Hledat

Ubytování

Ubytování město Santa Ponça

Ve městě Santa Ponça (Španělsko) máme celkem 83 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Santa Ponça

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Santa Ponça

3 Bedroom with Rooftop Terrace & Jacuzzi

10

3 Bedroom with Rooftop Terrace & Jacuzzi

Ubytování (Apartmán) 3 Bedroom with Rooftop Terrace & Jacuzzi. Located in Santa Ponsa, within 1.5 km of Playa Cala Blanca and 1. Ubytování 3 Bedroom with Rooftop Terrace & Jacuzzi se nachází ve městě Santa Ponça (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Iberostar Jardín del Sol Suites - Adults Only

9,1

Iberostar Jardín del Sol Suites - Adults Only

Ubytování (Hotel) Iberostar Jardín del Sol Suites - Adults Only. Jardín del Sol se nachází 1 km od pláže Playa Santa Ponsa a nabízí nádherný výhled na Středozemní moře, venkovní bazén a wellness centrum. Ubytování Iberostar Jardín del Sol Suites - Adults Only se nachází ve městě Santa Ponça (Španělsko - Mallorca).

Pure Salt Port Adriano - Adults Only

9

Pure Salt Port Adriano - Adults Only

Ubytování (Hotel) Pure Salt Port Adriano - Adults Only. Perfectly located between the Majorcan coast and the Sta Ponsa Golf Course, this luxurious, adults-only hotel has a panoramic terrace with swimming pool... Ubytování Pure Salt Port Adriano - Adults Only se nachází ve městě Santa Ponça (Španělsko - Mallorca).

Msh Mallorca Senses Hotel, Santa Ponsa - Adults Only

9

Msh Mallorca Senses Hotel, Santa Ponsa - Adults Only

Ubytování (Hotel) Msh Mallorca Senses Hotel, Santa Ponsa - Adults Only. Msh Mallorca Senses Hotel, Santa Ponsa - Adults Only nabízí výhled na pláž Santa Ponça, 4 sezónní venkovní bazény (2 z nich mají část vhodnou k plavání),... Ubytování Msh Mallorca Senses Hotel, Santa Ponsa - Adults Only se nachází ve městě Santa Ponça (Španělsko - Mallorca).

Sentido Fido Punta del Mar Hotel & Spa - Adults Only

8,8

Sentido Fido Punta del Mar Hotel & Spa - Adults Only

Ubytování (Hotel) Sentido Fido Punta del Mar Hotel & Spa - Adults Only. Sentido Sentido Fido Punta del Mar Hotel & Spa - Adults Only se nachází na poklidném místě letoviska Santa Ponsa a nabízí lázně, chill-out bar a... Ubytování Sentido Fido Punta del Mar Hotel & Spa - Adults Only se nachází ve městě Santa Ponça (Španělsko - Mallorca).

Plaza Santa Ponsa Boutique - Adults Only.

8,7

Plaza Santa Ponsa Boutique - Adults Only.

Ubytování (Hotel) Plaza Santa Ponsa Boutique - Adults Only.. Plaza Santa Ponsa Boutique Hotel se nachází na náměstí Plaza Santa Ponsa, pouhých 200 metrů od pláže. Ubytování Plaza Santa Ponsa Boutique - Adults Only. se nachází ve městě Santa Ponça (Španělsko - Mallorca).

OLA Apartamentos Bouganvillia

8,7

OLA Apartamentos Bouganvillia

Ubytování (Aparthotel) OLA Apartamentos Bouganvillia. OLA Apartamentos Bouganvillia se nachází v Costa de la Calma, 300 metrů od malé skalnaté zátoky a 900 metrů od pláže Santa Ponça. Ubytování OLA Apartamentos Bouganvillia se nachází ve městě Santa Ponça (Španělsko - Mallorca).

Playas del Rey

8,7

Playas del Rey

Ubytování (Hotel) Playas del Rey. Hotel Playas del Rey se nachází jen 200 metrů od pláže Santa Ponça na jihu Mallorky a nabízí klimatizované pokoje s vlastní koupelnou a balkonem, většinu s... Ubytování Playas del Rey se nachází ve městě Santa Ponça (Španělsko - Mallorca).

Zafiro Rey Don Jaime

8,6

Zafiro Rey Don Jaime

Ubytování (Hotel) Zafiro Rey Don Jaime. Tento hotel se nachází na výhodném místě mezi pláží Santa Ponsa a golfovými hřišti a může se pochlubit hezkou zahradou s úžasným venkovním bazénem a... Ubytování Zafiro Rey Don Jaime se nachází ve městě Santa Ponça (Španělsko - Mallorca).

Sun Beach

8,6

Sun Beach

Ubytování (Aparthotel) Sun Beach. Tento apartmánový komplex se nachází v centru oblíbeného letoviska Santa Ponsa na jihu Mallorky, pouhých 70 metrů od slunných pláží, a nabízí vlastní... Ubytování Sun Beach se nachází ve městě Santa Ponça (Španělsko - Mallorca).

Jutlandia Family Resort

8,5

Jutlandia Family Resort

Ubytování (Aparthotel) Jutlandia Family Resort. Jutlandia Family Resort se nachází ve městě Santa Ponsa, pouhých 450 metrů od zdejší pláže. Ubytování Jutlandia Family Resort se nachází ve městě Santa Ponça (Španělsko - Mallorca).

Hotel & Apartamentos Casablanca

8,5

Hotel & Apartamentos Casablanca

Ubytování (Aparthotel) Hotel & Apartamentos Casablanca. Hotel & Apartamentos Casablanca se nachází uprostřed zahrad, jen 300 metrů od pláže Santa Ponsa na Mallorce a 5 minut jízdy od golfového hřiště Santa... Ubytování Hotel & Apartamentos Casablanca se nachází ve městě Santa Ponça (Španělsko - Mallorca).

Aparthotel Holiday Center

8,5

Aparthotel Holiday Center

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Holiday Center. Tento dobře vybavený apartmánový komplex se těší klidné poloze na jihozápadním pobřeží Mallorky, jen 3 minuty pěšky od pláže Santa Ponsa. Ubytování Aparthotel Holiday Center se nachází ve městě Santa Ponça (Španělsko - Mallorca).

Club Santa Ponsa

8,4

Club Santa Ponsa

Ubytování (Aparthotel) Club Santa Ponsa. Tento apartmánový komplex se může pochlubit úžasnou polohou uprostřed rozlehlé zahrady a borovic, na vrcholku kopce s nádherným panoramatickým výhledem na... Ubytování Club Santa Ponsa se nachází ve městě Santa Ponça (Španělsko - Mallorca).

Plazamar Serenity Resort

8,4

Plazamar Serenity Resort

Ubytování (Aparthotel) Plazamar Serenity Resort. Plazamar Serenity Resort se nachází 450 metrů od pláže Santa Ponsa a nabízí bazén ve stylu laguny obklopený palmami a lehátky a světlá studia s kuchyňským... Ubytování Plazamar Serenity Resort se nachází ve městě Santa Ponça (Španělsko - Mallorca).

FERGUS Style Cala Blanca Suites

8,4

FERGUS Style Cala Blanca Suites

Ubytování (Hotel) FERGUS Style Cala Blanca Suites. Fergus Style Cala Blanca Suites se nachází v malé zátoce ve městě Santa Ponsa na pobřeží Costa de la Calma. Ubytování FERGUS Style Cala Blanca Suites se nachází ve městě Santa Ponça (Španělsko - Mallorca).

Santa Ponsa Pins

8,3

Santa Ponsa Pins

Ubytování (Hotel) Santa Ponsa Pins. This Mediterranean-style hotel is set just 300 metres from the beach. Ubytování Santa Ponsa Pins se nachází ve městě Santa Ponça (Španělsko - Mallorca).

Hotel Golf Beach

8,2

Hotel Golf Beach

Ubytování (Hotel) Hotel Golf Beach. Hotel Golf Becha se nachází na hlavní ulici v Santa Ponsa, 200 m od pláže a nabízí praktické a prostorné pokoje s balkonem a dlážděnou podlahou. Ubytování Hotel Golf Beach se nachází ve městě Santa Ponça (Španělsko - Mallorca).

Apartamentos Casa Vida

8,2

Apartamentos Casa Vida

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Casa Vida. Apartamentos Casa Vida se nachází v letovisku Santa Ponsa, jen 200 metrů od pláže a 1 km od místního golfového hřiště. Ubytování Apartamentos Casa Vida se nachází ve městě Santa Ponça (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 264 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Globales Verdemar

8,2

Globales Verdemar

Ubytování (Apartmány) Globales Verdemar. Verdemar Apartmány Santa Ponsa na Mallorce nabízí ubytování s vlastním balkonem u moře a fantastický venkovní bazén a restauraci s barem. Ubytování Globales Verdemar se nachází ve městě Santa Ponça (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boutique Bon Repos - Adults Only

8,1

Boutique Bon Repos - Adults Only

Ubytování (Hotel) Boutique Bon Repos - Adults Only. Boutique Bon Repos - Adults Only se nachází jen 150 metrů od pláže. Ubytování Boutique Bon Repos - Adults Only se nachází ve městě Santa Ponça (Španělsko - Mallorca).

Pierre&Vacances Mallorca Portofino

8

Pierre&Vacances Mallorca Portofino

Ubytování (Aparthotel) Pierre&Vacances Mallorca Portofino. Apartmány Portofino a Sorrento se nachází na Mallorce na pláži Santa Ponça a nabízí 2 venkovní bazény, posilovnu a apartmány s balkonem a v některých... Ubytování Pierre&Vacances Mallorca Portofino se nachází ve městě Santa Ponça (Španělsko - Mallorca).

H10 Casa del Mar

8

H10 Casa del Mar

Ubytování (Hotel) H10 Casa del Mar. Stylový hotel H10 Casa del Mar se nachází na pláži v letovisku Santa Ponsa. Nabízí 3 bazény, zahradu, zázemí pro grilování a klimatizované pokoje. Ubytování H10 Casa del Mar se nachází ve městě Santa Ponça (Španělsko - Mallorca).

Globales Pionero

8

Globales Pionero

Ubytování (Hotel) Globales Pionero. Hotel Pionero se nachází 200 metrů od pláže v letovisku Santa Ponsa na západě Mallorky. Nabízí venkovní bazén a pokoje s vlastním balkonem a satelitní TV. Ubytování Globales Pionero se nachází ve městě Santa Ponça (Španělsko - Mallorca).

Pirates Village

7,9

Pirates Village

Ubytování (Apartmány) Pirates Village. Pirates Village, unikátní letovisko zařízené v pirátském stylu, se nachází jen 400 metrů od pláže Santa Ponsa. Ubytování Pirates Village se nachází ve městě Santa Ponça (Španělsko - Mallorca).

Globales Santa Ponsa Park

7,9

Globales Santa Ponsa Park

Ubytování (Hotel) Globales Santa Ponsa Park. Globales Santa Ponsa Park se nachází jen 200 metrů od pláže v letovisku Santa Ponsa. Ubytování Globales Santa Ponsa Park se nachází ve městě Santa Ponça (Španělsko - Mallorca).

Villa Santa Ponça

7,8

Villa Santa Ponça

Ubytování (Vila) Villa Santa Ponça. Set in Santa Ponsa, 1.2 km from Playa Cala Blanca and 1.3 km from Jungle Park, Villa Santa Ponça offers air conditioning. Ubytování Villa Santa Ponça se nachází ve městě Santa Ponça (Španělsko - Mallorca).

TRH Jardín Del Mar

7,7

TRH Jardín Del Mar

Ubytování (Aparthotel) TRH Jardín Del Mar. Jardín del Mar se nachází na jihozápadě Mallorky a nabízí klimatizované apartmány s vlastním balkonem a výhled na záliv Santa Ponsa. Ubytování TRH Jardín Del Mar se nachází ve městě Santa Ponça (Španělsko - Mallorca).

Apartamentos Vista Club

7,4

Apartamentos Vista Club

Ubytování (Aparthotel) Apartamentos Vista Club. Apartamentos Vista Club se nachází 300 metrů od centra rezortu Santa Ponsa. Skýtá výhled na zátoku Santa Ponsa. Ubytování Apartamentos Vista Club se nachází ve městě Santa Ponça (Španělsko - Mallorca).

Apartment with the great sea view in best location of Santa Ponsa

7,3

Apartment with the great sea view in best location of Santa Ponsa

Ubytování (Apartmán) Apartment with the great sea view in best location of Santa Ponsa. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Apartment with the great sea view in best location of Santa Ponsa is situated in Santa Ponsa. Ubytování Apartment with the great sea view in best location of Santa Ponsa se nachází ve městě Santa Ponça (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 158 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Globales Playa Santa Ponsa

7,2

Globales Playa Santa Ponsa

Ubytování (Hotel) Globales Playa Santa Ponsa. Globales Playa Santa Ponsa se nachází pouhých 300 metrů od pláže a představuje skvělé místo na jižním pobřeží Mallorcy, jen krátkou jízdu autem od hlavního... Ubytování Globales Playa Santa Ponsa se nachází ve městě Santa Ponça (Španělsko - Mallorca).

Pierre&Vacances Mallorca Deya

7,1

Pierre&Vacances Mallorca Deya

Ubytování (Aparthotel) Pierre&Vacances Mallorca Deya. Tento prosluněný prázdninový aparthotel nabízí výhled na záliv v letovisku Santa Ponsa a snadný přístup ke zlatým plážím na jihozápadě Mallorky. Ubytování Pierre&Vacances Mallorca Deya se nachází ve městě Santa Ponça (Španělsko - Mallorca).

Hotel Bahia del Sol

7,1

Hotel Bahia del Sol

Ubytování (Hotel) Hotel Bahia del Sol. Hotel Bahia del Sol stojí 100 metrů od pláže Santa Ponsa na Mallorce a nabízí panoramatický výhled na Středozemní moře. Ubytování Hotel Bahia del Sol se nachází ve městě Santa Ponça (Španělsko - Mallorca).

Es Port Santa Ponça

Es Port Santa Ponça

Ubytování (Prázdninový dům) Es Port Santa Ponça. Located only 1.8 km from Playa Cala Blanca in Santa Ponsa, Es Port Santa Ponça provides accommodation equipped with a balcony, garden and outdoor pool. Ubytování Es Port Santa Ponça se nachází ve městě Santa Ponça (Španělsko - Mallorca).

Villa Es Port Santa Ponça

Villa Es Port Santa Ponça

Ubytování (Apartmán) Villa Es Port Santa Ponça. Set in Santa Ponsa, 550 metres from Caló d'en Pellicer Beach and less than 1 km from Santa Ponsa Beach, Villa Es Port Santa Ponça offers accommodation with... Ubytování Villa Es Port Santa Ponça se nachází ve městě Santa Ponça (Španělsko - Mallorca).

Paz y Mar

Paz y Mar

Ubytování (Vila) Paz y Mar. Set in Santa Ponsa, 1.5 km from Playa Cala Blanca and 1.5 km from Jungle Park, Paz y Mar offers a garden and air conditioning. Ubytování Paz y Mar se nachází ve městě Santa Ponça (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 173 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Deluxe Villa Santa Ponsa

Deluxe Villa Santa Ponsa

Ubytování (Vila) Deluxe Villa Santa Ponsa. Situated in Santa Ponsa, 2 km from Playa Cala Blanca and 1. Ubytování Deluxe Villa Santa Ponsa se nachází ve městě Santa Ponça (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 23 086 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CasaDeLuise

CasaDeLuise

Ubytování (Vila) CasaDeLuise. Located in Santa Ponsa, just 1.2 km from Jungle Park, CasaDeLuise provides accommodation with a bar, a garden, a terrace and free WiFi. The property is 2. Ubytování CasaDeLuise se nachází ve městě Santa Ponça (Španělsko - Mallorca).

Villa Calma

Villa Calma

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Calma. Featuring pool views, Villa Calma provides accommodation with a patio and a kettle, around 1.6 km from Playa Cala Blanca. Ubytování Villa Calma se nachází ve městě Santa Ponça (Španělsko - Mallorca).

Casa Padrino

Casa Padrino

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Padrino. Set just 2.1 km from Playa Cala Blanca, Casa Padrino offers accommodation in Santa Ponsa with access to an outdoor swimming pool, a shared lounge, as well... Ubytování Casa Padrino se nachází ve městě Santa Ponça (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 727 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Capitán

Casa Capitán

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Capitán. Located in Santa Ponsa, 2.1 km from Playa Cala Blanca and 1. Ubytování Casa Capitán se nachází ve městě Santa Ponça (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Suca

Casa Suca

Ubytování (Vila) Casa Suca. Set in Santa Ponsa, 1.2 km from Jungle Park and 1.2 km from Port Adriano, Casa Suca offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Casa Suca se nachází ve městě Santa Ponça (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 27 087 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

whala!isabela

whala!isabela

Ubytování (Hotel) whala!isabela. Whala!isabela se nachází v Santa Ponse. Nabízí restauraci, venkovní bazén, bar, zahradu, pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou,... Ubytování whala!isabela se nachází ve městě Santa Ponça (Španělsko - Mallorca).

Casa Romantica

Casa Romantica

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Romantica. Situated in Santa Ponsa, 1.2 km from Playa Cala Blanca and 2.2 km from Jungle Park, Casa Romantica offers a garden and air conditioning. Ubytování Casa Romantica se nachází ve městě Santa Ponça (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 680 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Santa Ponça

Město Santa Ponça se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 83 hotelů a ubytování ve městě Santa Ponça.