Hledat

Ubytování

Ubytování město Santa Maddalena in Casies

Ve městě Santa Maddalena in Casies (Itálie) máme celkem 24 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Santa Maddalena in Casies

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Santa Maddalena in Casies

Hotel Quelle Nature Spa Resort

9,8

Hotel Quelle Nature Spa Resort

Ubytování (Hotel) Hotel Quelle Nature Spa Resort. Tento hotel se nachází v údolí Valle di Casies a nabízí luxusní wellness centrum o rozloze 3500 m2, 7 bazénů a venkovní vířivku s výhledem na Dolomity. Ubytování Hotel Quelle Nature Spa Resort se nachází ve městě Santa Maddalena in Casies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet SALENA luxury lodge

9,8

Chalet SALENA luxury lodge

Ubytování (Horské chaty) Chalet SALENA luxury lodge. Chalet SALENA luxury lodge se nachází v obci Santa Maddalena in Casies a nabízí výhled na řeku, restauraci, pokojovou službu, snack bar, zahradu a terasu. Ubytování Chalet SALENA luxury lodge se nachází ve městě Santa Maddalena in Casies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Wiesenglück

9,7

Chalet Wiesenglück

Ubytování (Horské chaty) Chalet Wiesenglück. Chalet Wiesenglück je obklopen zelenými horami a nabízí terasu s vířivkou a chaty s vlastní saunou a vybaveným kuchyňským koutem. Ubytování Chalet Wiesenglück se nachází ve městě Santa Maddalena in Casies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Stegerhof

9,5

Stegerhof

Ubytování (Bed and breakfast) Stegerhof. Stegerhof se nachází v obci Santa Maddalena in Casies, 27 km od jezera Lago di Braies, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Stegerhof se nachází ve městě Santa Maddalena in Casies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Obermarhof

9,4

Obermarhof

Ubytování (Apartmány) Obermarhof. Obermarerhof se nachází v obci Sankt Martin Gsies a nabízí ubytování s kuchyní a výhledem na hory. Hosté mohou využít bezplatné Wi-Fi. Ubytování Obermarhof se nachází ve městě Santa Maddalena in Casies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Kargruber

9,4

Haus Kargruber

Ubytování (Apartmány) Haus Kargruber. Haus Kargruber se nachází ve městě San Martino in Casies, 5 minut jízdy od sjezdovek Santa Maddalena a 30 km od lyžařského areálu Plan de Corones. Ubytování Haus Kargruber se nachází ve městě Santa Maddalena in Casies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mountain Residence Montana

9,3

Mountain Residence Montana

Ubytování (Aparthotel) Mountain Residence Montana. Mountain Residence Montana umožňuje přímý přístup ke sjezdovkám Santa Maddalena. Ubytování Mountain Residence Montana se nachází ve městě Santa Maddalena in Casies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Kahn

9,3

Residence Kahn

Ubytování (Aparthotel) Residence Kahn. Residence Kahn nabízí bezplatné Wi-Fi, apartmány s balkonem nebo terasou a myčkou na nádobí, půjčovnu kol, saunu a Kneippův bazén. Ubytování Residence Kahn se nachází ve městě Santa Maddalena in Casies (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Casies Mountain Living Hotel

9,3

La Casies Mountain Living Hotel

Ubytování (Hotel) La Casies Mountain Living Hotel. La Casies Mountain Living Hotel se nachází ve městě San Martino in Casies a nabízí krytý bazén, restauraci a lázeňské a wellness centrum. Ubytování La Casies Mountain Living Hotel se nachází ve městě Santa Maddalena in Casies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Alpina

9,2

Residence Alpina

Ubytování (Apartmány) Residence Alpina. Residence Alpina se nachází v obci Santa Maddalena v Casies v regionu Trentino Alto Adige, 31 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Residence Alpina se nachází ve městě Santa Maddalena in Casies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Vitalpina Hotel Magdalenahof

9,1

Vitalpina Hotel Magdalenahof

Ubytování (Hotel) Vitalpina Hotel Magdalenahof. Vitalpina Hotel Magdalenahof se nachází 5 km od údolí Val Casies a 100 metrů od lyžařského areálu Sankt Magdalena. Ubytování Vitalpina Hotel Magdalenahof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Preindlerhof Farmhouse

9

Preindlerhof Farmhouse

Ubytování (Apartmán) Preindlerhof Farmhouse. Preindlerhof Farmhouse se nachází v obci Santa Maddalena v Casies v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu. 33 km od Auronzo di Cadore. Ubytování Preindlerhof Farmhouse se nachází ve městě Santa Maddalena in Casies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kradorferhof

8,9

Kradorferhof

Ubytování (Apartmány) Kradorferhof. Kradorferhof se nachází v obci Santa Maddalena v Casies v regionu Trentino Alto Adige, 29 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Kradorferhof se nachází ve městě Santa Maddalena in Casies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Hofmann

8,7

Hotel Hofmann

UbytováníHotel Hofmann. Hotel Hofmann se nachází v obci Santa Maddalena in Casies, 29 km od jezera Lago di Braies, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným soukromým parkovištěm,... Ubytování Hotel Hofmann se nachází ve městě Santa Maddalena in Casies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Waldruhe

8,5

Hotel Waldruhe

Ubytování (Hotel) Hotel Waldruhe. Snídaně: mezinárodní, sladká a slaná jídla, Večeře: mezinárodní, jihoarolská/italská kuchyně. Ubytování Hotel Waldruhe se nachází ve městě Santa Maddalena in Casies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Pension Leitenhof

8,2

Hotel Pension Leitenhof

UbytováníHotel Pension Leitenhof. Hotel Pension Leitenhof se nachází v obci Santa Maddalena v Casies a nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Hotel Pension Leitenhof se nachází ve městě Santa Maddalena in Casies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Santa Maddalena in Casies

Město Santa Maddalena in Casies se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 24 hotelů a ubytování ve městě Santa Maddalena in Casies.