Hledat

Ubytování

Ubytování město San Giovanni in Val Aurina

Ve městě San Giovanni in Val Aurina (Itálie) máme celkem 29 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě San Giovanni in Val Aurina

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě San Giovanni in Val Aurina

Ortnerhof

10

Ortnerhof

Ubytování (Apartmány) Ortnerhof. Ortnerhof se nachází v obci San Giovanni in Val Aurina a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ortnerhof se nachází ve městě San Giovanni in Val Aurina (Itálie - Trentino Alto Adige).

Berghütte Ahrntal

10

Berghütte Ahrntal

Ubytování (Apartmán) Berghütte Ahrntal. Berghütte Ahrntal se nachází v San Giovanni in Val Aurina a nabízí zahradu, gril a terasu. 34 km od Dobbiaca. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Berghütte Ahrntal se nachází ve městě San Giovanni in Val Aurina (Itálie - Trentino Alto Adige).

Enzianhof - Nature Apartments

9,9

Enzianhof - Nature Apartments

Ubytování (Farma) Enzianhof - Nature Apartments. Ubytování Enzianhof - Nature Apartments se nachází v San Giovanni in Val Aurina, 24 km od Brunecku. Nabízí zahradu a dětské hřiště. Ubytování Enzianhof - Nature Apartments se nachází ve městě San Giovanni in Val Aurina (Itálie - Trentino Alto Adige).

Huberhof

9,6

Huberhof

Ubytování (Farma) Huberhof. Huberhof se nachází v San Giovanni in Val Aurina, 26 km od Valdaory, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Huberhof se nachází ve městě San Giovanni in Val Aurina (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apart-Chalet Talblick

9,6

Apart-Chalet Talblick

Ubytování (Apartmány) Apart-Chalet Talblick. Apart-Chalet Talblick se nachází na okraji lesa, 3 km od lyžařského střediska Speikboden. Ubytování Apart-Chalet Talblick se nachází ve městě San Giovanni in Val Aurina (Itálie - Trentino Alto Adige).

Stübilerhof

9,5

Stübilerhof

Ubytování (Apartmán) Stübilerhof. Farma Stübilerhof se nachází v klidné části obce Sankt Johann in Ahrntal, 9 minut jízdy od nejbližšího vleku v lyžařském areálu Klausberg. Ubytování Stübilerhof se nachází ve městě San Giovanni in Val Aurina (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpenblick - App Alpenblick

9,5

Alpenblick - App Alpenblick

Ubytování (Apartmán) Alpenblick - App Alpenblick. Alpenblick - App Alpenblick se nachází v obci San Giovanni in Val Aurina, 5 km od lyžařských středisek Klausberg a Speickboden. Ubytování Alpenblick - App Alpenblick se nachází ve městě San Giovanni in Val Aurina (Itálie - Trentino Alto Adige).

AlpenChalet Niederkofler

9,5

AlpenChalet Niederkofler

Ubytování (Apartmány) AlpenChalet Niederkofler. Niederkofler se nachází ve městě San Giovanni in Valle Aurina a nabízí apartmány v alpském stylu s myčkou nádobí a balkonem, bezplatnou saunu a bezplatnou... Ubytování AlpenChalet Niederkofler se nachází ve městě San Giovanni in Val Aurina (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Alpenrose

9,5

Residence Alpenrose

Ubytování (Apartmány) Residence Alpenrose. Residence Alpenrose se nachází v obci San Giovanni obklopené Dolomitami. Ubytování Residence Alpenrose se nachází ve městě San Giovanni in Val Aurina (Itálie - Trentino Alto Adige).

Weißnbachlhof

9,4

Weißnbachlhof

Ubytování (Farma) Weißnbachlhof. Weißnbachlhof se nachází 3 km od lyžařského areálu Klausberg a nabízí terasu s lehátky a zahradu. Ubytování Weißnbachlhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnungen Landler

9,4

Ferienwohnungen Landler

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Landler. Ferienwohnungen Landler se nachází v Sankt Johann im Ahrntal, 7 minut jízdy od vleku lyžařské oblasti Steinhaus. Ubytování Ferienwohnungen Landler se nachází ve městě San Giovanni in Val Aurina (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ahrner Wirt Apartments

9,4

Ahrner Wirt Apartments

Ubytování (Apartmány) Ahrner Wirt Apartments. Ahrner Wirt se nachází v obci San Giovanni a nabízí pokoje s balkonem a výhledem na hory i bezplatné wellness centrum. Ubytování Ahrner Wirt Apartments se nachází ve městě San Giovanni in Val Aurina (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Tschandra

9,4

Haus Tschandra

Ubytování (Apartmány) Haus Tschandra. Haus Tschandra se nachází v San Giovanni a nabízí výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Tschandra se nachází ve městě San Giovanni in Val Aurina (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Brugghof

9,3

Pension Brugghof

Ubytování (Hotel) Pension Brugghof. Pension Brugghof se nachází ve městě San Giovanni in Val Aurina v regionu Trentino Alto Adige a nabízí dětské hřiště a sluneční terasu. Ubytování Pension Brugghof se nachází ve městě San Giovanni in Val Aurina (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Adler

8,9

Hotel Adler

Ubytování (Hotel) Hotel Adler. Hotel Adler se nachází ve městě San Giovanni in Val Aurina a nabízí dětské hřiště a sluneční terasu. K dispozici je restaurace, bar a bowlingová dráha. Ubytování Hotel Adler se nachází ve městě San Giovanni in Val Aurina (Itálie - Trentino Alto Adige).

Martinshof berg herz hotel

8,8

Martinshof berg herz hotel

Ubytování (Hotel) Martinshof berg herz hotel. Hotel Martinshof berg herz se nachází v těsné blízkosti St. Johann i.m Ahrntal. Hotel stojí na klidném slunném místě a má lázně s tureckou lázní a saunou. Ubytování Martinshof berg herz hotel se nachází ve městě San Giovanni in Val Aurina (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartement1

8,4

Appartement1

Ubytování (Apartmány) Appartement1. Appartement1 se nachází v San Giovanni in Val Aurina, 6 km od lyžařské oblasti Speikboden. Ubytování Appartement1 se nachází ve městě San Giovanni in Val Aurina (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Gisserhof

8,4

Hotel Gisserhof

Ubytování (Hotel) Hotel Gisserhof. Hotel Gisserhof se nachází v nadmořské výšce 1000 metrů v údolí Valle Aurina a nabízí luxusní wellness centrum, sluneční terasu a krytý bazén. Ubytování Hotel Gisserhof se nachází ve městě San Giovanni in Val Aurina (Itálie - Trentino Alto Adige).

Großstahlhof Mountain & Panorama View

8,3

Großstahlhof Mountain & Panorama View

Ubytování (Apartmány) Großstahlhof Mountain & Panorama View. Großstahlhof najdete v obci Val Aurina, v části San Giovanni. Ubytování Großstahlhof Mountain & Panorama View se nachází ve městě San Giovanni in Val Aurina (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Auren

7

Hotel Auren

Ubytování (Hotel) Hotel Auren. Hotel Auren se nachází na klidném místě na okraji lesa nedaleko zálivu Aurino. Nabízí prostorné pokoje a wellness centrum s tureckou lázní a finskou... Ubytování Hotel Auren se nachází ve městě San Giovanni in Val Aurina (Itálie - Trentino Alto Adige).

Parkhotel Schachen

6,9

Parkhotel Schachen

Ubytování (Hotel) Parkhotel Schachen. Ubytování v St. Johann Parkhotel Schachen v Im Ahrntal nabízí nádherný výhled na Dolomity, velké zahrady a bezplatné wellness centrum s krytým bazénem a... Ubytování Parkhotel Schachen se nachází ve městě San Giovanni in Val Aurina (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpenchalet Niederkofler Evita

Alpenchalet Niederkofler Evita

Ubytování (Apartmán) Alpenchalet Niederkofler Evita. AlpenChalet Niederkofler Evita se nachází v obci San Giovanni in Val Aurina v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Alpenchalet Niederkofler Evita se nachází ve městě San Giovanni in Val Aurina (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpenchalet Niederkofler Marilena

Alpenchalet Niederkofler Marilena

Ubytování (Apartmán) Alpenchalet Niederkofler Marilena. AlpenChalet Niederkofler Marilena se nachází v obci San Giovanni in Val Aurina v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Alpenchalet Niederkofler Marilena se nachází ve městě San Giovanni in Val Aurina (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpenchalet Niederkofler Vera

Alpenchalet Niederkofler Vera

Ubytování (Apartmán) Alpenchalet Niederkofler Vera. AlpenChalet Niederkofler Vera se nachází v obci San Giovanni in Val Aurina v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Alpenchalet Niederkofler Vera se nachází ve městě San Giovanni in Val Aurina (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpenchalet Niederkofler Isabella

Alpenchalet Niederkofler Isabella

Ubytování (Apartmán) Alpenchalet Niederkofler Isabella. AlpenChalet Niederkofler Isabella se nachází v obci San Giovanni in Val Aurina v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Alpenchalet Niederkofler Isabella se nachází ve městě San Giovanni in Val Aurina (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě San Giovanni in Val Aurina

Město San Giovanni in Val Aurina se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 29 hotelů a ubytování ve městě San Giovanni in Val Aurina.