Hledat

Ubytování

Ubytování město San Martino in Badia

Ve městě San Martino in Badia (Itálie) máme celkem 41 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě San Martino in Badia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě San Martino in Badia

Kelderer Hof - Appartment Meran

10

Kelderer Hof - Appartment Meran

Ubytování (Apartmán) Kelderer Hof - Appartment Meran. Kelderer Hof - Appartment Meran se nachází v San Martinu a nabízí zahradu a gril. 16 km od Merana. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Kelderer Hof - Appartment Meran se nachází ve městě San Martino in Badia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Rich in Val Badia

10

Chalet Rich in Val Badia

Ubytování (Horské chaty) Chalet Rich in Val Badia. Chalet Rich in Val Badia se nachází v obci San Martino in Badia, 46 km od průsmyku Pordoi, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Chalet Rich in Val Badia se nachází ve městě San Martino in Badia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Fewo Bergpanorama Obertalerhof

10

Fewo Bergpanorama Obertalerhof

Ubytování (Apartmán) Fewo Bergpanorama Obertalerhof. Fewo Bergpanorama Obertalerhof se nachází v San Martinu a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 49 km od obce Selva di Val Gardena. Ubytování Fewo Bergpanorama Obertalerhof se nachází ve městě San Martino in Badia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bergchalet Obertalerhof

10

Bergchalet Obertalerhof

Ubytování (Chata) Bergchalet Obertalerhof. Bergchalet Obertalerhof se nachází asi 22 km od střelného prachu - Polveriera a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem na hory. Ubytování Bergchalet Obertalerhof se nachází ve městě San Martino in Badia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment in St Martin in Passeamtal with balcony

10

Apartment in St Martin in Passeamtal with balcony

Ubytování (Apartmán) Apartment in St Martin in Passeamtal with balcony. Apartment in St Martin in Passeamtal with balcony se nachází v San Martinu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. Ubytování Apartment in St Martin in Passeamtal with balcony se nachází ve městě San Martino in Badia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Mornà

10

Chalet Mornà

Ubytování (Aparthotel) Chalet Mornà. Chalet Mornà se nachází v San Martino in Badia, 6 km od obce Piculin. Nabízí terasu, saunu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalet Mornà se nachází ve městě San Martino in Badia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kelderer Hof - Appartment Jaufen

10

Kelderer Hof - Appartment Jaufen

Ubytování (Apartmán) Kelderer Hof - Appartment Jaufen. Kelderer Hof - Appartment Jaufen se nachází v San Martinu a nabízí zahradu a gril. 17 km od Merana. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Kelderer Hof - Appartment Jaufen se nachází ve městě San Martino in Badia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ostí Vedl

10

Ostí Vedl

UbytováníOstí Vedl. Ostí Vedl se nachází v obci San Martino in Badia v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, bezplatným soukromým parkovištěm a... Ubytování Ostí Vedl se nachází ve městě San Martino in Badia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Iachin Mountain Apartment

9,9

Ciasa Iachin Mountain Apartment

Ubytování (Apartmán) Ciasa Iachin Mountain Apartment. Ciasa Iachin Mountain Apartment nabízí ubytování s terasou a rychlovarnou konvicí, asi 46 km od průsmyku Sella. Ubytování Ciasa Iachin Mountain Apartment se nachází ve městě San Martino in Badia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpinus Agriturism

9,9

Alpinus Agriturism

Ubytování (Apartmány) Alpinus Agriturism. Alpinus Agriturism se nachází v obci San Martino in Badia v regionu Trentino Alto Adige, 43 km od průsmyku Pordoi, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Alpinus Agriturism se nachází ve městě San Martino in Badia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Les Dolomites Mountain Lodges

9,8

Les Dolomites Mountain Lodges

Ubytování (Aparthotel) Les Dolomites Mountain Lodges. Les Dolomites Mountain Lodges se nachází 44 km od průsmyku Pordoi a nabízí ubytování s barem, zahradou a pokojovou službou. Ubytování Les Dolomites Mountain Lodges se nachází ve městě San Martino in Badia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Obergereuth Hof

9,8

Obergereuth Hof

Ubytování (Apartmány) Obergereuth Hof. Obergereuth Hof se nachází 15 km od střelného prachu - Polveriera a nabízí ubytování s barem, zahradou a pokojovou službou. Ubytování Obergereuth Hof se nachází ve městě San Martino in Badia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lüch dl Finatzer

9,8

Lüch dl Finatzer

UbytováníLüch dl Finatzer. Lüch dl Finatzer se nachází v obci San Martino in Badia, 42 km od průsmyku Pordoi, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Lüch dl Finatzer se nachází ve městě San Martino in Badia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Medalghes

9,8

Ciasa Medalghes

UbytováníCiasa Medalghes. Ciasa Medalghes se nachází v obci San Martino in Badia v regionu Trentino Alto Adige, 44 km od průsmyku Pordoi, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Ciasa Medalghes se nachází ve městě San Martino in Badia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Belodei - Apt B

9,7

Haus Belodei - Apt B

Ubytování (Apartmán) Haus Belodei - Apt B. Haus Belodei - Apt B se nachází v obci San Martino in Badia, 45 km od průsmyku Pordoi a průsmyku Sella, a nabízí zahradu a výhled na hory. Ubytování Haus Belodei - Apt B se nachází ve městě San Martino in Badia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Kronplatz

9,7

Apartment Kronplatz

Ubytování (Apartmán) Apartment Kronplatz. Apartment Kronplatz se nachází asi 42 km od průsmyku Sella a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Apartment Kronplatz se nachází ve městě San Martino in Badia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Morin

9,7

Chalet Morin

Ubytování (Apartmán) Chalet Morin. Apartmán Chalet Morin se nachází v městečku San Martino In Badia ležícím v oblasti Tridentsko-Horní Adiže a nabízí zahradu. Ubytování Chalet Morin se nachází ve městě San Martino in Badia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pfandlerhof Ferienwohnung Rot

9,7

Pfandlerhof Ferienwohnung Rot

Ubytování (Apartmán) Pfandlerhof Ferienwohnung Rot. Pfandlerhof Ferienwohnung Rot se nachází v San Martinu, 14 km od střelného prachu - Polveriera, a nabízí terasu, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pfandlerhof Ferienwohnung Rot se nachází ve městě San Martino in Badia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Salieta

9,7

Salieta

Ubytování (Apartmán) Salieta. Salieta se nachází v obci San Martino in Badia a nabízí terasu. Ubytování Salieta se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Belodei - Apt A

9,6

Haus Belodei - Apt A

Ubytování (Apartmán) Haus Belodei - Apt A. Haus Belodei - Apt A se nachází v San Martino in Badia, 10 minut jízdy od lanovky do lyžařského střediska Kronplatz. Ubytování Haus Belodei - Apt A se nachází ve městě San Martino in Badia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Funtanies Sas dla Crusc

9,6

Ciasa Funtanies Sas dla Crusc

UbytováníCiasa Funtanies Sas dla Crusc. Ciasa Funtanies Sas dla Crusc se nachází v obci San Martino in Badia, 40 km od průsmyku Pordoi, 41 km od průsmyku Sella a 44 km od opatství Novacella. Ubytování Ciasa Funtanies Sas dla Crusc se nachází ve městě San Martino in Badia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lüch dl Jëinder

9,6

Lüch dl Jëinder

Ubytování (Apartmány) Lüch dl Jëinder. Lüch dl Jëinder se nachází v obci San Martino in Badia v regionu Trentino Alto Adige, 42 km od průsmyku Pordoi, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Lüch dl Jëinder se nachází ve městě San Martino in Badia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agriturism Gscnara

9,5

Agriturism Gscnara

UbytováníAgriturism Gscnara. Agriturism Gscnara se nachází v obci San Martino in Badia, 42 km od vlakového nádraží Bressanone, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Agriturism Gscnara se nachází ve městě San Martino in Badia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bergchalet Prantach

9,5

Bergchalet Prantach

Ubytování (Chata) Bergchalet Prantach. Bergchalet Prantach se nachází 19 km od střelného prachu - Polveriera a nabízí ubytování se zahradou, patiem a výhledem do zahrady. Ubytování Bergchalet Prantach se nachází ve městě San Martino in Badia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Innergasserhof Ferienwohnung Enzian

9,5

Innergasserhof Ferienwohnung Enzian

Ubytování (Apartmán) Innergasserhof Ferienwohnung Enzian. Innergasserhof Ferienwohnung Enzian se nachází 19 km od střelného prachu - Polveriera a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do... Ubytování Innergasserhof Ferienwohnung Enzian se nachází ve městě San Martino in Badia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Berghotel Sanví

9,5

Berghotel Sanví

Ubytování (Hotel) Berghotel Sanví. Berghotel Sanví se nachází v obci San Martino in Badia, 44 km od průsmyku Pordoi, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a sdílený lounge. Ubytování Berghotel Sanví se nachází ve městě San Martino in Badia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Funtanies Pütia New summer 22

9,5

Ciasa Funtanies Pütia New summer 22

UbytováníCiasa Funtanies Pütia New summer 22. Ciasa Funtanies Pütia New summer 22 se nachází v obci San Martino in Badia a nabízí ubytování s balkonem. Ubytování Ciasa Funtanies Pütia New summer 22 se nachází ve městě San Martino in Badia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Innergasserhof Ferienwohnung Edelweiss

9,5

Innergasserhof Ferienwohnung Edelweiss

Ubytování (Apartmán) Innergasserhof Ferienwohnung Edelweiss. INNERGASSERHOF Ferienwohnung Edelweiss se nachází v San Martinu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Innergasserhof Ferienwohnung Edelweiss se nachází ve městě San Martino in Badia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Frapes

9,5

Pension Frapes

UbytováníPension Frapes. Pension Frapes se nachází v obci San Martino in Badia, 42 km od vlakového nádraží Bressanone, a nabízí zahradu, bar a výhled na hory. Ubytování Pension Frapes se nachází ve městě San Martino in Badia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agriturismo Grones

9,4

Agriturismo Grones

Ubytování (Apartmány) Agriturismo Grones. Agriturismo Grones se nachází v obci San Martino in Badia v regionu Trentino Alto Adige, 44 km od průsmyku Pordoi, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Agriturismo Grones se nachází ve městě San Martino in Badia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Dolomites Nest

9,4

Apartment Dolomites Nest

Ubytování (Apartmán) Apartment Dolomites Nest. Apartment Dolomites Nest features garden views, free WiFi and free private parking, located in San Martino in Badia, 39 km from Pordoi Pass. Ubytování Apartment Dolomites Nest se nachází ve městě San Martino in Badia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Osti Nicl

9,4

Osti Nicl

Ubytování (Apartmány) Osti Nicl. Osti Nicl se nachází v obci San Martino in Badia, 38 km od průsmyku Pordoi, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Osti Nicl se nachází ve městě San Martino in Badia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Obergereuthhof

9,4

Obergereuthhof

Ubytování (Apartmán) Obergereuthhof. Obergereuthhof se nachází 15 km od střelného prachu - Polveriera a nabízí ubytování s barem, grilem a pokojovou službou. Ubytování Obergereuthhof se nachází ve městě San Martino in Badia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agriturismo Feur Hof

9,3

Agriturismo Feur Hof

Ubytování (Apartmán) Agriturismo Feur Hof. Agriturismo Feur Hof se nachází v obci San Martino in Badia a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a gril. Ubytování Agriturismo Feur Hof se nachází ve městě San Martino in Badia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Pension Odles

9,3

Hotel Pension Odles

Ubytování (Hotel) Hotel Pension Odles. Hotel Pension Odles se nachází v obci San Martino in Badia v regionu Trentino Alto Adige, 8 km od horského střediska Piculin, a nabízí saunu, hammam a... Ubytování Hotel Pension Odles se nachází ve městě San Martino in Badia (Itálie - Trentino Alto Adige).

L'GROF - AL CONTE

9,3

L'GROF - AL CONTE

UbytováníL'GROF - AL CONTE. L'GROF - AL CONTE se nachází 38 km od průsmyku Pordoi a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování L'GROF - AL CONTE se nachází ve městě San Martino in Badia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Linda

9,2

Ciasa Linda

Ubytování (Apartmány) Ciasa Linda. Ciasa Linda se nachází 44 km od průsmyku Pordoi a nabízí bar, zahradu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Ciasa Linda se nachází ve městě San Martino in Badia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hofschenke Pfeiftal - Hofblick

9,2

Hofschenke Pfeiftal - Hofblick

Ubytování (Apartmán) Hofschenke Pfeiftal - Hofblick. Hofschenke Pfeiftal - Hofblick se nachází 18 km od Parco Maia a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Hofschenke Pfeiftal - Hofblick se nachází ve městě San Martino in Badia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agriturismo Lüch de Vanc

9,2

Agriturismo Lüch de Vanc

UbytováníAgriturismo Lüch de Vanc. Agriturismo Lüch de Vanc se nachází v obci San Martino in Badia, 46 km od průsmyku Pordoi a průsmyku Sella, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, zahradou... Ubytování Agriturismo Lüch de Vanc se nachází ve městě San Martino in Badia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Quellenhof Luxury Resort Passeier

9,2

Quellenhof Luxury Resort Passeier

Ubytování (Hotel) Quellenhof Luxury Resort Passeier. Quellenhof Luxury Resort Passeier, obklopen Santarnskými Alpami, se nachází 10 km od Merana. Ubytování Quellenhof Luxury Resort Passeier se nachází ve městě San Martino in Badia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hofschenke Pfeiftal - Bergwiese

9,2

Hofschenke Pfeiftal - Bergwiese

Ubytování (Apartmán) Hofschenke Pfeiftal - Bergwiese. Hofschenke Pfeiftal - Bergwiese nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory, asi 18 km od Parco Maia. Ubytování Hofschenke Pfeiftal - Bergwiese se nachází ve městě San Martino in Badia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agriturismo Al Cir

9,1

Agriturismo Al Cir

Ubytování (Apartmány) Agriturismo Al Cir. Agriturismo Al Cir se nachází 42 km od průsmyku Pordoi a nabízí zahradu a ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Agriturismo Al Cir se nachází ve městě San Martino in Badia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agriturismo La Flu

9,1

Agriturismo La Flu

Ubytování (Farma) Agriturismo La Flu. Agriturismo La Flu je fungující zvířecí farma, která se nachází v 1 250 metrech nad mořem v městečku San Martino in Badia, 4 km od lyžařského vleku Piculin... Ubytování Agriturismo La Flu se nachází ve městě San Martino in Badia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hofschenke Pfeiftal - Almenrausch

9,1

Hofschenke Pfeiftal - Almenrausch

Ubytování (Apartmán) Hofschenke Pfeiftal - Almenrausch. Hofschenke Pfeiftal - Almenrausch se nachází v San Martinu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 17 km od střelného prachu - Polveriera. Ubytování Hofschenke Pfeiftal - Almenrausch se nachází ve městě San Martino in Badia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ütia De Börz

9,1

Ütia De Börz

Ubytování (Hotel) Ütia De Börz. Tento typický tyrolský hotel se nachází na bylinkovém horském pásu v srdci Dolomit. Lyžařské středisko S. Martino in Badia je vzdáleno 10 km. Ubytování Ütia De Börz se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasthaus Jaufenblick

9

Gasthaus Jaufenblick

Ubytování (Hotel) Gasthaus Jaufenblick. Nachází se 3 km od San Martino Gasthaus Jaufenblick je intimní rodinný hotel v Passirii s tyrolskou restaurací. Ubytování Gasthaus Jaufenblick se nachází ve městě San Martino in Badia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment apple blossom, St Martin in the Passeier Valley

9

Apartment apple blossom, St Martin in the Passeier Valley

Ubytování (Apartmán) Apartment apple blossom, St Martin in the Passeier Valley. Apartment apple blossom, St Martin in the Passeier Valley se nachází v San Martinu a nabízí zázemí pro vodní sporty. Selva di Val Gardena je vzdálená 48... Ubytování Apartment apple blossom, St Martin in the Passeier Valley se nachází ve městě San Martino in Badia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lüch dl Chessl - Kesslhof

9

Lüch dl Chessl - Kesslhof

Ubytování (Farma) Lüch dl Chessl - Kesslhof. Lüch dl Chessl - Kesslhof se nachází v obci San Martino in Badia, 42 km od průsmyku Sella a 47 km od opatství Novacella. Ubytování Lüch dl Chessl - Kesslhof se nachází ve městě San Martino in Badia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Ostaria Posta

9

Hotel Ostaria Posta

Ubytování (Hotel) Hotel Ostaria Posta. Hotel Ostaria Posta se nachází 5 minut chůze od lyžařských vleků Piculin a nabízí bezplatnou saunu, tureckou lázeň, pokoje se satelitní TV s plochou... Ubytování Hotel Ostaria Posta se nachází ve městě San Martino in Badia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Privatpension Bergkristall

8,9

Privatpension Bergkristall

Ubytování (Penzion) Privatpension Bergkristall. Privatpension Bergkristall se nachází v San Martinu, 30 minut jízdy od nejbližšího lyžařského areálu a 17 km od Merana. Ubytování Privatpension Bergkristall se nachází ve městě San Martino in Badia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Moosmair Ferienwohnung 3

8,9

Moosmair Ferienwohnung 3

Ubytování (Apartmán) Moosmair Ferienwohnung 3. MOOSMAIR Ferienwohnung 3 se nachází v San Martinu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. Ubytování je vzdálené 48 km od obce Selva di Val Gardena. Ubytování Moosmair Ferienwohnung 3 se nachází ve městě San Martino in Badia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě San Martino in Badia

Město San Martino in Badia se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 41 hotelů a ubytování ve městě San Martino in Badia.