Hledat

Ubytování

Ubytování město Rumo

Ve městě Rumo (Itálie) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Rumo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Rumo

Silvano Fanti

10

Silvano Fanti

Ubytování (Apartmán) Silvano Fanti. Silvano Fanti nabízí ubytování v Rumu. 46 km od Merana. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Silvano Fanti se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agriroom

9,6

Agriroom

Ubytování (Bed and breakfast) Agriroom. Agriroom se nachází v Rumu a nabízí bar, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Agriroom se nachází ve městě Rumo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Rumo

9,6

Appartamenti Rumo

Ubytování (Aparthotel) Appartamenti Rumo. Appartamenti Rumo se nachází v Rumu, 936 metrů nad mořem. Nabízí apartmány s možností vlastního stravování a výhledem na Dolomity. Ubytování Appartamenti Rumo se nachází ve městě Rumo (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Affittacamere Larix

9,3

B&B Affittacamere Larix

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Affittacamere Larix. B&B Affittacamere Larix se nachází v Mocenigu a nabízí půjčení jízdních kol zdarma, bezplatné Wi-Fi připojení a ubytování v pokojích alpského stylu se... Ubytování B&B Affittacamere Larix se nachází ve městě Rumo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Maso Kofler

9,1

Maso Kofler

Ubytování (Farma) Maso Kofler. Maso Kofler Hof je obklopen velkou zahradou a nachází se jen 2 km od vesnice Rumo. Ubytování Maso Kofler se nachází ve městě Rumo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Albergo Cavallino Bianco

8,9

Albergo Cavallino Bianco

Ubytování (Hotel) Albergo Cavallino Bianco. Albergo Cavallino Bianco se může pochlubit krásným výhledem na hory z centra Val. di Non. Nabízí velké pokoje se satelitní LCD TV a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Albergo Cavallino Bianco se nachází ve městě Rumo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpen Garten Hotel Margherita

8,1

Alpen Garten Hotel Margherita

Ubytování (Hotel) Alpen Garten Hotel Margherita. Alpen Garten Hotel Margherita se nachází v Rumu v nadmořské výšce 1 000 metrů a nabízí lázeňské a wellness centrum. Ubytování Alpen Garten Hotel Margherita se nachází ve městě Rumo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Rumo

Město Rumo se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Rumo.