Hledat

Ubytování

Ubytování město San Candido

Ve městě San Candido (Itálie) máme celkem 100 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě San Candido

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě San Candido

Kuenz Dolomites App 3

10

Kuenz Dolomites App 3

Ubytování (Apartmány) Kuenz Dolomites App 3. Kuenz Dolomites App 3 se nachází asi 25 km od jezera Lago di Braies a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na řeku. Ubytování Kuenz Dolomites App 3 se nachází ve městě San Candido (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kuenz Dolomites App 5

10

Kuenz Dolomites App 5

Ubytování (Apartmány) Kuenz Dolomites App 5. Kuenz Dolomites App 5 se nachází asi 25 km od jezera Lago di Braies a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na řeku. Ubytování Kuenz Dolomites App 5 se nachází ve městě San Candido (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Panorama Himmelreichhof

10

Chalet Panorama Himmelreichhof

Ubytování (Horské chaty) Chalet Panorama Himmelreichhof. Chalet Panorama Himmelreichhof se nachází v San Candidu, pouhých 21 km od jezera Lago di Braies, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi... Ubytování Chalet Panorama Himmelreichhof se nachází ve městě San Candido (Itálie - Trentino Alto Adige).

Waidach Home

10

Waidach Home

Ubytování (Apartmány) Waidach Home. Waidach Home se nachází v San Candidu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Waidach Home se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Hermann's

9,9

Apartments Hermann's

Ubytování (Apartmány) Apartments Hermann's. Apartments Hermann's se nachází v San Candidu a nabízí bazén, bar, zahradu, výhled do zahrady a ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Hermann's se nachází ve městě San Candido (Itálie - Trentino Alto Adige).

ATTO - Suites & Cuisine

9,8

ATTO - Suites & Cuisine

Ubytování (Apartmány) ATTO - Suites & Cuisine. ATTO - Suites & Cuisine se nachází v San Candido a nabízí výhled na hory, restauraci, bezplatné půjčení jízdních kol, bar a terasu. Ubytování ATTO - Suites & Cuisine se nachází ve městě San Candido (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnungen Kuentnerhof

9,8

Ferienwohnungen Kuentnerhof

Ubytování (Farma) Ferienwohnungen Kuentnerhof. Kuentnerhof se nachází 2 km od lyžařských vleků Haunold a Helm. Ubytování Ferienwohnungen Kuentnerhof se nachází ve městě San Candido (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Himmelreichhof

9,8

Apartment Himmelreichhof

Ubytování (Farma) Apartment Himmelreichhof. Apartment Himmelreichhof has garden views, free WiFi and free private parking, situated in San Candido, 21 km from Lago di Braies. Ubytování Apartment Himmelreichhof se nachází ve městě San Candido (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Milli

9,7

Appartamenti Milli

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Milli. Appartamenti Milli se nachází 200 metrů od centra města San Candido a nabízí zahradu a bezplatnou lyžárnu. Ubytování Appartamenti Milli se nachází ve městě San Candido (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Novalis

9,7

Chalet Novalis

Ubytování (Chata) Chalet Novalis. Chalet Novalis nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem na hory asi 600 metrů od Erschbaumu. Lanovka Haunold je vzdálená 700 metrů. Ubytování Chalet Novalis se nachází ve městě San Candido (Itálie - Trentino Alto Adige).

Huberhof

9,7

Huberhof

Ubytování (Farma) Huberhof. Huberhof se nachází přímo u cyklistické stezky z Innichenu do Lince, 300 metrů od dolní stanice v lyžařské a turistické oblasti Helm a stejně tak 300 metrů... Ubytování Huberhof se nachází ve městě San Candido (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Emmy

9,7

Residence Emmy

Ubytování (Aparthotel) Residence Emmy. Rezidence Emmy nabízí ubytování s možností vlastního stravování ve městě Innichen/San Candido, 33 km od města Bruneck/Brunico a 40 minut jízdy od Lienzu. Ubytování Residence Emmy se nachází ve městě San Candido (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kuenz Dolomites App 2

9,7

Kuenz Dolomites App 2

Ubytování (Apartmány) Kuenz Dolomites App 2. Kuenz Dolomites App 2 se nachází asi 25 km od jezera Lago di Braies a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na řeku. Ubytování Kuenz Dolomites App 2 se nachází ve městě San Candido (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kerschbaumhof

9,6

Kerschbaumhof

Ubytování (Apartmány) Kerschbaumhof. Apartmány Kerschbaumhof se nacházejí 4 km od centra města San Candido (Innichen) a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Kerschbaumhof se nachází ve městě San Candido (Itálie - Trentino Alto Adige).

Oberpapping

9,6

Oberpapping

Ubytování (Apartmány) Oberpapping. Oberpapping se nachází v San Candidu, 25 km od jezera Lago di Braies. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Oberpapping se nachází ve městě San Candido (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bauernhof Zwiglhof

9,6

Bauernhof Zwiglhof

Ubytování (Chata) Bauernhof Zwiglhof. Agriturismo Zwiglhof nabízí prostorné a útulné pokoje na klidném místě, 10 minut jízdy od San Candida. Ubytování Bauernhof Zwiglhof se nachází ve městě San Candido (Itálie - Trentino Alto Adige).

LERCHER WALTRAUD Villa Lercher

9,6

LERCHER WALTRAUD Villa Lercher

Ubytování (Prázdninový dům) LERCHER WALTRAUD Villa Lercher. LERCHER WALTRAUD Villa Lercher se nachází asi 22 km od jezera Lago di Braies a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na řeku. Ubytování LERCHER WALTRAUD Villa Lercher se nachází ve městě San Candido (Itálie - Trentino Alto Adige).

JOAS natur.hotel.b&b

9,6

JOAS natur.hotel.b&b

Ubytování (Hotel) JOAS natur.hotel.b&b. JOAS natur.hotel.b&b v San Candidu nabízí sluneční terasu, wellness centrum a bezplatnou lyžárnu. Ubytování JOAS natur.hotel.b&b se nachází ve městě San Candido (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Tamperhof

9,5

Residence Tamperhof

Ubytování (Apartmány) Residence Tamperhof. Residence Tamperhof nabízí ubytování v San Candido, 2,5 km od lyžařského areálu Sesto Dolomites. Ubytování Residence Tamperhof se nachází ve městě San Candido (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Innerkofler Mountain Home

9,5

Appartements Innerkofler Mountain Home

Ubytování (Apartmány) Appartements Innerkofler Mountain Home. Innerkofler Mountain Home má malou útulnou zahradu a k dispozici jsou bezplatná parkovací místa. Ubytování Appartements Innerkofler Mountain Home se nachází ve městě San Candido (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Krautgasser

9,5

Appartements Krautgasser

Ubytování (Apartmán) Appartements Krautgasser. Appartements Krautgasser jsou apartmány s balkonem situované v centru městečka San Candido, jen 5 minut chůze od lanovky na vrchol Haunold. Ubytování Appartements Krautgasser se nachází ve městě San Candido (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Josef Lercher

9,5

Appartements Josef Lercher

Ubytování (Apartmány) Appartements Josef Lercher. Appartements Josef Lercher se nachází v obci San Candido v regionu Trentino Alto Adige, 21 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Appartements Josef Lercher se nachází ve městě San Candido (Itálie - Trentino Alto Adige).

BIO Ranerhof

9,5

BIO Ranerhof

Ubytování (Farma) BIO Ranerhof. Rodinný Hotel BIO Ranerhof se nachází ve městě San Candido, 3 km od lanovky Haunold. Nabízí výhled na Dolomity, lyžárnu a gril. Ubytování BIO Ranerhof se nachází ve městě San Candido (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kuenz Dolomites App 4

9,5

Kuenz Dolomites App 4

Ubytování (Apartmány) Kuenz Dolomites App 4. Kuenz Dolomites App 4 se nachází asi 25 km od jezera Lago di Braies a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na řeku. Ubytování Kuenz Dolomites App 4 se nachází ve městě San Candido (Itálie - Trentino Alto Adige).

Piccolohotel Tempele Garni

9,5

Piccolohotel Tempele Garni

Ubytování (Hotel) Piccolohotel Tempele Garni. Piccolohotel se nachází ve městě San Candido a nabízí zahradu s grilem. Ubytování Piccolohotel Tempele Garni se nachází ve městě San Candido (Itálie - Trentino Alto Adige).

Piccolohotel Tempele Residence

9,5

Piccolohotel Tempele Residence

Ubytování (Aparthotel) Piccolohotel Tempele Residence. Piccolohotel Tempele Residence se nachází 800 metrů od centra San Candida a lyžařského vleku Monet Baranci. Ubytování Piccolohotel Tempele Residence se nachází ve městě San Candido (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Garni LIVING

9,4

Hotel Garni LIVING

Ubytování (Hotel) Hotel Garni LIVING. Hotel Garni LIVING se nachází v obci San Candido, 21 km od jezera Lago di Braies, a nabízí bar, bezplatné soukromé parkoviště, zahradu a přímý přístup na... Ubytování Hotel Garni LIVING se nachází ve městě San Candido (Itálie - Trentino Alto Adige).

Galler am Berg

9,4

Galler am Berg

Ubytování (Farma) Galler am Berg. Statek Galler am Berg se nachází uprostřed lesů a luk, 7 km od města Innichen a 15 minut jízdy od lyžařského areálu Sexten–Helm. Ubytování Galler am Berg se nachází ve městě San Candido (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartments Pizach

9,4

Appartments Pizach

Ubytování (Apartmány) Appartments Pizach. Appartments Pizach has garden views, free WiFi and free private parking, situated in San Candido, 21 km from Lago di Braies. Ubytování Appartments Pizach se nachází ve městě San Candido (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Tolder

9,4

Chalet Tolder

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Tolder. Chalet Tolder se nachází v San Candidu, pouhých 28 km od jezera Lago di Braies, a nabízí sdílený lounge, terasu a bankomat. Ubytování Chalet Tolder se nachází ve městě San Candido (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Drei Zinnen

9,4

Appartements Drei Zinnen

Ubytování (Apartmán) Appartements Drei Zinnen. Appartements Drei Zinnen se nachází v San Candido, asi 400 metrů od Erschbaumu, a nabízí výhled na hory. Ubytování Appartements Drei Zinnen se nachází ve městě San Candido (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Waldruhe

9,4

Haus Waldruhe

Ubytování (Apartmány) Haus Waldruhe. Haus Waldruhe nabízí apartmány v alpském stylu s balkonem s výhledem na hory, ve vzdálenosti 5 minut jízdy od lyžařského areálu Helm. Ubytování Haus Waldruhe se nachází ve městě San Candido (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Stoll

9,4

Appartements Stoll

Ubytování (Apartmán) Appartements Stoll. Appartements Stoll se nachází ve městě San Candido, 21 km od jezera Lago di Braies, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Appartements Stoll se nachází ve městě San Candido (Itálie - Trentino Alto Adige).

Parggenhof

9,4

Parggenhof

Ubytování (Farma) Parggenhof. Farma Parggenhof se nachází na venkově, 5 minut chůze od obce Prato alla Drava. Ubytování Parggenhof se nachází ve městě San Candido (Itálie - Trentino Alto Adige).

Zin Senfter Residence

9,4

Zin Senfter Residence

Ubytování (Aparthotel) Zin Senfter Residence. Rezidence Zin Senfter se nachází v obci San Candido/Innichen a nabízí prostorné apartmány s bezplatným kabelovým internetem, koupelnou včetně sprchy a... Ubytování Zin Senfter Residence se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Peil HighEnd-Basic apartments

9,4

Peil HighEnd-Basic apartments

Ubytování (Apartmány) Peil HighEnd-Basic apartments. Peil HighEnd-Basic apartments se nachází v San Candido, 25 km od jezera Lago di Braies, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Peil HighEnd-Basic apartments se nachází ve městě San Candido (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Bachmann

9,3

Apartment Bachmann

Ubytování (Apartmány) Apartment Bachmann. Apartment Bachmann se nachází v San Candidu, 21 km od jezera Lago di Braies, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Bachmann se nachází ve městě San Candido (Itálie - Trentino Alto Adige).

Im Kranzhof

9,3

Im Kranzhof

Ubytování (Farma) Im Kranzhof. Im Kranzhof se nachází v San Candidu v regionu Trentino Alto Adige, 22 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Im Kranzhof se nachází ve městě San Candido (Itálie - Trentino Alto Adige).

Egarterhof

9,3

Egarterhof

Ubytování (Farma) Egarterhof. Egarterhof nabízí panoramatický výhled na Sextenské Dolomity, bezplatné Wi-Fi, zahradu a lyžárnu. Ubytování Egarterhof se nachází ve městě San Candido (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Innichen - San Candido

9,3

Residence Innichen - San Candido

Ubytování (Aparthotel) Residence Innichen - San Candido. Residence Innichen - San Candido se nachází v moderní budově v alpském stylu v centru města. Ubytování Residence Innichen - San Candido se nachází ve městě San Candido (Itálie - Trentino Alto Adige).

Boutique Hotel Zenana

9,3

Boutique Hotel Zenana

Ubytování (Hotel) Boutique Hotel Zenana. Boutique Hotel Zenana se nachází v historickém centru města San Candido / Innichen a nabízí pokoje s původní secesní výzdobou a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Boutique Hotel Zenana se nachází ve městě San Candido (Itálie - Trentino Alto Adige).

Boutique & Gourmet Hotel Orso Grigio

9,2

Boutique & Gourmet Hotel Orso Grigio

Ubytování (Hotel) Boutique & Gourmet Hotel Orso Grigio. This 4-star hotel offers a family-run atmosphere, bright and spacious accommodation, an on-site restaurant, and a peaceful location in a traffic-free zone... Ubytování Boutique & Gourmet Hotel Orso Grigio se nachází ve městě San Candido (Itálie - Trentino Alto Adige).

Post Alpina - Family Mountain Chalets

9,2

Post Alpina - Family Mountain Chalets

Ubytování (Aparthotel) Post Alpina - Family Mountain Chalets. Post Alpina se nachází v klidné obci Versciaco nedaleko San Candido. Nabízí komfortní horské chaty, vnitřní i venkovní bazény a wellness centrum. Ubytování Post Alpina - Family Mountain Chalets se nachází ve městě San Candido (Itálie - Trentino Alto Adige).

Il Tyrol

9,2

Il Tyrol

Ubytování (Hotel) Il Tyrol. Tento hotel se nachází v centru města San Candido a je obklopen spoustou zeleně. Ubytování Il Tyrol se nachází ve městě San Candido (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Eggele

9,2

Hotel Eggele

Ubytování (Hotel) Hotel Eggele. Hotel Eggele je 4hvězdičkový hotel, který je v rodině již 150 let. Ubytování Hotel Eggele se nachází ve městě San Candido (Itálie - Trentino Alto Adige).

Post Hotel - Tradition & Lifestyle Adults Only

9,2

Post Hotel - Tradition & Lifestyle Adults Only

Ubytování (Hotel) Post Hotel - Tradition & Lifestyle Adults Only. Post Hotel - Tradition Lifestyle se nachází v centru města San Candido, v blízkosti pěší zóny a 500 metrů od nejbližšího lyžařského vleku. Ubytování Post Hotel - Tradition & Lifestyle Adults Only se nachází ve městě San Candido (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpengruss

9,1

Alpengruss

Ubytování (Apartmány) Alpengruss. Alpengruss se nachází v obci San Candido v regionu Trentino Alto Adige, 28 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Alpengruss se nachází ve městě San Candido (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Baranci

9,1

Hotel Baranci

Ubytování (Hotel) Hotel Baranci. Tříhvězdičkový Hotel Residence Baranci se nachází v krásném horském městečku San Candido, obklopeném Dolomity, a nabízí bezplatné wellness centrum. Ubytování Hotel Baranci se nachází ve městě San Candido (Itálie - Trentino Alto Adige).

Helmhotel

9,1

Helmhotel

Ubytování (Hotel) Helmhotel. Helmhotel se nachází v údolí Puster, 2 km od San Candida. Nabízí 30 tradičních pokojů s balkonem a bezplatné wellness centrum. Ubytování Helmhotel se nachází ve městě San Candido (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pircherhof

9,1

Pircherhof

Ubytování (Apartmány) Pircherhof. Apartmány Pircherhof stojí na klidném místě méně než 5 minut jízdy od centra obchodního města San Candido. Ubytování Pircherhof se nachází ve městě San Candido (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento San Candido

9,1

Appartamento San Candido

Ubytování (Apartmány) Appartamento San Candido. Offering garden views, Appartamento San Candido is an accommodation located in San Candido, 21 km from Lago di Braies and 34 km from Sorapiss Lake. Ubytování Appartamento San Candido se nachází ve městě San Candido (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě San Candido

Město San Candido se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 100 hotelů a ubytování ve městě San Candido.