Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Šakvice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Šakvice

Vinařský dvůr Šakvice

9,5

Vinařský dvůr Šakvice

Ubytování (Apartmány) Vinařský dvůr Šakvice. Vinařský dvůr Šakvice se nachází v Šakvicích v Jihomoravském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Vinařský dvůr Šakvice se nachází ve městě Šakvice (Česko - Jihomoravský kraj).

Ubytování u Marty

9,4

Ubytování u Marty

Ubytování (Apartmány) Ubytování u Marty. Apartmány - Ubytování u Marty se nacházejí v Šakvicích v Jihomoravském kraji. K zázemí patří bezplatné soukromé parkoviště a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Ubytování u Marty se nachází ve městě Šakvice (Česko - Jihomoravský kraj).

Půjčovna a ubytování pod Pálavou

8,6

Půjčovna a ubytování pod Pálavou

Ubytování (Privát) Půjčovna a ubytování pod Pálavou. Ubytování v soukromí Půjčovna pod Pálavou se nachází v Šakvicích a nabízí posezení i TV. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Půjčovna a ubytování pod Pálavou se nachází ve městě Šakvice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Půjčovna a ubytování pod Pálavou má celkové hodnocení 8,6. Pro Privát Půjčovna a ubytování pod Pálavou momentálně evidujeme 9 recenzí.

Penzion s restaurací na Furhaple

8,2

Penzion s restaurací na Furhaple

Ubytování (Penzion) Penzion s restaurací na Furhaple. Penzion s restaurací na Furhaple se nachází na okraji Šakvic, 500 metrů od vodní nádrže Nové Mlýny. Ubytování Penzion s restaurací na Furhaple se nachází ve městě Šakvice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion s restaurací na Furhaple má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Penzion s restaurací na Furhaple momentálně evidujeme 99 recenzí.

Chalupa Šakvice l Jižní Morava l Pálava

Chalupa Šakvice l Jižní Morava l Pálava

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Šakvice l Jižní Morava l Pálava. Chalupa Šakvice l Jižní Morava l Pálava se nachází v Šakvicích, 34 km od Brna, a nabízí terasu. Prázdninový dům má obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Chalupa Šakvice l Jižní Morava l Pálava se nachází ve městě Šakvice (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion jaký svět neviděl

Penzion jaký svět neviděl

Ubytování (Privát) Penzion jaký svět neviděl. Penzion jaký svět neviděl se nachází v Šakvicích, 43 km od Laa an der Thaya. Ubytování Penzion jaký svět neviděl se nachází ve městě Šakvice (Česko - Jihomoravský kraj).

Chata Pepina Šakvice

Chata Pepina Šakvice

Ubytování (Apartmán) Chata Pepina Šakvice. Chata Pepina Šakvice is located in Šakvice and offers a terrace. The accommodation is 36 km from Brno. Ubytování Chata Pepina Šakvice se nachází ve městě Šakvice (Česko - Jihomoravský kraj).

Ubytování u Marty

Ubytování u Marty

Ubytování (Apartmán) Ubytování u Marty. Ubytování u Marty is situated in Šakvice. The accommodation is 34 km from Brno. This apartment features 1 bedroom, a flat-screen TV, and a kitchenette. Ubytování Ubytování u Marty se nachází ve městě Šakvice (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion Pod Palavů

Penzion Pod Palavů

Ubytování (Apartmán) Penzion Pod Palavů. Penzion Pod Palavů se nachází v Šakvicích v Jihomoravském kraji, 7 minut jízdy od Novomlýnských nádrží. Ubytování Penzion Pod Palavů se nachází ve městě Šakvice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Pro Apartmán Penzion Pod Palavů nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.