Hledat

Ubytování

Ubytování město San Giacomo

Ve městě San Giacomo (Itálie) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě San Giacomo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě San Giacomo

Wanderhotel Talblick

10

Wanderhotel Talblick

UbytováníWanderhotel Talblick. Wanderhotel Talblick se nachází ve městě San Giacomo a nabízí 3hvězdičkové ubytování se společným salonkem, terasou a barem. Ubytování Wanderhotel Talblick se nachází ve městě San Giacomo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Edelweiß Oberachrain

10

Apartment Edelweiß Oberachrain

Ubytování (Apartmán) Apartment Edelweiß Oberachrain. Apartment Edelweiß Oberachrain se nachází v San Giacomu a nabízí ubytování s balkonem. Ubytování Apartment Edelweiß Oberachrain se nachází ve městě San Giacomo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Ederhof

9,6

Pension Ederhof

UbytováníPension Ederhof. Pension Ederhof se nachází v San Giacomu a nabízí zahradu, sdílený lounge, terasu a bezplatné Wi-Fi. Na skleničku si můžete zajít do snack baru. Ubytování Pension Ederhof se nachází ve městě San Giacomo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bühelwirt

9,6

Bühelwirt

Ubytování (Hotel) Bühelwirt. Bühelwirt se nachází v turistické oblasti Valle Aurina a nabízí bezplatné Wi-Fi ve společných prostorách a lyžárnu. Hosté mohou využít saunu a stolní... Ubytování Bühelwirt se nachází ve městě San Giacomo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Stoana

9,5

Stoana

Ubytování (Aparthotel) Stoana. Stoana se nachází v obci San Giacomo a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Stoana se nachází ve městě San Giacomo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Bärental Oberachrain

9,5

Apartment Bärental Oberachrain

Ubytování (Apartmán) Apartment Bärental Oberachrain. Apartment Bärental Oberachrain se nachází v San Giacomu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. 21 km od Mayrhofenu. Ubytování Apartment Bärental Oberachrain se nachází ve městě San Giacomo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Tischlerhof Alpine Living

9,5

Tischlerhof Alpine Living

Ubytování (Apartmány) Tischlerhof Alpine Living. Tischlerhof Alpine Living se nachází v obci San Giacomo, 21 km od Mayrhofenu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Tischlerhof Alpine Living se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Hofer

9,5

Appartements Hofer

UbytováníAppartements Hofer. Appartements Hofer se nachází v obci San Giacomo a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartements Hofer se nachází ve městě San Giacomo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Niederkoflhof

9,4

Appartements Niederkoflhof

Ubytování (Apartmány) Appartements Niederkoflhof. Appartements Niederkoflhof se nachází v San Giacomu a nabízí ubytování se zahradou. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Appartements Niederkoflhof se nachází ve městě San Giacomo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartments Lärchwiese

9,3

Appartments Lärchwiese

Ubytování (Apartmány) Appartments Lärchwiese. Appartments Lärchwiese se nachází ve městě San Giacomo ve Valle Aurina a nabízí bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma. Ubytování Appartments Lärchwiese se nachází ve městě San Giacomo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Pürstal - Gruberhof

9,1

Apartment Pürstal - Gruberhof

Ubytování (Apartmán) Apartment Pürstal - Gruberhof. Apartment Pürstal - Gruberhof se nachází v San Giacomu. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Pürstal - Gruberhof se nachází ve městě San Giacomo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Obermairhof

9,1

Obermairhof

Ubytování (Apartmány) Obermairhof. Apartmány Obermairhof se nachází v obci San Giacomo, v údolí Aurina. Ubytování Obermairhof se nachází ve městě San Giacomo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartments Kreuzwirt

9

Appartments Kreuzwirt

UbytováníAppartments Kreuzwirt. Appartments Kreuzwirt se nachází v San Giacomu a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a přístupem do zahrady. Ubytování Appartments Kreuzwirt se nachází ve městě San Giacomo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Neuhaushof

9

Pension Neuhaushof

UbytováníPension Neuhaushof. Pension Neuhaushof se nachází v San Giacomu. K dispozici je lyžárna, zahrada a sdílený lounge. Ubytování Pension Neuhaushof se nachází ve městě San Giacomo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Hollenze - Gruberhof

8,8

Apartment Hollenze - Gruberhof

Ubytování (Apartmán) Apartment Hollenze - Gruberhof. Apartment Hollenze - Gruberhof se nachází v San Giacomu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Hollenze - Gruberhof se nachází ve městě San Giacomo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel/ App. Garber

8,8

Hotel/ App. Garber

UbytováníHotel/ App. Garber. Hotel/ App. Garber se nachází v San Giacomu a nabízí sdílený lounge, terasu, restauraci a bar. Ubytování Hotel/ App. Garber se nachází ve městě San Giacomo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Bärental - Gruberhof

8,1

Apartment Bärental - Gruberhof

Ubytování (Apartmán) Apartment Bärental - Gruberhof. Apartment Bärental - Gruberhof se nachází v San Giacomu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Bärental - Gruberhof se nachází ve městě San Giacomo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Wollbach - Gruberhof

8

Wollbach - Gruberhof

Ubytování (Apartmán) Wollbach - Gruberhof. Wollbach - Gruberhof se nachází v San Giacomu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Tento apartmán má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Wollbach - Gruberhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasthof Albergo Neuwirt

7,1

Gasthof Albergo Neuwirt

Ubytování (Bed and breakfast) Gasthof Albergo Neuwirt. Gasthof Albergo Neuwirt se nachází ve Val di Vizze a nabízí bar, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Gasthof Albergo Neuwirt se nachází ve městě San Giacomo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Seeberhof - Urlaub am Bauernhof

Seeberhof - Urlaub am Bauernhof

UbytováníSeeberhof - Urlaub am Bauernhof. Seeberhof - Urlaub am Bauernhof features garden views, free WiFi and free private parking, located in San Giacomo. Ubytování Seeberhof - Urlaub am Bauernhof se nachází ve městě San Giacomo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Zum Moar Sepp

Zum Moar Sepp

UbytováníZum Moar Sepp. Set in Tiso in the Trentino Alto Adige region, Zum Moar Sepp features a balcony. Ubytování Zum Moar Sepp se nachází ve městě San Giacomo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Waldblick Oberachrain

Apartment Waldblick Oberachrain

Ubytování (Apartmán) Apartment Waldblick Oberachrain. Apartment Waldblick Oberachrain se nachází v obci San Giacomo v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Apartment Waldblick Oberachrain se nachází ve městě San Giacomo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě San Giacomo

Město San Giacomo se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě San Giacomo.