Hledat

Ubytování

Ubytování město Sand in Taufers

Ve městě Sand in Taufers (Itálie) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sand in Taufers

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sand in Taufers

Apartment Arnika - Mesnerhof

10

Apartment Arnika - Mesnerhof

Ubytování (Apartmán) Apartment Arnika - Mesnerhof. Apartment Arnika - Mesnerhof se nachází v obci Sand in Taufers, 45 km od opatství Novacella a 49 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Apartment Arnika - Mesnerhof se nachází ve městě Sand in Taufers (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Kornblume - Mesnerhof

10

Apartment Kornblume - Mesnerhof

Ubytování (Apartmán) Apartment Kornblume - Mesnerhof. Apartment Kornblume - Mesnerhof se nachází v obci Sand in Taufers v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Apartment Kornblume - Mesnerhof se nachází ve městě Sand in Taufers (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Martina

9,8

Haus Martina

Ubytování (Apartmán) Haus Martina. Haus Martina se nachází v obci Sand in Taufers, pouhých 47 km od opatství Novacella, a nabízí restauraci, zahradu a bankomat. Ubytování Haus Martina se nachází ve městě Sand in Taufers (Itálie - Trentino Alto Adige).

OVINA`s HAUS

9,8

OVINA`s HAUS

Ubytování (Apartmány) OVINA`s HAUS. OVINA`s HAUS se nachází v obci Sand in Taufers, 46 km od opatství Novacella. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování OVINA`s HAUS se nachází ve městě Sand in Taufers (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mooserhof

9,7

Mooserhof

Ubytování (Apartmány) Mooserhof. Mooserhof se nachází v obci Sand in Taufers a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Mooserhof se nachází ve městě Sand in Taufers (Itálie - Trentino Alto Adige).

In den Feldern

9,6

In den Feldern

Ubytování (Apartmány) In den Feldern. In den Feldern se nachází v obci Sand in Taufers, 47 km od opatství Novacella. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování In den Feldern se nachází ve městě Sand in Taufers (Itálie - Trentino Alto Adige).

AhriaPura

9,6

AhriaPura

Ubytování (Apartmány) AhriaPura. AhriaPura se nachází v obci Sand in Taufers, 47 km od opatství Novacella. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování AhriaPura se nachází ve městě Sand in Taufers (Itálie - Trentino Alto Adige).

AhriaNova

9,5

AhriaNova

Ubytování (Apartmány) AhriaNova. AhriaNova se nachází v obci Sand in Taufers, 48 km od opatství Novacella. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování AhriaNova se nachází ve městě Sand in Taufers (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartments Waldblick

9,5

Appartments Waldblick

Ubytování (Apartmán) Appartments Waldblick. Appartments Waldblick se nachází v Campo Tures a nabízí restauraci, bezplatné půjčení jízdních kol, bar, Wi-Fi zdarma a výhled na město. Ubytování Appartments Waldblick se nachází ve městě Sand in Taufers (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Wohnwiese

9,3

Apartment Wohnwiese

UbytováníApartment Wohnwiese. Apartment Wohnwiese se nachází v obci Sand in Taufers v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. Ubytování Apartment Wohnwiese se nachází ve městě Sand in Taufers (Itálie - Trentino Alto Adige).

M&K

9,3

M&K

Ubytování (Vila) M&K. M&K se nachází v obci Sand in Taufers, pouhých 47 km od opatství Novacella, a nabízí zahradu, terasu a sdílenou kuchyň. Ubytování M&K se nachází ve městě Sand in Taufers (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Steffila

9,3

Appartements Steffila

Ubytování (Apartmán) Appartements Steffila. Appartements Steffila se nachází v obci Sand in Taufers v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartements Steffila se nachází ve městě Sand in Taufers (Itálie - Trentino Alto Adige).

Tubris Living

9,2

Tubris Living

Ubytování (Apartmán) Tubris Living. Tubris Living se nachází 46 km od opatství Novacella a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na město. Ubytování Tubris Living se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residenz Feldmühle inclusive Wellness

9,1

Residenz Feldmühle inclusive Wellness

Ubytování (Apartmány) Residenz Feldmühle inclusive Wellness. Residenz Feldmühle inclusive Wellness nabízí přístup do lázeňského centra CASCADE a ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Residenz Feldmühle inclusive Wellness se nachází ve městě Sand in Taufers (Itálie - Trentino Alto Adige).

Issingerhof App 3

9

Issingerhof App 3

Ubytování (Apartmán) Issingerhof App 3. Issingerhof App 3 se nachází v obci Sand in Taufers, 45 km od opatství Novacella a 49 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Issingerhof App 3 se nachází ve městě Sand in Taufers (Itálie - Trentino Alto Adige).

Peintenhof Typ D

9

Peintenhof Typ D

Ubytování (Apartmán) Peintenhof Typ D. Peintenhof Typ D se nachází v obci Sand in Taufers a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 45 km od opatství Novacella. Ubytování Peintenhof Typ D se nachází ve městě Sand in Taufers (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Steger

9

Apartments Steger

UbytováníApartments Steger. Apartments Steger se nachází v obci Sand in Taufers v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartments Steger se nachází ve městě Sand in Taufers (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Auriga

9

Residence Auriga

Ubytování (Aparthotel) Residence Auriga. Residence Auriga se nachází v městečku Sand in Taufers v regionu Trentino Alto a nabízí velkou zahradu, sluneční terasu, vířivku, saunu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Residence Auriga se nachází ve městě Sand in Taufers (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartement Toni

8,9

Appartement Toni

Ubytování (Apartmán) Appartement Toni. Appartement Toni se nachází v obci Sand in Taufers, 50 km od vlakového nádraží Bressanone a 43 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Appartement Toni se nachází ve městě Sand in Taufers (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Alpengruss

8,9

Pension Alpengruss

UbytováníPension Alpengruss. Pension Alpengruss se nachází v obci Sand in Taufers. Nabízí zahradu, neplacené soukromé parkoviště na místě a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension Alpengruss se nachází ve městě Sand in Taufers (Itálie - Trentino Alto Adige).

Peintenhof Typ A

8,7

Peintenhof Typ A

Ubytování (Apartmán) Peintenhof Typ A. Peintenhof Typ A se nachází v obci Sand in Taufers, pouhých 45 km od opatství Novacella, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Peintenhof Typ A se nachází ve městě Sand in Taufers (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartstube Wasserfallspitz

8,7

Appartstube Wasserfallspitz

UbytováníAppartstube Wasserfallspitz. Appartstube Wasserfallspitz se nachází v obci Sand in Taufers, pouhých 47 km od jezera Lago di Braies, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné... Ubytování Appartstube Wasserfallspitz se nachází ve městě Sand in Taufers (Itálie - Trentino Alto Adige).

Issingerhof App 2

8,5

Issingerhof App 2

Ubytování (Apartmán) Issingerhof App 2. Issingerhof App 2 se nachází přibližně 49 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Issingerhof App 2 se nachází ve městě Sand in Taufers (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartment Plottenbäck

8,3

Appartment Plottenbäck

Ubytování (Apartmány) Appartment Plottenbäck. Appartment Plottenbäck se nachází v Campo Tures v regionu Trentino Alto Adige, 46 km od opatství Novacella. Ubytování Appartment Plottenbäck se nachází ve městě Sand in Taufers (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Enzian - Mesnerhof

8

Apartment Enzian - Mesnerhof

UbytováníApartment Enzian - Mesnerhof. Apartment Enzian - Mesnerhof se nachází v obci Sand in Taufers, 45 km od opatství Novacella, a nabízí saunu. Ubytování Apartment Enzian - Mesnerhof se nachází ve městě Sand in Taufers (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schöne Wohnung im Zentrum von Sand in Taufers

8

Schöne Wohnung im Zentrum von Sand in Taufers

Ubytování (Apartmán) Schöne Wohnung im Zentrum von Sand in Taufers. Schöne Wohnung se nachází v obci Sand in Taufers, 47 km od opatství Novacella a 43 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Schöne Wohnung im Zentrum von Sand in Taufers se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Issingerhof App 1

8

Issingerhof App 1

Ubytování (Apartmán) Issingerhof App 1. Issingerhof App 1 se nachází přibližně 49 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Issingerhof App 1 se nachází ve městě Sand in Taufers (Itálie - Trentino Alto Adige).

Duregger App Sonnenschein

Duregger App Sonnenschein

Ubytování (Apartmány) Duregger App Sonnenschein. Duregger App Sonnenschein se nachází asi 43 km od jezera Lago di Braies a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Duregger App Sonnenschein se nachází ve městě Sand in Taufers (Itálie - Trentino Alto Adige).

Duregger App Fröhlichkeit Plus

Duregger App Fröhlichkeit Plus

Ubytování (Apartmány) Duregger App Fröhlichkeit Plus. Duregger App Fröhlichkeit Plus se nachází asi 43 km od jezera Lago di Braies a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Duregger App Fröhlichkeit Plus se nachází ve městě Sand in Taufers (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Sand in Taufers/Südtirol 35188

Apartment Sand in Taufers/Südtirol 35188

Ubytování (Apartmán) Apartment Sand in Taufers/Südtirol 35188. Apartmán Sand in Taufers/Südtirol 35188 se nachází v obci Sand in Taufers, 47 km od opatství Novacella a 44 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Apartment Sand in Taufers/Südtirol 35188 se nachází ve městě Sand in Taufers (Itálie - Trentino Alto Adige).

Peintenhof Typ B

Peintenhof Typ B

Ubytování (Apartmán) Peintenhof Typ B. Peintenhof Typ B se nachází v obci Sand in Taufers a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 45 km od opatství Novacella. Ubytování Peintenhof Typ B se nachází ve městě Sand in Taufers (Itálie - Trentino Alto Adige).

Duregger App Nest

Duregger App Nest

Ubytování (Apartmány) Duregger App Nest. Duregger App Nest se nachází asi 43 km od jezera Lago di Braies a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Duregger App Nest se nachází ve městě Sand in Taufers (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Sand in Taufers

Město Sand in Taufers se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Sand in Taufers.