Hledat

Ubytování

Ubytování město San Valentino alla Muta

Ve městě San Valentino alla Muta (Itálie) máme celkem 28 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě San Valentino alla Muta

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě San Valentino alla Muta

Ganovhof - Deluxe Chalet

10

Ganovhof - Deluxe Chalet

Ubytování (Apartmány) Ganovhof - Deluxe Chalet. Ganovhof - Deluxe Chalet se nachází v San Valentino alla Muta, 35 km od Zernezu, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ganovhof - Deluxe Chalet se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mein Sonnenhof

9,7

Mein Sonnenhof

Ubytování (Apartmány) Mein Sonnenhof. Mein Sonnenhof se nachází v obci San Valentino alla Muta v regionu Trentino Alto Adige, 7,2 km od jezera Resia. Ubytování Mein Sonnenhof se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Ortles Apt. I

9,5

Chalet Ortles Apt. I

Ubytování (Chata) Chalet Ortles Apt. I. Chalet Ortles se nachází v San Valentino alla Muta v regionu Trentino Alto Adige. Apt. Má terasu a výhled na jezero. Ubytování Chalet Ortles Apt. I se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Dreamy Apartment by Lake Haider and Lake Reschen Uniting Luxury, Nature and Relaxation

9,5

Dreamy Apartment by Lake Haider and Lake Reschen Uniting Luxury, Nature and Relaxation

UbytováníDreamy Apartment by Lake Haider and Lake Reschen Uniting Luxury, Nature and Relaxation. Featuring lake views, Dreamy Apartment by Lake Haider and Lake Reschen Uniting Luxury, Nature and Relaxation offers accommodation with a patio and a coffee... Ubytování Dreamy Apartment by Lake Haider and Lake Reschen Uniting Luxury, Nature and Relaxation se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cosy Apartment Marlain-Self Check in

9,5

Cosy Apartment Marlain-Self Check in

UbytováníCosy Apartment Marlain-Self Check in. Nachází se v San Valentino alla Muta a jen 5,7 km od jezera ResiaCosy Apartment Marlain-Self Check in nabízí ubytování s výhledem na jezero, bezplatným... Ubytování Cosy Apartment Marlain-Self Check in se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Waldkönigin

9,4

Villa Waldkönigin

UbytováníVilla Waldkönigin. Villa Waldkönigin se nachází v San Valentino alla Muta a nabízí krytý bazén a lázně se saunou. Ubytování Villa Waldkönigin se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Aktiv und Familienchalet Harmonie

9,4

Aktiv und Familienchalet Harmonie

Ubytování (Aparthotel) Aktiv und Familienchalet Harmonie. Aktiv und Familienchalet Harmonie je tradiční alpská vila s výhledem na jezero Lago della Muta, která se nachází v obci San Valentino alla Muta. Ubytování Aktiv und Familienchalet Harmonie se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Panorama Lodges Plagött

9,4

Panorama Lodges Plagött

Ubytování (Aparthotel) Panorama Lodges Plagött. Panorama Lodges Plagött se nachází v San Valentino alla Muta, 34 km od Zernezu, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Panorama Lodges Plagött se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartement Sunnleitn

9,4

Appartement Sunnleitn

Ubytování (Aparthotel) Appartement Sunnleitn. Appartement Sunnleitn se nachází 1 km od střediska San Valentino alla Muta a nabízí výhled na horský celek Ortles-Cevedale a jezero Muta, ubytování v... Ubytování Appartement Sunnleitn se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Ortles

9,3

Chalet Ortles

Ubytování (Chata) Chalet Ortles. Chalet Ortles se nachází v obci San Valentino alla Muta v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na jezero. Ubytování Chalet Ortles se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&b apartments Monika

9,3

B&b apartments Monika

Ubytování (Apartmány) B&b apartments Monika. B&b apartments Monika se nachází v obci San Valentino alla Muta, 6 km od jezera Resia. Ubytování B&b apartments Monika se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet San Valentino

9,2

Chalet San Valentino

Ubytování (Chata) Chalet San Valentino. Chalet San Valentino se nachází asi 43 km od jezera Molveno a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Chalet San Valentino se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Fernblick

9,2

Hotel Fernblick

UbytováníHotel Fernblick. Tříhvězdičkový rodinný hotel Fernblick zařízený v tradičním alpském stylu se nachází v nadmořské výšce 1470 metrů. Ubytování Hotel Fernblick se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Stocker

9,1

Hotel Stocker

UbytováníHotel Stocker. Hotel Stocker se nachází jen pár kroků od sjezdovek Haideralm a 700 metrů od jezera San Valentino. Ubytování Hotel Stocker se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Mall

9,1

Hotel Mall

UbytováníHotel Mall. Rodinný hotel Mall se nachází v centru města San Valentino alla Muta, 450 metrů od jezera. Ubytování Hotel Mall se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Anna B&B

9

Haus Anna B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Anna B&B. Haus Anna B&B se nachází v San Valentino alla Muta, 6 km od jezera Resia a 37 km od Ortleru. Ubytování Haus Anna B&B se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Vital Hotel Ortlerspitz

9

Vital Hotel Ortlerspitz

UbytováníVital Hotel Ortlerspitz. Nachází se mezi jezery Muta a Resia a kousek od San Valentino alla Muta, Tříhvězdičkový Vital Hotel Ortlerspitz je rodinný hotel s restaurací, lázněmi a... Ubytování Vital Hotel Ortlerspitz se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Tirol

8,9

Pension Tirol

Ubytování (Penzion) Pension Tirol. Pension Tirol se nachází v obci San Valentino alla Muta, 2 km od lanovky Panoramalift a 2,3 km od lanovky Haideralm. Pokoje mají balkon. Ubytování Pension Tirol se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Berghotel Plagött

8,9

Berghotel Plagött

Ubytování (Hotel) Berghotel Plagött. Tříhvězdičkový Berghotel Plagött se nachází v nadmořské výšce 1620 metrů v San Valentinu a nabízí přímý přístup ke sjezdovkám a bezplatné wellness centrum. Ubytování Berghotel Plagött se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Hofer

8,8

Hotel Hofer

Ubytování (Hotel) Hotel Hofer. Hotel Hofer se nachází v obci San Valentino alla Muta, 5,3 km od jezera Resia, a nabízí bar, bezplatné soukromé parkoviště a zahradu. Ubytování Hotel Hofer se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mountain Living Apartments

8,7

Mountain Living Apartments

Ubytování (Aparthotel) Mountain Living Apartments. Mountain Living Apartments se nachází v lyžařském středisku San Valentino alla Muta a nabízí přímý přístup ke sjezdovkám, krytý bazén a apartmány s... Ubytování Mountain Living Apartments se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Ortles Apt ll

8,7

Chalet Ortles Apt ll

Ubytování (Chata) Chalet Ortles Apt ll. Chata Ortles Apt. II se nachází v San Valentino alla Muta a nabízí přímý přístup na sjezdovku. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Chalet Ortles Apt ll se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH116

8,5

Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH116

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH116. Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH116 se nachází u pláže v San Valentino alla Muta, 38 km od Ortleru a 41 km od lázní Public Health Bath - Hot... Ubytování Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH116 se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Laerchenhain

8,5

Hotel Laerchenhain

UbytováníHotel Laerchenhain. Rodinný Hotel Laerchenhain se nachází v blízkosti lesů v obci San Valentino alla Muta, 200 metrů od sjezdovek. Ubytování Hotel Laerchenhain se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasthof Alpenrose

8,2

Gasthof Alpenrose

Ubytování (Hotel) Gasthof Alpenrose. Rodinný Gasthof Alpenrose nabízí bezplatné parkování a pokoje s LCD TV a vlastní koupelnou. Ubytování Gasthof Alpenrose se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH121

8

Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH121

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH121. Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH121 se nachází u pláže v San Valentino alla Muta, 38 km od Ortleru a 41 km od lázní Public Health Bath - Hot... Ubytování Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH121 se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH119

8

Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH119

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH119. Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH119 se nachází v obci San Valentino alla Muta v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. Ubytování Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH119 se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH118

7,6

Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH118

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH118. Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH118 se nachází v San Valentino alla Muta. 24 km od Samnaunu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH118 se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH115

7,2

Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH115

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH115. Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH115 se nachází u pláže v San Valentino alla Muta, 38 km od Ortleru a 41 km od lázní Public Health Bath - Hot... Ubytování Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH115 se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH117

6,1

Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH117

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH117. Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH117 se nachází u pláže v San Valentino alla Muta, 38 km od Ortleru a 41 km od lázní Public Health Bath - Hot... Ubytování Locazione Turistica Haupthaus Schönblick - SVH117 se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Lamm 2

Ferienwohnung Lamm 2

UbytováníFerienwohnung Lamm 2. Ferienwohnung Lamm 2 is situated in San Valentino alla Muta, 3. Ubytování Ferienwohnung Lamm 2 se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

LAIET Chalet am See

LAIET Chalet am See

Ubytování (Chata) LAIET Chalet am See. LAIET Chalet am See se nachází v obci San Valentino alla Muta v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na hory. 34 km od Zernezu. Ubytování LAIET Chalet am See se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Lamm 3

Ferienwohnung Lamm 3

UbytováníFerienwohnung Lamm 3. Ferienwohnung Lamm 3 is located in San Valentino alla Muta, 3.3 km from Lake Resia, 32 km from Public Health Bath - Hot Spring, and 47 km from Ortler. Ubytování Ferienwohnung Lamm 3 se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Lamm 1

Ferienwohnung Lamm 1

UbytováníFerienwohnung Lamm 1. Offering free bikes and city view, Ferienwohnung Lamm 1 is situated in San Valentino alla Muta, 3. Ubytování Ferienwohnung Lamm 1 se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kaschonhof

Kaschonhof

UbytováníKaschonhof. Set in San Valentino alla Muta in the Trentino Alto Adige region, Kaschonhof offers accommodation with free private parking. Ubytování Kaschonhof se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Lamm 4

Ferienwohnung Lamm 4

UbytováníFerienwohnung Lamm 4. Set 3.3 km from Lake Resia, 32 km from Public Health Bath - Hot Spring and 47 km from Ortler, Ferienwohnung Lamm 4 offers accommodation located in San... Ubytování Ferienwohnung Lamm 4 se nachází ve městě San Valentino alla Muta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě San Valentino alla Muta

Město San Valentino alla Muta se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 28 hotelů a ubytování ve městě San Valentino alla Muta.