Hledat

Ubytování

Ubytování město San Lorenzo in Banale

Ve městě San Lorenzo in Banale (Itálie) máme celkem 16 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě San Lorenzo in Banale

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě San Lorenzo in Banale

Appartamento La Corteccia

10

Appartamento La Corteccia

UbytováníAppartamento La Corteccia. Appartamento La Corteccia se nachází v obci San Lorenzo in Banale a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Appartamento La Corteccia se nachází ve městě San Lorenzo in Banale (Itálie - Trentino Alto Adige).

DolceVita Ambiez B&B

9,7

DolceVita Ambiez B&B

Ubytování (Bed and breakfast) DolceVita Ambiez B&B. DolceVita Ambiez B&B se nachází v obci San Lorenzo in Banale, 8 minut jízdy od jezera Molveno a 34 km od Trenta. Ubytování DolceVita Ambiez B&B se nachází ve městě San Lorenzo in Banale (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Fontanella

9,6

B&B Fontanella

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Fontanella. B&B Fontanella se nachází 13 km od jezera Molveno a nabízí bar, sdílený lounge a pokojovou službu. Ubytování B&B Fontanella se nachází ve městě San Lorenzo in Banale (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Pieve Apartments

9,5

La Pieve Apartments

Ubytování (Apartmány) La Pieve Apartments. La Pieve Apartments se nachází v Tavodo a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol. Riva del Garda je vzdálená 32 km. Na místě si lze půjčit jízdní kola. Ubytování La Pieve Apartments se nachází ve městě San Lorenzo in Banale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garnì Lilly

9,5

Garnì Lilly

UbytováníGarnì Lilly. Garni Lilly se nachází pouhých 700 metrů od města San Lorenzo, držitele ohodnocení Slow Food. Ubytování Garnì Lilly se nachází ve městě San Lorenzo in Banale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento il ponte del borgo

9,5

Appartamento il ponte del borgo

UbytováníAppartamento il ponte del borgo. Appartamento il ponte del borgo se nachází v obci San Lorenzo in Banale, pouhých 13 km od jezera Molveno. Ubytování Appartamento il ponte del borgo se nachází ve městě San Lorenzo in Banale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Opinione Dimora Storica

9,4

Hotel Opinione Dimora Storica

UbytováníHotel Opinione Dimora Storica. Flair Hotel Opinione Dimora Storica nabízí relaxační pobyt v srdci přírodního parku Adamello-Brenta. Ubytování Hotel Opinione Dimora Storica se nachází ve městě San Lorenzo in Banale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciclamino Superior Otto

9,4

Ciclamino Superior Otto

Ubytování (Apartmán) Ciclamino Superior Otto. Ciclamino Superior Otto se nachází asi 14 km od jezera Molveno a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Ciclamino Superior Otto se nachází ve městě San Lorenzo in Banale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel San Lorenzo

9,2

Hotel San Lorenzo

Ubytování (Hotel) Hotel San Lorenzo. Hotel San Lorenzo se nachází v malebné vesničce San Lorenzo v Banale, jen 5 km od jezera Molveno. Ubytování Hotel San Lorenzo se nachází ve městě San Lorenzo in Banale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Miravalle

9,2

Miravalle

Ubytování (Hotel) Miravalle. Miravalle se nachází v obci San Lorenzo in Banale v regionu Tridentsko-Horní Adiže, 3,1 km od jezera Lago di Nembia. Ubytování Miravalle se nachází ve městě San Lorenzo in Banale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Torcel Affittacamere/Bar

9,2

Torcel Affittacamere/Bar

Ubytování (Apartmány) Torcel Affittacamere/Bar. Torcel Affittacamere/Bar se nachází 15 km od jezera Molveno a nabízí ubytování s barem, zahradou a nepřetržitě otevřenou recepcí. Ubytování Torcel Affittacamere/Bar se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alloggio la Falesia

9

Alloggio la Falesia

UbytováníAlloggio la Falesia. Alloggio la Falesia se nachází v obci San Lorenzo in Banale, 32 km od vodopádu Varone, jezera Lamar a 34 km od náměstí Piazza Duomo. Ubytování Alloggio la Falesia se nachází ve městě San Lorenzo in Banale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Castel Mani

8,9

Hotel Castel Mani

UbytováníHotel Castel Mani. Hotel Castel Mani je historická budova v San Lorenzo in Banale, 5 minut chůze od centra. Všechny pokoje mají balkon nebo terasu a výhled na Dolomity. Ubytování Hotel Castel Mani se nachází ve městě San Lorenzo in Banale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Glolo 2

8,8

Appartamento Glolo 2

Ubytování (Apartmán) Appartamento Glolo 2. Appartamento Glolo 2 se nachází v obci San Lorenzo in Banale. 3 km od jezera Lago di Nembia. Ubytování Appartamento Glolo 2 se nachází ve městě San Lorenzo in Banale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Beohotel

8,4

Beohotel

Ubytování (Hotel) Beohotel. Beohotel se nachází v obci San Lorenzo in Banale, 3,3 km od jezera Lago di Nembia. Ubytování Beohotel se nachází ve městě San Lorenzo in Banale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Core

8,2

Casa Core

Ubytování (Apartmán) Casa Core. Casa Core se nachází v obci San Lorenzo in Banale v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Casa Core se nachází ve městě San Lorenzo in Banale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Campanile Basso

Appartamento Campanile Basso

Ubytování (Apartmány) Appartamento Campanile Basso. Appartamento Campanile Basso se nachází v obci San Lorenzo in Banale, 13 km od jezera Molveno a 35 km od MUSE. Nabízí výhled na hory. Ubytování Appartamento Campanile Basso se nachází ve městě San Lorenzo in Banale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Cima Brenta

Appartamento Cima Brenta

Ubytování (Apartmány) Appartamento Cima Brenta. Appartamento Cima Brenta se nachází v obci San Lorenzo in Banale, 35 km od muzea MUSE, 31 km od vodopádu Varone a 32 km od jezera Lamar. Ubytování Appartamento Cima Brenta se nachází ve městě San Lorenzo in Banale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Antica bottega ristrutturata alle pendici del Brenta

Antica bottega ristrutturata alle pendici del Brenta

Ubytování (Apartmány) Antica bottega ristrutturata alle pendici del Brenta. Ubytování se nachází 14 km od jezera Molveno, 35 km od muzea MUSE a 32 km od vodopádu Varone. Ubytování Antica bottega ristrutturata alle pendici del Brenta se nachází ve městě San Lorenzo in Banale (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě San Lorenzo in Banale

Město San Lorenzo in Banale se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 16 hotelů a ubytování ve městě San Lorenzo in Banale.