Hledat

Ubytování

Ubytování město San Cassiano

Ve městě San Cassiano (Itálie) máme celkem 73 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě San Cassiano

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě San Cassiano

Residence Forcelles

10

Residence Forcelles

UbytováníResidence Forcelles. Residence Forcelles se nachází v centru města San Cassiano, pouhých 200 metrů od sjezdovek Ovovia Piz Zorega. Ubytování Residence Forcelles se nachází ve městě San Cassiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bio Lüch Ruances

9,9

Bio Lüch Ruances

UbytováníBio Lüch Ruances. Bio Lüch Ruances se nachází v San Cassianu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Bio Lüch Ruances se nachází ve městě San Cassiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Les Pizades

9,8

Les Pizades

Ubytování (Apartmány) Les Pizades. Les Pizades se nachází v San Cassianu, 30 km od průsmyku Pordoi, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Les Pizades se nachází ve městě San Cassiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

App. Villa Fraina

9,8

App. Villa Fraina

UbytováníApp. Villa Fraina. App. Villa Fraina se nachází v San Cassianu, 28 km od průsmyku Pordoi, a nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování App. Villa Fraina se nachází ve městě San Cassiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Chalet Bandiarac

9,7

Appartements Chalet Bandiarac

UbytováníAppartements Chalet Bandiarac. Appartements Chalet Bandiarac se nachází v obci San Cassiano. Ubytování Appartements Chalet Bandiarac se nachází ve městě San Cassiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lagació Hotel Mountain Residence

9,6

Lagació Hotel Mountain Residence

UbytováníLagació Hotel Mountain Residence. Lagació Mountain Residence se nachází v San Cassianu. Nabízí bezplatné Wi-Fi, neplacené parkoviště a prostorné apartmány zařízené v alpském stylu. Ubytování Lagació Hotel Mountain Residence se nachází ve městě San Cassiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Plang Farmhouse

9,5

Plang Farmhouse

Ubytování (Bed and breakfast) Plang Farmhouse. Plang Farmhouse se nachází v San Cassianu a nabízí výhled do zahrady, bar, sdílený lounge, zahradu a terasu. Ubytování Plang Farmhouse se nachází ve městě San Cassiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Ciasa Planat

9,5

Residence Ciasa Planat

Ubytování (Aparthotel) Residence Ciasa Planat. Rodinný Residence Ciasa Planat se nachází v San Cassianu a nabízí jedinečně zařízené apartmány, bezplatnou saunu a parní saunu vedoucí ke sjezdovkám Piz... Ubytování Residence Ciasa Planat se nachází ve městě San Cassiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Klimahaus Dep. La Fradora

9,5

Klimahaus Dep. La Fradora

Ubytování (Apartmány) Klimahaus Dep. La Fradora. Klimahaus Dep. se nachází na úpatí Dolomit v lyžařském areálu Alta Badia. La Fradora nabízí bezplatný skibus a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Klimahaus Dep. La Fradora se nachází ve městě San Cassiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Dolomites Apartments Ciasa Vally

9,5

Dolomites Apartments Ciasa Vally

Ubytování (Aparthotel) Dolomites Apartments Ciasa Vally. Dolomites Apartments Ciasa Vally se nachází 1,5 km od lyžařského vleku Piz Sorega v lyžařském středisku Sella Ronda a nabízí volný vstup do sauny a turecké... Ubytování Dolomites Apartments Ciasa Vally se nachází ve městě San Cassiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Jasmin

9,4

Garni Jasmin

UbytováníGarni Jasmin. Garni Jasmin se nachází v krajině Alto Adige, 100 metrů od sjezdovek Piz Sorega a 150 metrů od autobusové zastávky na Brunico a Passi. Ubytování Garni Jasmin se nachází ve městě San Cassiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Odlana

9,3

Ciasa Odlana

UbytováníCiasa Odlana. Ciasa Odlana se nachází v lyžařském středisku San Cassiano v italských Dolomitech a patří k nim zahrada s grilem. Ubytování Ciasa Odlana se nachází ve městě San Cassiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa de Lenz

9,3

Ciasa de Lenz

Ubytování (Penzion) Ciasa de Lenz. Ciasa de Lenz se nachází 1 km od centra města San Cassiano a 1500 metrů od stanice lanovky Cabinovia Piz Sorega. Ubytování Ciasa de Lenz se nachází ve městě San Cassiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Stua

9,3

La Stua

Ubytování (Hotel) La Stua. Hotel La Stua se nachází pouhých 650 metrů od sjezdovky Alta Badia a nabízí bezplatné wellness centrum a skvělou italskou restauraci. Ubytování La Stua se nachází ve městě San Cassiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Puntin

9,3

Apartments Puntin

UbytováníApartments Puntin. Apartments Puntin se nachází 1,5 km od centra San Cassiana. Nabízí bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách a zahradu s grilem a lehátky. Ubytování Apartments Puntin se nachází ve městě San Cassiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Vajolet San Cassiano

9,3

Residence Vajolet San Cassiano

UbytováníResidence Vajolet San Cassiano. Residence Vajolet San Cassiano se nachází v San Cassianu a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také vířivka. Ubytování Residence Vajolet San Cassiano se nachází ve městě San Cassiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Conturines

9,3

Hotel Conturines

Ubytování (Hotel) Hotel Conturines. Hotel Conturines se nachází na pěší zóně v San Cassianu a nabízí parní a Kneippovu lázeň a finskou saunu zdarma. Ubytování Hotel Conturines se nachází ve městě San Cassiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Rü

9,3

Ciasa Rü

Ubytování (Apartmány) Ciasa Rü. Ciasa Rü se nachází v horském středisku San Cassiano, 1,2 km od lanovky 11 Piz Sorega 2003m a 2,5 km od lanovky 6 Bamby. Ubytování Ciasa Rü se nachází ve městě San Cassiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Anteriol

9,2

Ciasa Anteriol

Ubytování (Aparthotel) Ciasa Anteriol. Ciasa Anteriol se nachází v centru San Cassiana, 100 metrů od zastávky skibusu ke sjezdovkám Piz Sorego. Ubytování Ciasa Anteriol se nachází ve městě San Cassiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cresta

9,2

Cresta

Ubytování (Apartmány) Cresta. Cresta se nachází v San Cassianu, 72 km od Bolzana, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Cresta se nachází ve městě San Cassiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Gran Paradiso

9,2

Hotel Gran Paradiso

Ubytování (Hotel) Hotel Gran Paradiso. Hotel Gran Paradiso se nachází pouhých 200 metrů od lyžařského areálu Armentarola a nabízí sportovní a wellness centrum, gurmánskou restauraci a pokoje s... Ubytování Hotel Gran Paradiso se nachází ve městě San Cassiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Vilin

9,2

Appartamenti Vilin

Ubytování (Aparthotel) Appartamenti Vilin. Appartamenti Vilin se nachází v San Cassianu, 1,4 km od lyžařského vleku Piz Sorega. Ubytování Appartamenti Vilin se nachází ve městě San Cassiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Steinrösl

9,2

Hotel Steinrösl

Ubytování (Hotel) Hotel Steinrösl. Hotel Steinrösl se nachází 300 metrů od lyžařských vleků Piz Sorega a nabízí zahradu se stoly a lehátky. Ubytování Hotel Steinrösl se nachází ve městě San Cassiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Ciasa Salares

9,2

Hotel Ciasa Salares

Ubytování (Hotel) Hotel Ciasa Salares. Hotel Ciasa Salares stojí přímo uprostřed krásné přírody Dolomit a nabízí wellness centrum s posilovnou a krytým bazénem a slunnou terasu. Ubytování Hotel Ciasa Salares se nachází ve městě San Cassiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Col Dala Vara

9,2

Col Dala Vara

Ubytování (Farma) Col Dala Vara. Col Dala Vara se nachází v klidné části Costadedoi v San Cassianu a nabízí bezplatné Wi-Fi, venkovní parkování zdarma a apartmány s výhledem na hory a... Ubytování Col Dala Vara se nachází ve městě San Cassiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Fanes

9,2

Hotel Fanes

Ubytování (Hotel) Hotel Fanes. Tento 5hvězdičkový hotel se nachází ve městě San Cassiano a nabízí komfortní pokoje s výhledem na Dolomity, 2 bazény, plně vybavené wellness centrum a... Ubytování Hotel Fanes se nachází ve městě San Cassiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Ciasa Ai Pini

9,2

Hotel Ciasa Ai Pini

Ubytování (Bed and breakfast) Hotel Ciasa Ai Pini. Hotel Ciasa Ai Pini má velkou zahradu s dětským hřištěm a wellness centrum se saunou a tureckou lázní. Ubytování má balkon s výhledem na Dolomity. Ubytování Hotel Ciasa Ai Pini se nachází ve městě San Cassiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Tofana

9,2

Hotel Tofana

Ubytování (Hotel) Hotel Tofana. Hotel Tofana se nachází v San Cassianu, 28 km od průsmyku Pordoi, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a sdílený lounge. Ubytování Hotel Tofana se nachází ve městě San Cassiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Apartments La Palsa

9,1

B&B Apartments La Palsa

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Apartments La Palsa. Nachází se 28 km od průsmyku Pordoi, B&B Apartments La Palsa nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování B&B Apartments La Palsa se nachází ve městě San Cassiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Ploner

9,1

Residence Ploner

Ubytování (Apartmány) Residence Ploner. Residence Ploner se nachází v centrální pěší části San Cassiana, 300 metrů od lyžařského vleku Piz Sorega, a nabízí ubytování v alpském stylu s balkonem a... Ubytování Residence Ploner se nachází ve městě San Cassiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Diamant

9,1

Hotel Diamant

Ubytování (Hotel) Hotel Diamant. Rodinný hotel Diamant se nachází v centru obce San Cassiano. Nabízí krytý bazén, wellness centrum a prostorné pokoje s uklidňujícím výhledem. Ubytování Hotel Diamant se nachází ve městě San Cassiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Serghela

9,1

Apartments Serghela

Ubytování (Apartmány) Apartments Serghela. Apartments Serghela leží jen 2 minuty jízdy od sjezdovek San Cassiano a 1 km od centra obce San Cassiano. Ubytování Apartments Serghela se nachází ve městě San Cassiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Ciasa Alexander

9,1

Chalet Ciasa Alexander

Ubytování (Bed and breakfast) Chalet Ciasa Alexander. Chalet Ciasa Alexander nabízí bar s terasou s výhledem na hlavní náměstí San Cassiano. Ubytování Chalet Ciasa Alexander se nachází ve městě San Cassiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lüch Da Pćëi

9

Lüch Da Pćëi

Ubytování (Hotel) Lüch Da Pćëi. Tradiční horská chata Lüch Da Pćëi je situovaná v obci San Cassiano a nabízí prostorné ubytování s balkonem a neplacené parkoviště. Ubytování Lüch Da Pćëi se nachází ve městě San Cassiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Garni Plang

9

Pension Garni Plang

UbytováníPension Garni Plang. Pension Garni Plang se nachází v San Cassianu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Pension Garni Plang se nachází ve městě San Cassiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Scjadu

9

Ciasa Scjadu

UbytováníCiasa Scjadu. Ciasa Scjadu se nachází 5 minut chůze od sedačkové lanovky Piz Sorega, která vede k lyžařskému středisku Dolomiti Superski. Ubytování Ciasa Scjadu se nachází ve městě San Cassiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Frara Residence Apartments

9

Frara Residence Apartments

Ubytování (Aparthotel) Frara Residence Apartments. Frara Residence Apartments se nachází v centru obce San Cassiano, 200 metrů od lanovky Piz-Sorega, která je součástí areálu Dolomiti Superski. Ubytování Frara Residence Apartments se nachází ve městě San Cassiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel La Fradora - Dolomites Hotel

9

Hotel La Fradora - Dolomites Hotel

Ubytování (Hotel) Hotel La Fradora - Dolomites Hotel. Hotel La Fradora se nachází na úpatí Dolomit v lyžařské oblasti Alta Badia, a nabízí panoramatickou terasu a bezplatný skibus. Ubytování Hotel La Fradora - Dolomites Hotel se nachází ve městě San Cassiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Taela Apartments

9

Taela Apartments

Ubytování (Aparthotel) Taela Apartments. Taela Apartments se nachází na typické tyrolské farmě tzv. Ubytování Taela Apartments se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Flora Mountain Lodges

9

Villa Flora Mountain Lodges

Ubytování (Aparthotel) Villa Flora Mountain Lodges. Villa Flora Mountain Lodges se nachází v Sam Cassianu, 150 metrů od lyžařského vleku Sella Ronda a sjezdovek. Ubytování Villa Flora Mountain Lodges se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Ciasa Rü Blanch

9

Hotel Ciasa Rü Blanch

Ubytování (Hotel) Hotel Ciasa Rü Blanch. Hotel Ciasa Rü Blanch obklopený Dolomity se nachází v poklidné části obce San Cassiano, 2 km od jejího centra. Ubytování Hotel Ciasa Rü Blanch se nachází ve městě San Cassiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Irsara

9

Garni Irsara

Ubytování (Hotel) Garni Irsara. Ubytování Garni Irsara se nachází uprostřed lesů a hor, 2 km od obce San Cassiano. Ubytování Garni Irsara se nachází ve městě San Cassiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Störes - Living Nature Hotel

9

Hotel Störes - Living Nature Hotel

UbytováníHotel Störes - Living Nature Hotel. Hotel Störes se nachází v malebné vesničce San Cassiano a nabízí restauraci, horolezeckou stěnu, wellness centrum a prostorné pokoje s balkonem a volným... Ubytování Hotel Störes - Living Nature Hotel se nachází ve městě San Cassiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments DA LA VEDLA Flats

8,9

Apartments DA LA VEDLA Flats

Ubytování (Apartmány) Apartments DA LA VEDLA Flats. Apartments DA LA se nachází 27 km od průsmyku Pordoi. VEDLA Flats nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartments DA LA VEDLA Flats se nachází ve městě San Cassiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Dolomieu

8,9

Residence Dolomieu

Ubytování (Aparthotel) Residence Dolomieu. Residence Dolomieu v poklidné části města San Cassiano, pouhé 2 minuty chůze od jeho centra a lyžařského vleku Piz Sorega, a nabízí apartmány s balkonem a... Ubytování Residence Dolomieu se nachází ve městě San Cassiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Milandura

8,9

Ciasa Milandura

Ubytování (Aparthotel) Ciasa Milandura. Ciasa Milandura, která se nachází v klínu Dolomit, nabízí apartmány s plně vybavenou kuchyní nebo kuchyňským koutem. Ubytování Ciasa Milandura se nachází ve městě San Cassiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pensione Edelweiss

8,8

Pensione Edelweiss

Ubytování (Bed and breakfast) Pensione Edelweiss. Pensione Edelweiss se nachází v centru města San Cassiano a nabízí bezplatné parkování a pokoje s výhledem na hory. Ubytování Pensione Edelweiss se nachází ve městě San Cassiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Parom

8,8

Ciasa Parom

UbytováníCiasa Parom. Ciasa Parom se nachází v horské vísce Costadedoi ležící 1 km od San Cassiana a nabízí studia s možností vlastního stravování, balkonem a výhledem na hory,... Ubytování Ciasa Parom se nachází ve městě San Cassiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

RESIDENCE ALICE NEL PAESE DELL' ARMENTAROLA

8,8

RESIDENCE ALICE NEL PAESE DELL' ARMENTAROLA

Ubytování (Prázdninový dům) RESIDENCE ALICE NEL PAESE DELL' ARMENTAROLA. RESIDENCE ALICE se může pochlubit výhledem do zahrady. NEL PAESE DELL' ARMENTAROLA nabízí ubytování se zahradou a balkonem, asi 30 km od průsmyku Pordoi. Ubytování RESIDENCE ALICE NEL PAESE DELL' ARMENTAROLA se nachází ve městě San Cassiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Araldina

8,8

Residence Araldina

Ubytování (Aparthotel) Residence Araldina. Residence Araldina se nachází v údolí Badia, 800 metrů od sjezdovek Piz Sorega. Nabízí pokoje a apartmány se satelitní LCD TV a kabelovým internetem... Ubytování Residence Araldina se nachází ve městě San Cassiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Ciasa Laoi

8,8

Apartment Ciasa Laoi

Ubytování (Apartmány) Apartment Ciasa Laoi. Apartmán Ciasa Laoi s výhledem na hory a společnou zahradou se nachází v Costadeoi, 1,7 km od horského střediska San Cassiano, a nabízí světlé pokoje s... Ubytování Apartment Ciasa Laoi se nachází ve městě San Cassiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě San Cassiano

Město San Cassiano se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 73 hotelů a ubytování ve městě San Cassiano.