Hledat

Ubytování

Ubytování město San Vigilio di Marebbe

Ve městě San Vigilio di Marebbe (Itálie) máme celkem 126 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě San Vigilio di Marebbe

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě San Vigilio di Marebbe

App Piz de Plaies -ciasa Lavarella

10

App Piz de Plaies -ciasa Lavarella

Ubytování (Apartmán) App Piz de Plaies -ciasa Lavarella. App. Piz de Plaje - Ciasa Lavarella nabízí ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí, asi 41 km od opatství Novacella. Ubytování App Piz de Plaies -ciasa Lavarella se nachází ve městě San Vigilio di Marebbe (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pescosta Chalet Luxury Living

10

Pescosta Chalet Luxury Living

Ubytování (Chata) Pescosta Chalet Luxury Living. Pescosta Chalet Luxury Living se nachází asi 41 km od opatství Novacella a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Pescosta Chalet Luxury Living se nachází ve městě San Vigilio di Marebbe (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Corn Standard Nr 5

10

Residence Corn Standard Nr 5

Ubytování (Apartmán) Residence Corn Standard Nr 5. Residence Corn Standard Nr 5 se nachází asi 42 km od opatství Novacella a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Residence Corn Standard Nr 5 se nachází ve městě San Vigilio di Marebbe (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Treï Residence Bun Ste

10

Apartment Treï Residence Bun Ste

Ubytování (Apartmán) Apartment Treï Residence Bun Ste. Featuring a fitness centre, a garden, and ski-to-door access, Apartment Treï Residence Bun Ste features accommodation in San Vigilio Di Marebbe with free... Ubytování Apartment Treï Residence Bun Ste se nachází ve městě San Vigilio di Marebbe (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Set Residence Bun Ste

10

Apartment Set Residence Bun Ste

Ubytování (Apartmán) Apartment Set Residence Bun Ste. Apartment Set Residence Bun Ste se nachází v obci San Vigilio Di Marebbe a nabízí fitness centrum, zahradu, přímý přístup na sjezdovku, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Apartment Set Residence Bun Ste se nachází ve městě San Vigilio di Marebbe (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bolser App Plan de Corones

10

Bolser App Plan de Corones

Ubytování (Apartmány) Bolser App Plan de Corones. Bolser App Plan de Corones se nachází asi 41 km od opatství Novacella a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Bolser App Plan de Corones se nachází ve městě San Vigilio di Marebbe (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Rungg Monte Sella Suite

10

Ciasa Rungg Monte Sella Suite

Ubytování (Apartmán) Ciasa Rungg Monte Sella Suite. Ciasa Rungg Monte Sella Suite se nachází v obci San Vigilio Di Marebbe v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. Ubytování Ciasa Rungg Monte Sella Suite se nachází ve městě San Vigilio di Marebbe (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartement Franzl

10

Apartement Franzl

Ubytování (Apartmány) Apartement Franzl. Apartement Franzl se nachází v obci San Vigilio Di Marebbe, pouhých 42 km od opatství Novacella, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Apartement Franzl se nachází ve městě San Vigilio di Marebbe (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Corn Standard Nr 9

10

Residence Corn Standard Nr 9

Ubytování (Apartmán) Residence Corn Standard Nr 9. Residence Corn Standard Nr 9 se nachází přibližně 42 km od opatství Novacella a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Residence Corn Standard Nr 9 se nachází ve městě San Vigilio di Marebbe (Itálie - Trentino Alto Adige).

Les Ciases Chalets Dolomites Apt 5

10

Les Ciases Chalets Dolomites Apt 5

UbytováníLes Ciases Chalets Dolomites Apt 5. Nachází se 42 km od opatství Novacella, Les Ciases Chalets Dolomites Apt 5 nabízí ubytování se saunou v obci San Vigilio Di Marebbe. Ubytování Les Ciases Chalets Dolomites Apt 5 se nachází ve městě San Vigilio di Marebbe (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Cater Residence Bun Ste

10

Apartment Cater Residence Bun Ste

Ubytování (Apartmán) Apartment Cater Residence Bun Ste. Apartment Cater Residence Bun Ste se nachází v obci San Vigilio Di Marebbe a nabízí fitness centrum, zahradu, přímý přístup na sjezdovku, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Apartment Cater Residence Bun Ste se nachází ve městě San Vigilio di Marebbe (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Sis Residence Bun Ste

10

Apartment Sis Residence Bun Ste

Ubytování (Apartmán) Apartment Sis Residence Bun Ste. Apartment Sis Residence Bun Ste se nachází v obci San Vigilio Di Marebbe a nabízí fitness centrum, zahradu, přímý přístup na sjezdovku, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Apartment Sis Residence Bun Ste se nachází ve městě San Vigilio di Marebbe (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Dui Residence Bun Ste

10

Apartment Dui Residence Bun Ste

Ubytování (Apartmán) Apartment Dui Residence Bun Ste. Apartment Dui Residence Bun Ste se nachází v obci San Vigilio Di Marebbe a nabízí fitness centrum, zahradu, přímý přístup na sjezdovku, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Apartment Dui Residence Bun Ste se nachází ve městě San Vigilio di Marebbe (Itálie - Trentino Alto Adige).

Liondes Chalets

9,9

Liondes Chalets

Ubytování (Apartmány) Liondes Chalets. Liondes Chalets se nachází v lyžařském středisku Kronplatz u města San Vigilio Di Marebbe v oblasti Trentino Alto Adige, 100 metrů od lanovek Miara a... Ubytování Liondes Chalets se nachází ve městě San Vigilio di Marebbe (Itálie - Trentino Alto Adige).

Les Ciases Chalets Dolomites

9,9

Les Ciases Chalets Dolomites

UbytováníLes Ciases Chalets Dolomites. Les Ciases Chalets Dolomites se nachází v San Vigilio Di Marebbe v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, bezplatným soukromým... Ubytování Les Ciases Chalets Dolomites se nachází ve městě San Vigilio di Marebbe (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mölgg Dolomites Residence

9,9

Mölgg Dolomites Residence

Ubytování (Aparthotel) Mölgg Dolomites Residence. Mölgg Dolomites Residence se nachází v obci San Vigilio Di Marebbe a nabízí výhled na hory, sezónní venkovní bazén, fitness centrum, sdílený lounge,... Ubytování Mölgg Dolomites Residence se nachází ve městě San Vigilio di Marebbe (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mountainlodge Luxalpine

9,8

Mountainlodge Luxalpine

Ubytování (Apartmány) Mountainlodge Luxalpine. Mountainlodge Luxalpine se nachází v San Vigilio di Marebbe. Nabízí zahradu, fitness centrum a apartmány s možností vlastního stravování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Mountainlodge Luxalpine se nachází ve městě San Vigilio di Marebbe (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpine Mountain Chalet

9,7

Alpine Mountain Chalet

Ubytování (Aparthotel) Alpine Mountain Chalet. Alpine Mountain Chalet se nachází v obci San Vigilio Di Marebbe a nabízí výhled do zahrady, restauraci, zahradu, gril a terasu. Ubytování Alpine Mountain Chalet se nachází ve městě San Vigilio di Marebbe (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Ücia by Fana Ladina

9,7

La Ücia by Fana Ladina

UbytováníLa Ücia by Fana Ladina. La Ücia se nachází 150 metrů od lyžařských vleků Plan de Corones a nabízí apartmá v alpském stylu s balkonem s výhledem na Dolomity. Ubytování La Ücia by Fana Ladina se nachází ve městě San Vigilio di Marebbe (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Cinch Residence Bun Ste

9,7

Apartment Cinch Residence Bun Ste

Ubytování (Apartmán) Apartment Cinch Residence Bun Ste. Apartment Cinch Residence Bun Ste se nachází v obci San Vigilio Di Marebbe a nabízí přímý přístup na sjezdovku a výhled do zahrady. Do Bolzana je to 50 km. Ubytování Apartment Cinch Residence Bun Ste se nachází ve městě San Vigilio di Marebbe (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Linda Chalet Martina

9,7

Apartment Linda Chalet Martina

Ubytování (Apartmán) Apartment Linda Chalet Martina. Apartment Linda Chalet Martina se nachází asi 41 km od opatství Novacella a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Apartment Linda Chalet Martina se nachází ve městě San Vigilio di Marebbe (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Tlara App Alma

9,7

Ciasa Tlara App Alma

Ubytování (Apartmán) Ciasa Tlara App Alma. Ciasa Tlara App Alma se nachází v San Vigilio Di Marebbe a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 42 km od opatství Novacella. Ubytování Ciasa Tlara App Alma se nachází ve městě San Vigilio di Marebbe (Itálie - Trentino Alto Adige).

Vilahof

9,7

Vilahof

Ubytování (Farma) Vilahof. Vilahof se nachází v obci San Vigilio Di Marebbe v regionu Trentino Alto Adige, 42 km od opatství Novacella. Ubytování Vilahof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Pedaga

9,7

Ciasa Pedaga

UbytováníCiasa Pedaga. Ciasa Pedaga se nachází v obci San Vigilio Di Marebbe a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, zahradou a... Ubytování Ciasa Pedaga se nachází ve městě San Vigilio di Marebbe (Itálie - Trentino Alto Adige).

CHALET NORA

9,7

CHALET NORA

Ubytování (Apartmány) CHALET NORA. CHALET NORA se nachází v obci San Vigilio Di Marebbe a nabízí ubytování s výhledem na město, fitness centrum, sdílený lounge, zahradu, přímý přístup na... Ubytování CHALET NORA se nachází ve městě San Vigilio di Marebbe (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpine Chalet Sauter

9,6

Alpine Chalet Sauter

Ubytování (Apartmány) Alpine Chalet Sauter. Tyto apartmány v alpském stylu mají balkon s výhledem na hory. Nachází se v San Vigilio di Marebbe, v údolí Valle di Mareo. Ubytování Alpine Chalet Sauter se nachází ve městě San Vigilio di Marebbe (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Ciasa Brüscia

9,6

B&B Ciasa Brüscia

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Ciasa Brüscia. Ciasa Brüscia se nachází 5 minut chůze od centra obce San Vigilio di Marebbe, 1 km od nejbližšího svahu lyžařského areálu Plan de Corones a 800 metrů od... Ubytování B&B Ciasa Brüscia se nachází ve městě San Vigilio di Marebbe (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Fam Comploi

9,6

Ciasa Fam Comploi

Ubytování (Apartmány) Ciasa Fam Comploi. Ciasa Fam Comploi se nachází v obci San Vigilio Di Marebbe a nabízí zahradu, přímý přístup na sjezdovku, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Ciasa Fam Comploi se nachází ve městě San Vigilio di Marebbe (Itálie - Trentino Alto Adige).

Living Nature

9,6

Living Nature

Ubytování (Apartmány) Living Nature. Living Nature se nachází v těsné blízkosti sjezdovek v San Vigilio Di Marebbe a nabízí mimo jiné i saunu a terasu s panoramatickým výhledem na hory. Ubytování Living Nature se nachází ve městě San Vigilio di Marebbe (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpine Residence Villa Adler

9,6

Alpine Residence Villa Adler

Ubytování (Aparthotel) Alpine Residence Villa Adler. Residence Villa Adler se nachází v obci San Vigilio di Marebbe a nabízí ubytování v typickém alpském stylu. Má zařízenou zahradu, terasu a wellness... Ubytování Alpine Residence Villa Adler se nachází ve městě San Vigilio di Marebbe (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Primula

9,6

Apartments Primula

Ubytování (Apartmány) Apartments Primula. Apartmány Primula mají TV s plochou obrazovkou a výhled na alpskou krajinu. Ubytování Apartments Primula se nachází ve městě San Vigilio di Marebbe (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Monte Sella

9,5

Hotel Monte Sella

Ubytování (Hotel) Hotel Monte Sella. Hotel Monte Sella je rodinný hotel nacházející se v San Vigiliu di Marebbe, jen 50 metrů od sjezdovek v Kronplatzu, který je součástí oblasti Dolomiti... Ubytování Hotel Monte Sella se nachází ve městě San Vigilio di Marebbe (Itálie - Trentino Alto Adige).

Runcac Apt Plaies

9,5

Runcac Apt Plaies

Ubytování (Apartmán) Runcac Apt Plaies. Runcac Apt Plaies se nachází v San Vigilio Di Marebbe, 43 km od opatství Novacella a 47 km od vlakového nádraží Bressanone, a nabízí výhled na hory. Ubytování Runcac Apt Plaies se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Isidor

9,5

Ciasa Isidor

Ubytování (Apartmány) Ciasa Isidor. Ciasa Isidor je obklopen zahradou o rozloze 2000 m2 a nachází se v centru města San Vigilio, pouhých 600 metrů od sjezdovky Miara. Ubytování Ciasa Isidor se nachází ve městě San Vigilio di Marebbe (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Ciastel

9,5

B&B Ciastel

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Ciastel. B&B Ciastel se nachází v obci San Vigilio di Marebbe a nabízí bezplatné wellness centrum se saunou, tureckou lázní a relaxační částí. Ubytování B&B Ciastel se nachází ve městě San Vigilio di Marebbe (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agritur Bolser

9,5

Agritur Bolser

UbytováníAgritur Bolser. Apartmány Agritur Bolser se nacházejí 3,5 km od lyžařského střediska San Vigilio Di Marebbe a lyžařského vleku Miara, který vede do lyžařského areálu... Ubytování Agritur Bolser se nachází ve městě San Vigilio di Marebbe (Itálie - Trentino Alto Adige).

Stoa - Elegant & Romantic Guest House

9,5

Stoa - Elegant & Romantic Guest House

Ubytování (Hotel) Stoa - Elegant & Romantic Guest House. Stoa - Elegant & Romantic Guest House se nachází v San Vigilio Di Marebbe. Nabízí střešní bazén s výhledem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Stoa - Elegant & Romantic Guest House se nachází ve městě San Vigilio di Marebbe (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Melitta

9,5

Villa Melitta

Ubytování (Apartmány) Villa Melitta. Villa Melitta se nachází v obci San Vigilio Di Marebbe, 40 km od opatství Novacella. Ubytování Villa Melitta se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sartu Apartments

9,5

Sartu Apartments

Ubytování (Apartmány) Sartu Apartments. Sartu Apartments se nachází v San Vigilio Di Marebbe, 46 km od opatství Novacella. Nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Sartu Apartments se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Christophorus Mountain Residence

9,5

Christophorus Mountain Residence

Ubytování (Aparthotel) Christophorus Mountain Residence. Christophorus Mountain Residence v San Vigilio di Marebbe nabízí moderní apartmány. Ubytování Christophorus Mountain Residence se nachází ve městě San Vigilio di Marebbe (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Armeri Black Dolomites

9,5

Apartments Armeri Black Dolomites

Ubytování (Apartmán) Apartments Armeri Black Dolomites. Apartments Armeri Black Dolomites nabízí ubytování s terasou a rychlovarnou konvicí, asi 42 km od opatství Novacella. Ubytování Apartments Armeri Black Dolomites se nachází ve městě San Vigilio di Marebbe (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alp Residence Pelegrin

9,5

Alp Residence Pelegrin

UbytováníAlp Residence Pelegrin. Alp Residence Pelegrin se nachází v San Vigilio Di Marebbe v regionu Trentino Alto Adige, 40 km od opatství Novacella. Ubytování Alp Residence Pelegrin se nachází ve městě San Vigilio di Marebbe (Itálie - Trentino Alto Adige).

Excelsior Dolomites Life Resort

9,5

Excelsior Dolomites Life Resort

Ubytování (Hotel) Excelsior Dolomites Life Resort. Excelsior se nachází v obci Sankt Vigil in Enneberg, 10 metrů od sjezdovek Pedagà Piz de Plaies. Ubytování Excelsior Dolomites Life Resort se nachází ve městě San Vigilio di Marebbe (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpine Hotel Gran Foda'

9,5

Alpine Hotel Gran Foda'

Ubytování (Hotel) Alpine Hotel Gran Foda'. Alpine Hotel Gran Foda se nachází v Passo Furcia, 10 minut jízdy od San Vigilio Di Marebbe, a nabízí bezplatné Wi-Fi a saunu. Ubytování Alpine Hotel Gran Foda' se nachází ve městě San Vigilio di Marebbe (Itálie - Trentino Alto Adige).

App. Désirée

9,5

App. Désirée

Ubytování (Apartmány) App. Désirée. App. Désirée se nachází v obci San Vigilio Di Marebbe, 39 km od opatství Novacella, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování App. Désirée se nachází ve městě San Vigilio di Marebbe (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rosalpina Apt 1

9,5

Rosalpina Apt 1

Ubytování (Apartmán) Rosalpina Apt 1. Rosalpina Apt 1 se nachází v San Vigilio Di Marebbe, 41 km od opatství Novacella a 45 km od vlakového nádraží Bressanone, a nabízí výhled na hory. Ubytování Rosalpina Apt 1 se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kramerhof

9,4

Kramerhof

Ubytování (Apartmány) Kramerhof. Kramerhof je pracovní farma se zvířaty, která se nachází v Ennebergu, 4 km od obce Sankt Vigil a 5 minut jízdy od nejbližšího vleku, kterým se dostanete do... Ubytování Kramerhof se nachází ve městě San Vigilio di Marebbe (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Anita San Vigilio di Marebbe

9,4

Villa Anita San Vigilio di Marebbe

Ubytování (Apartmány) Villa Anita San Vigilio di Marebbe. Villa Anita San Vigilio di Marebbe se nachází 150 metrů od lyžařského střediska Kronplatz a nabízí apartmány s terasou a balkonem. Ubytování Villa Anita San Vigilio di Marebbe se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lüch da Grones

9,4

Lüch da Grones

UbytováníLüch da Grones. Lüch da Grones se nachází v obci San Vigilio Di Marebbe, 40 km od opatství Novacella. Ubytování Lüch da Grones se nachází ve městě San Vigilio di Marebbe (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Olympia

9,4

Hotel Olympia

Ubytování (Hotel) Hotel Olympia. Hotel Olympia nabízí tradiční horské ubytování s nábytkem ze světlého dřeva, výhled na Dolomity, zahradu a wellness centrum. Ubytování Hotel Olympia se nachází ve městě San Vigilio di Marebbe (Itálie - Trentino Alto Adige).

Aria de Munt

9,4

Aria de Munt

Ubytování (Bed and breakfast) Aria de Munt. Aria de Munt se nachází v obci San Vigilio Di Marebbe, 43 km od opatství Novacella, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Aria de Munt se nachází ve městě San Vigilio di Marebbe (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě San Vigilio di Marebbe

Město San Vigilio di Marebbe se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 126 hotelů a ubytování ve městě San Vigilio di Marebbe.