Hledat

Ubytování

Ubytování město San Paolo

Ve městě San Paolo (Itálie) máme celkem 0 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě San Paolo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě San Paolo

Justina 7 Apartments

10

Justina 7 Apartments

UbytováníJustina 7 Apartments. Justina 7 Apartments se nachází v San Paolu a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, zahradou a barem. Ubytování Justina 7 Apartments se nachází ve městě San Paolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Maria Boutique Apartment St Pauls

9,9

Villa Maria Boutique Apartment St Pauls

UbytováníVilla Maria Boutique Apartment St Pauls. Villa Maria Boutique Apartment St Pauls se nachází přibližně 27 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do... Ubytování Villa Maria Boutique Apartment St Pauls se nachází ve městě San Paolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Weingut Klaus Lentsch

9,7

Weingut Klaus Lentsch

UbytováníWeingut Klaus Lentsch. Weingut Klaus Lentsch se nachází v San Paolu a nabízí venkovní bazén, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na bazén. Ubytování Weingut Klaus Lentsch se nachází ve městě San Paolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Paulserhof

9,6

Residence Paulserhof

Ubytování (Apartmány) Residence Paulserhof. Residence Paulserhof se nachází v Appiano sulla Strada del Vino a nabízí výhled na město, restauraci, bar, zahradu a terasu. Ubytování Residence Paulserhof se nachází ve městě San Paolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Zum Guten Tropfen

7

B&B Zum Guten Tropfen

UbytováníB&B Zum Guten Tropfen. Ubytování se nachází v San Paolu, 27 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a muzea Touriseum, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování B&B Zum Guten Tropfen se nachází ve městě San Paolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Wieser Nr 1

Ferienwohnung Wieser Nr 1

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Wieser Nr 1. Ferienwohnung Wieser Nr 1 se nachází v San Paolu a nabízí venkovní bazén a výhled do zahrady. 27 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Ferienwohnung Wieser Nr 1 se nachází ve městě San Paolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Wieser Nr 4

Ferienwohnung Wieser Nr 4

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Wieser Nr 4. Ferienwohnung Wieser Nr 4 se nachází v San Paolu a nabízí venkovní bazén a výhled do zahrady. 27 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Ferienwohnung Wieser Nr 4 se nachází ve městě San Paolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Wieser Nr 3

Ferienwohnung Wieser Nr 3

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Wieser Nr 3. Ferienwohnung Wieser Nr 3 se nachází v San Paolu a nabízí venkovní bazén a výhled do zahrady. 27 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Ferienwohnung Wieser Nr 3 se nachází ve městě San Paolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Wieser Nr 2

Ferienwohnung Wieser Nr 2

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Wieser Nr 2. Ferienwohnung Wieser Nr 2 se nachází v San Paolu a nabízí venkovní bazén a výhled do zahrady. 27 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Ferienwohnung Wieser Nr 2 se nachází ve městě San Paolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Aich

Villa Aich

Ubytování (Vila) Villa Aich. Villa Aich se nachází v Appiano sulla Strada del Vino a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Villa Aich se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě San Paolo

Město San Paolo se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 0 hotelů a ubytování ve městě San Paolo.