Hledat

Ubytování

Ubytování město San Pedro

Ve městě San Pedro (Španělsko) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě San Pedro

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě San Pedro

La Suerte Agaete

9,8

La Suerte Agaete

Ubytování (Prázdninový dům) La Suerte Agaete. Set in San Pedro in the Gran Canaria region, La Suerte Agaete has a balcony and sea views. Guests staying at this holiday home have access to a terrace. Ubytování La Suerte Agaete se nachází ve městě San Pedro (Španělsko - Gran Canaria).

Finca Los Castaños

9

Finca Los Castaños

Ubytování (Apartmán) Finca Los Castaños. Finca Los Castaños se nachází v San Pedru a nabízí sdílený lounge a zahradu. 33 km od letoviska Puerto Rico de Gran Canaria. Ubytování Finca Los Castaños se nachází ve městě San Pedro (Španělsko - Gran Canaria).

Cueva N.W Gran Canaria

8,2

Cueva N.W Gran Canaria

Ubytování (Venkovský dům) Cueva N.W Gran Canaria. Cueva N.W Gran Canaria is set in San Pedro and offers a garden. Guests staying at this country house have access to a fully equipped kitchen and a terrace. Ubytování Cueva N.W Gran Canaria se nachází ve městě San Pedro (Španělsko - Gran Canaria).

Casa Cueva para Senderistas

8

Casa Cueva para Senderistas

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Cueva para Senderistas. Set in San Pedro in the Canary Islands region, Casa Cueva para Senderistas has a patio. Ubytování Casa Cueva para Senderistas se nachází ve městě San Pedro (Španělsko - Gran Canaria).

Cozy House Agaete Valley

Cozy House Agaete Valley

Ubytování (Apartmán) Cozy House Agaete Valley. Agaete Valley se nachází v San Pedru a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou a kuchyní. Všechny apartmány mají terasu s výhledem do zahrady. Ubytování Cozy House Agaete Valley se nachází ve městě San Pedro (Španělsko - Gran Canaria).

Las Mimosas

Las Mimosas

Ubytování (Prázdninový dům) Las Mimosas. Situated in San Pedro, just 2.9 km from Guayedra Beach, Las Mimosas features accommodation with an outdoor swimming pool, a garden, a terrace and free... Ubytování Las Mimosas se nachází ve městě San Pedro (Španělsko - Gran Canaria).

Ubytování ve městě San Pedro

Město San Pedro se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování ve městě San Pedro.