Hledat

Ubytování

Ubytování město San Valentino alla Muta

Ve městě San Valentino alla Muta (Itálie) máme celkem 28 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě San Valentino alla Muta

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě San Valentino alla Muta

Ganovhof - Deluxe Chalet

10

Ganovhof - Deluxe Chalet

Ubytování (Apartmány) Ganovhof - Deluxe Chalet. Ganovhof - Deluxe Chalet se nachází v San Valentino alla Muta, 35 km od Zernezu, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ganovhof - Deluxe Chalet se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mein Sonnenhof

9,7

Mein Sonnenhof

Ubytování (Apartmány) Mein Sonnenhof. Mein Sonnenhof se nachází v obci San Valentino alla Muta v regionu Trentino Alto Adige, 7,2 km od jezera Resia. Ubytování Mein Sonnenhof se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Ortles Apt. I

9,5

Chalet Ortles Apt. I

Ubytování (Chata) Chalet Ortles Apt. I. Chalet Ortles se nachází v San Valentino alla Muta v regionu Trentino Alto Adige. Apt. Má terasu a výhled na jezero. Ubytování Chalet Ortles Apt. I se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Aktiv und Familienchalet Harmonie

9,4

Aktiv und Familienchalet Harmonie

Ubytování (Aparthotel) Aktiv und Familienchalet Harmonie. Aktiv und Familienchalet Harmonie je tradiční alpská vila s výhledem na jezero Lago della Muta, která se nachází v obci San Valentino alla Muta. Ubytování Aktiv und Familienchalet Harmonie se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Panorama Lodges Plagött

9,4

Panorama Lodges Plagött

Ubytování (Aparthotel) Panorama Lodges Plagött. Panorama Lodges Plagött se nachází v San Valentino alla Muta, 34 km od Zernezu, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Panorama Lodges Plagött se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartement Sunnleitn

9,4

Appartement Sunnleitn

Ubytování (Aparthotel) Appartement Sunnleitn. Appartement Sunnleitn se nachází 1 km od střediska San Valentino alla Muta a nabízí výhled na horský celek Ortles-Cevedale a jezero Muta, ubytování v... Ubytování Appartement Sunnleitn se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Ortles

9,3

Chalet Ortles

Ubytování (Chata) Chalet Ortles. Chalet Ortles se nachází v obci San Valentino alla Muta v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na jezero. Ubytování Chalet Ortles se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&b apartments Monika

9,3

B&b apartments Monika

Ubytování (Apartmány) B&b apartments Monika. B&b apartments Monika se nachází v obci San Valentino alla Muta, 6 km od jezera Resia. Ubytování B&b apartments Monika se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet San Valentino

9,2

Chalet San Valentino

Ubytování (Chata) Chalet San Valentino. Chalet San Valentino se nachází asi 43 km od jezera Molveno a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Chalet San Valentino se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Anna B&B

9

Haus Anna B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Anna B&B. Haus Anna B&B se nachází v San Valentino alla Muta, 6 km od jezera Resia a 37 km od Ortleru. Ubytování Haus Anna B&B se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Tirol

8,9

Pension Tirol

Ubytování (Penzion) Pension Tirol. Pension Tirol se nachází v obci San Valentino alla Muta, 2 km od lanovky Panoramalift a 2,3 km od lanovky Haideralm. Pokoje mají balkon. Ubytování Pension Tirol se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Berghotel Plagött

8,9

Berghotel Plagött

Ubytování (Hotel) Berghotel Plagött. Tříhvězdičkový Berghotel Plagött se nachází v nadmořské výšce 1620 metrů v San Valentinu a nabízí přímý přístup ke sjezdovkám a bezplatné wellness centrum. Ubytování Berghotel Plagött se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Hofer

8,8

Hotel Hofer

Ubytování (Hotel) Hotel Hofer. Hotel Hofer se nachází v obci San Valentino alla Muta, 5,3 km od jezera Resia, a nabízí bar, bezplatné soukromé parkoviště a zahradu. Ubytování Hotel Hofer se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mountain Living Apartments

8,7

Mountain Living Apartments

Ubytování (Aparthotel) Mountain Living Apartments. Mountain Living Apartments se nachází v lyžařském středisku San Valentino alla Muta a nabízí přímý přístup ke sjezdovkám, krytý bazén a apartmány s... Ubytování Mountain Living Apartments se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Ortles Apt ll

8,7

Chalet Ortles Apt ll

Ubytování (Chata) Chalet Ortles Apt ll. Chata Ortles Apt. II se nachází v San Valentino alla Muta a nabízí přímý přístup na sjezdovku. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Chalet Ortles Apt ll se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH116

8,5

Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH116

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH116. Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH116 se nachází u pláže v San Valentino alla Muta, 38 km od Ortleru a 41 km od lázní Public Health Bath - Hot... Ubytování Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH116 se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasthof Alpenrose

8,2

Gasthof Alpenrose

Ubytování (Hotel) Gasthof Alpenrose. Rodinný Gasthof Alpenrose nabízí bezplatné parkování a pokoje s LCD TV a vlastní koupelnou. Ubytování Gasthof Alpenrose se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH121

8

Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH121

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH121. Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH121 se nachází u pláže v San Valentino alla Muta, 38 km od Ortleru a 41 km od lázní Public Health Bath - Hot... Ubytování Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH121 se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH119

8

Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH119

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH119. Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH119 se nachází v obci San Valentino alla Muta v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. Ubytování Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH119 se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH118

7,6

Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH118

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH118. Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH118 se nachází v San Valentino alla Muta. 24 km od Samnaunu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH118 se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH115

7,2

Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH115

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH115. Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH115 se nachází u pláže v San Valentino alla Muta, 38 km od Ortleru a 41 km od lázní Public Health Bath - Hot... Ubytování Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH115 se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH117

6,1

Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH117

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH117. Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH117 se nachází u pláže v San Valentino alla Muta, 38 km od Ortleru a 41 km od lázní Public Health Bath - Hot... Ubytování Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH117 se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

LAIET Chalet am See

LAIET Chalet am See

Ubytování (Chata) LAIET Chalet am See. LAIET Chalet am See se nachází v obci San Valentino alla Muta v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na hory. 34 km od Zernezu. Ubytování LAIET Chalet am See se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě San Valentino alla Muta

Město San Valentino alla Muta se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 28 hotelů a ubytování ve městě San Valentino alla Muta.