa Teresa di Gallura. Casa Clemy Santa Teresa di Gallura se nachází v obci Santa Teresa Gallura a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Casa Clemy Santa Teresa di Gallura se nachází ve městě Santa Teresa Gallura (Itálie - Sardinie).

Villa La Liccia Misia

9,7

Villa La Liccia Misia

Ubytování (Vila) Villa La Liccia Misia. Nabízí sezónní bazén, který je sdílený s hosty vesnice a přístup k němu, pro naše hosty se nachází v soukromé zahradě vily. Ubytování Villa La Liccia Misia se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Sea View - Rena Bianca

9,7

Sea View - Rena Bianca

Ubytování (Apartmány) Sea View - Rena Bianca. Sea View - Rena Bianca se nachází v Santa Teresa Gallura, 200 metrů od pláže Rena Bianca, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Sea View - Rena Bianca se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Appartamento Borgo Mari PT5 - MyHo Casa

9,7

Appartamento Borgo Mari PT5 - MyHo Casa

UbytováníAppartamento Borgo Mari PT5 - MyHo Casa. Appartamento Borgo Mari PT5 - MyHo Casa se nachází asi 1,6 km od Spiaggia La Punzesa a nabízí výhled do zahrady, zahradu a terasu. Ubytování Appartamento Borgo Mari PT5 - MyHo Casa se nachází ve městě Santa Teresa Gallura (Itálie - Sardinie).

CASE DEL MAR nel centro storico

9,6

CASE DEL MAR nel centro storico

Ubytování (Apartmány) CASE DEL MAR nel centro storico. CASE DEL MAR nel centro storico se nachází v Santa Teresa Gallura, 250 metrů od Spiaggia La Punzesa a 550 metrů od pláže Rena Bianca. Ubytování CASE DEL MAR nel centro storico se nachází ve městě Santa Teresa Gallura (Itálie - Sardinie).

B&B Les Chambres Rooms & Suite

9,6

B&B Les Chambres Rooms & Suite

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Les Chambres Rooms & Suite. B&B Les Chambres Rooms & Suite se nachází v Santa Teresa Gallura, necelý 1 km od Spiaggia La Punzesa a 10 minut chůze od pláže Rena Bianca. Ubytování B&B Les Chambres Rooms & Suite se nachází ve městě Santa Teresa Gallura (Itálie - Sardinie).

Monolocale Nonna Ita

9,6

Monolocale Nonna Ita

UbytováníMonolocale Nonna Ita. Monolocale Nonna Ita se nachází asi 600 metrů od pláže Rena Bianca a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na město. Ubytování Monolocale Nonna Ita se nachází ve městě Santa Teresa Gallura (Itálie - Sardinie).

IsadeMar

9,6

IsadeMar

Ubytování (Bed and breakfast) IsadeMar. Ubytování se nachází v Santa Teresa Gallura na Sardinii, u pláží Spiaggia La Punzesa a Rena Bianca. Ubytování IsadeMar se nachází ve městě Santa Teresa Gallura (Itálie - Sardinie).

Massidda Country Retreat

9,6

Massidda Country Retreat

Ubytování (Farma) Massidda Country Retreat. Massidda Country Retreat se nachází v Santa Teresa Gallura, 19 km od ostrova Spargi. Ubytování Massidda Country Retreat se nachází ve městě Santa Teresa Gallura (Itálie - Sardinie).

Alba Chiara Sea View

9,6

Alba Chiara Sea View

UbytováníAlba Chiara Sea View. Alba Chiara Sea View se nachází v letovisku Santa Teresa Gallura, pouhých 700 metrů od pláže Rena Bianca, a nabízí ubytování u pláže s terasou, soukromou... Ubytování Alba Chiara Sea View se nachází ve městě Santa Teresa Gallura (Itálie - Sardinie).

Ubytování ve městě Santa Teresa Gallura

Město Santa Teresa Gallura se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 486 hotelů a ubytování ve městě Santa Teresa Gallura.