Hledat

Ubytování

Ubytování město San Nazzaro

Ve městě San Nazzaro (Itálie) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě San Nazzaro

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě San Nazzaro

Verdepiano Bed & Camping

9,1

Verdepiano Bed & Camping

Ubytování (Kemp) Verdepiano Bed & Camping. Verdepiano Bed & Camping se nachází v San Nazzaro, 27 km od Trenta, a nabízí sezónní venkovní bazén a vířivku. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Verdepiano Bed & Camping se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Holiday Home Riva del Garda (TN) with Fireplace V

8

Holiday Home Riva del Garda (TN) with Fireplace V

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Riva del Garda (TN) with Fireplace V. Holiday Home Riva del Garda (TN) with Fireplace V se nachází v San Nazzaro a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Holiday Home Riva del Garda (TN) with Fireplace V se nachází ve městě San Nazzaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Stefano

Casa Stefano

Ubytování (Apartmán) Casa Stefano. Casa Stefano se nachází v San Nazzaro, 1,7 km od pláže Lido Blu, pláže Pini a pláže Sabbioni. Nabízí bezplatné Wi-Fi a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Casa Stefano se nachází ve městě San Nazzaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě San Nazzaro

Město San Nazzaro se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování ve městě San Nazzaro.