Hledat

Ubytování

Ubytování město San Genesio Atesino

Ve městě San Genesio Atesino (Itálie) máme celkem 22 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě San Genesio Atesino

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě San Genesio Atesino

Weingartnerhof Dalia

10

Weingartnerhof Dalia

UbytováníWeingartnerhof Dalia. Weingartnerhof Dalia se nachází asi 35 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Weingartnerhof Dalia se nachází ve městě San Genesio Atesino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Noan Panorama Suiten - Arendt

10

Noan Panorama Suiten - Arendt

Ubytování (Apartmán) Noan Panorama Suiten - Arendt. Noan Panorama Suiten - Arendt se nachází v San Genesio Atesino a nabízí zahradu a terasu. 4 km od Bolzana. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Noan Panorama Suiten - Arendt se nachází ve městě San Genesio Atesino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Oberfahrerhof

9,7

Oberfahrerhof

UbytováníOberfahrerhof. Farma Oberfahrerhof se zahradou je obklopená horami a místní krajinou a nabízí ubytování v apartmánech s možností vlastního stravování a balkonem s... Ubytování Oberfahrerhof se nachází ve městě San Genesio Atesino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Beckenbinder Apartement Rosengarten

9,6

Beckenbinder Apartement Rosengarten

Ubytování (Apartmán) Beckenbinder Apartement Rosengarten. Beckenbinder Apartement Rosengarten se nachází v obci San Genesio Atesino v regionu Trentino Alto Adige a nabízí patio a výhled na hory. 27 km od Ortisei. Ubytování Beckenbinder Apartement Rosengarten se nachází ve městě San Genesio Atesino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Historisches Apartment Duregghof

9,6

Historisches Apartment Duregghof

UbytováníHistorisches Apartment Duregghof. Historisches Apartment Duregghof se nachází v obci San Genesio Atesino a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Historisches Apartment Duregghof se nachází ve městě San Genesio Atesino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Luis & die Buabm - Gasthof Jenesien

9,5

Luis & die Buabm - Gasthof Jenesien

Ubytování (Hotel) Luis & die Buabm - Gasthof Jenesien. Gasthof Jenesien nabízí sluneční terasu a pokoje s balkonem s výhledem na Dolomity. Ubytování Luis & die Buabm - Gasthof Jenesien se nachází ve městě San Genesio Atesino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Reiterhof Apt Flora

9,5

Reiterhof Apt Flora

UbytováníReiterhof Apt Flora. Reiterhof Apt Flora se nachází v obci San Genesio Atesino, 40 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a muzea Touriseum. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Ubytování Reiterhof Apt Flora se nachází ve městě San Genesio Atesino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Reiterhof Apt Gaia

9,5

Reiterhof Apt Gaia

UbytováníReiterhof Apt Gaia. Reiterhof Apt Gaia se nachází v obci San Genesio Atesino, pouhých 40 km od zahrad zámku Trauttmansdorff, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné... Ubytování Reiterhof Apt Gaia se nachází ve městě San Genesio Atesino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Beckenbinder Apartement Schlern

9,5

Beckenbinder Apartement Schlern

Ubytování (Apartmán) Beckenbinder Apartement Schlern. Beckenbinder Apartement Schlern se nachází v obci San Genesio Atesino v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Beckenbinder Apartement Schlern se nachází ve městě San Genesio Atesino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Unterkofler

9,4

Ferienwohnung Unterkofler

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Unterkofler. Ferienwohnung Unterkofler se nachází na kopci uprostřed luk, 6 km od San Genesio a 15 minut jízdy od Bolzana a hradu Roncolo. Ubytování Ferienwohnung Unterkofler se nachází ve městě San Genesio Atesino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haflingerhof

9,4

Haflingerhof

Ubytování (Farma) Haflingerhof. Rodinný hotel Haflingerhof se nachází 2 km od centra města San Genesio a nabízí zvířecí farmu s králíky, krávami a prasaty. Ubytování Haflingerhof se nachází ve městě San Genesio Atesino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rempphof

9,3

Rempphof

Ubytování (Apartmány) Rempphof. Rempphof se nachází v San Genesio Atesino, 26 km od Ortisei, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Rempphof se nachází ve městě San Genesio Atesino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sonnenparadies

9,3

Sonnenparadies

Ubytování (Apartmán) Sonnenparadies. Sonnenparadies se nachází v San Genesio Atesino a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Sonnenparadies se nachází ve městě San Genesio Atesino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel & Gasthof zum Hirschen

9,2

Hotel & Gasthof zum Hirschen

Ubytování (Hotel) Hotel & Gasthof zum Hirschen. LandHotel & Gasthof s panoramatickým výhledem na Dolomity zum Hirschen nabízí útulné pokoje v alpském stylu s balkonem. Ubytování Hotel & Gasthof zum Hirschen se nachází ve městě San Genesio Atesino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Roanerhof

9,2

Roanerhof

Ubytování (Farma) Roanerhof. Roanerhof se nachází v obci San Genesio Atesino a nabízí neplacené soukromé parkoviště. Některé pokoje mají pohodlné posezení. Ubytování Roanerhof se nachází ve městě San Genesio Atesino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Tschögglbergerhof

9,2

Tschögglbergerhof

Ubytování (Hotel) Tschögglbergerhof. Tschögglbergerhof se nachází ve slunné alpské vesnici San Genesio Atesino a nabízí půjčovnu kol zdarma. Ubytování Tschögglbergerhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Weingartnerhof Calendula

9,2

Weingartnerhof Calendula

UbytováníWeingartnerhof Calendula. Weingartnerhof Calendula se nachází asi 35 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Weingartnerhof Calendula se nachází ve městě San Genesio Atesino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasthof zum Roessl

9,1

Gasthof zum Roessl

Ubytování (Penzion) Gasthof zum Roessl. Gasthof zum Roessl se nachází v Jenesienu, 15 minut jízdy od města Bozen a 10 km od vlakového nádraží Bozen. Nabízí výhled na Dolomity a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Gasthof zum Roessl se nachází ve městě San Genesio Atesino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Neuhäusl-Hof

9

Neuhäusl-Hof

UbytováníNeuhäusl-Hof. Neuhäusl-Hof se nachází v obci San Genesio Atesino, 42 km od muzea Touriseum, 43 km od parku Maia a 43 km od vlakového nádraží Maia Bassa. Ubytování Neuhäusl-Hof se nachází ve městě San Genesio Atesino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Beckenbinder Apartement Latemar

9

Beckenbinder Apartement Latemar

Ubytování (Apartmán) Beckenbinder Apartement Latemar. Beckenbinder Apartement Latemar se nachází v San Genesio Atesino v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled do zahrady. 27 km od Ortisei. Ubytování Beckenbinder Apartement Latemar se nachází ve městě San Genesio Atesino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Moar im Rumsein - Apt Etschblick

9

Moar im Rumsein - Apt Etschblick

Ubytování (Apartmán) Moar im Rumsein - Apt Etschblick. Moar i nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady.m Rumsein - Apt Etschblick se nachází v San Genesio Atesino. 36 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Moar im Rumsein - Apt Etschblick se nachází ve městě San Genesio Atesino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Burgerhof

9

Burgerhof

Ubytování (Farma) Burgerhof. Burgerhof se nachází v obci San Genesio Atesino, 43 km od obce Corvara in Badia, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Burgerhof se nachází ve městě San Genesio Atesino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Malgorerhof Sonja

9

Malgorerhof Sonja

Ubytování (Apartmán) Malgorerhof Sonja. Malgorerhof Sonja se nachází asi 35 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Malgorerhof Sonja se nachází ve městě San Genesio Atesino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Belvedere

9

Hotel Belvedere

Ubytování (Hotel) Hotel Belvedere. Hotel Belvedere se nachází na malebném místě v Jensienu s výhledem na Bolzano. Ubytování Hotel Belvedere se nachází ve městě San Genesio Atesino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Saltus

9

Saltus

Ubytování (Hotel) Saltus. Saltus se nachází v San Genesio Atesino, 38 km od zahrad zámku Trauttmansdorff, a nabízí ubytování s restaurací, bezplatným soukromým parkovištěm, barem a... Ubytování Saltus se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel König Laurin

8,9

Hotel König Laurin

UbytováníHotel König Laurin. Hotel König Laurin se nachází v San Genesio Atesino a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Na místě je restaurace, bar a zahrada. Ubytování Hotel König Laurin se nachází ve městě San Genesio Atesino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Reiterhof Edelweiss

8,8

Reiterhof Edelweiss

Ubytování (Hotel) Reiterhof Edelweiss. Reiterhof Edelweiss leží jen 1 km od vesničky San Genesio a hostům nabízí bezplatné Wi-Fi, snack bar a jihotyrolskou restauraci, která se specializuje i na... Ubytování Reiterhof Edelweiss se nachází ve městě San Genesio Atesino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gruberhof

8,8

Gruberhof

Ubytování (Farma) Gruberhof. Gruberhof je fungující farma v San Genesiu, 15 minut autem od Bolzana a 40 km od Merana. Nabízí terasu s výhledem na hory a zahradu s grilem. Ubytování Gruberhof se nachází ve městě San Genesio Atesino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Malgorerhof Pfister

8,8

Malgorerhof Pfister

Ubytování (Apartmán) Malgorerhof Pfister. Malgorerhof Pfister se nachází asi 35 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Malgorerhof Pfister se nachází ve městě San Genesio Atesino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Malgorerhof Lavendel

8,5

Malgorerhof Lavendel

Ubytování (Apartmán) Malgorerhof Lavendel. Malgorerhof Lavendel se nachází v obci San Genesio Atesino, 35 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a muzea Touriseum, a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Malgorerhof Lavendel se nachází ve městě San Genesio Atesino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Malgorerhof Mathilde

8

Malgorerhof Mathilde

Ubytování (Apartmán) Malgorerhof Mathilde. MALGORERHOF Mathilde se nachází v San Genesio Atesino v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. 5 km od Bolzana. Ubytování Malgorerhof Mathilde se nachází ve městě San Genesio Atesino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě San Genesio Atesino

Město San Genesio Atesino se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 22 hotelů a ubytování ve městě San Genesio Atesino.