Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Rusava

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Rusava

Chalupa Rusava

8,9

Chalupa Rusava

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Rusava. Chata Rusava se nachází v odlehlé oblasti, asi 15 minut chůze do centra města, a nabízí kachlová kamna a zastřešenou terasu s venkovním nábytkem, krbem a... Ubytování Chalupa Rusava se nachází ve městě Rusava (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Chalupa Rusava má celkové hodnocení 8,9. Pro Prázdninový dům Chalupa Rusava momentálně evidujeme 15 recenzí.

Chaty Kotárky

8,6

Chaty Kotárky

Ubytování (Apartmán) Chaty Kotárky. Chaty Kotárky nabízí ubytování vhodné pro hosty s domácími mazlíčky v Rusavě, 42 km od města Olomouc. Na místě je bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Chaty Kotárky se nachází ve městě Rusava (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Chaty Kotárky má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmán Chaty Kotárky momentálně evidujeme 52 recenzí.

Hotel Rusava

8,3

Hotel Rusava

Ubytování (Hotel) Hotel Rusava. Hotel Rusava se nachází v Hostýnských vrších, méně než 2 km od centra města. Ubytování Hotel Rusava se nachází ve městě Rusava (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Hotel Rusava má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Hotel Rusava momentálně evidujeme 39 recenzí.

Penzion U Raztoky

8,2

Penzion U Raztoky

Ubytování (Penzion) Penzion U Raztoky. Penzion U Raztoky se nachází v budově z počátku 20. století v klidné lokalitě u lesa v obci Rusava, 1,5 km od stejnojmenného lyžařského areálu, a nabízí... Ubytování Penzion U Raztoky se nachází ve městě Rusava (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Penzion U Raztoky má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Penzion U Raztoky momentálně evidujeme 91 recenzí.

Hotel Rusava chaty

Hotel Rusava chaty

Ubytování (Kemp) Hotel Rusava chaty. Set in Rusava, Hotel Rusava chaty offers accommodation with free WiFi and a kitchenette. All units feature air conditioning and a TV. Ubytování Hotel Rusava chaty se nachází ve městě Rusava (Česko - Zlínský kraj).

Hotel Rusava 2 depandance

Hotel Rusava 2 depandance

Ubytování (Hotel) Hotel Rusava 2 depandance. Hotel Rusava 2 depandance in Rusava provides accommodation with a restaurant and a bar. With a garden, the property also features a terrace. Ubytování Hotel Rusava 2 depandance se nachází ve městě Rusava (Česko - Zlínský kraj).

Sausfork Valachy

Sausfork Valachy

UbytováníSausfork Valachy. Sausfork Valachy se nachází v Rusavě a nabízí vířivku. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Sausfork Valachy se nachází ve městě Rusava (Česko - Zlínský kraj).

Beautiful apartment in Rusava w/ 3 Bedrooms

Beautiful apartment in Rusava w/ 3 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Beautiful apartment in Rusava w/ 3 Bedrooms. Beautiful apartment in Rusava w/ 3 Bedrooms is set in Rusava and offers barbecue facilities. Ubytování Beautiful apartment in Rusava w/ 3 Bedrooms se nachází ve městě Rusava (Česko - Zlínský kraj).

Penzion Mila - apartmány

Penzion Mila - apartmány

Ubytování (Apartmány) Penzion Mila - apartmány. Penzion Mila se nachází v Rusavě a nabízí bar a ubytování s kuchyní. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Penzion Mila - apartmány se nachází ve městě Rusava (Česko - Zlínský kraj).