Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Rudník

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Rudník

Apartman 21

9,7

Apartman 21

Ubytování (Apartmán) Apartman 21. Apartmány 21 se nacházejí v obci Rudník a nabízejí výhled na hory, sezonní venkovní bazén a zázemí pro grilování. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman 21 se nachází ve městě Rudník (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartman 21 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman 21 momentálně evidujeme 15 recenzí.

Trejbalova bouda Krkonoše

9,3

Trejbalova bouda Krkonoše

Ubytování (Penzion) Trejbalova bouda Krkonoše. Trejbalova bouda Krkonoše je penzion situovaný v Rudníku. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Trejbalova bouda Krkonoše se nachází ve městě Rudník (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Trejbalova bouda Krkonoše má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Trejbalova bouda Krkonoše momentálně evidujeme 21 recenzí.

Prázdninový dům

9,3

Prázdninový dům

Ubytování (Prázdninový dům) Prázdninový dům. Prázdninový dům se nachází v Rudníku a nabízí sezonní venkovní bazén, zázemí pro grilování, výhled na hory nebo do zahrady, službu půjčení jízdních kol... Ubytování Prázdninový dům se nachází ve městě Rudník (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Prázdninový dům má celkové hodnocení 9,3. Pro Prázdninový dům Prázdninový dům momentálně evidujeme 5 recenzí.

Penzion K

8,9

Penzion K

Ubytování (Penzion) Penzion K. Penzion K se nachází na kraji vesnice Rudník a nabízí útulné pokoje s TV s plochou obrazovkou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion K se nachází ve městě Rudník (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion K má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion K momentálně evidujeme 70 recenzí.

Javorník 12

8,7

Javorník 12

Ubytování (Prázdninový dům) Javorník 12. Prázdninový dům Javorník 12 nabízí ubytování v Rudníku s vlastním bazénem, výhledem na bazén a terasou. Ubytování Javorník 12 se nachází ve městě Rudník (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Javorník 12 má celkové hodnocení 8,7. Pro Prázdninový dům Javorník 12 momentálně evidujeme 25 recenzí.

Pension Zámek Rudník

8,6

Pension Zámek Rudník

Ubytování (Penzion) Pension Zámek Rudník. Pension Zámek Rudník je zámek se zahradou a jezdeckou stájí, který se nachází u lesa v Rudníku. Všechny pokoje mají dobový nábytek, TV a koupelnu s vanou. Ubytování Pension Zámek Rudník se nachází ve městě Rudník (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Pension Zámek Rudník má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Pension Zámek Rudník momentálně evidujeme 172 recenzí.

Pension Herman

8,6

Pension Herman

Ubytování (Penzion) Pension Herman. Penzion Herman se nachází v Rudníku uprostřed Krkonoš a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi a satelitní TV. K vybavení patří venkovní bazén a tenisový kurt. Ubytování Pension Herman se nachází ve městě Rudník (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Pension Herman má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Pension Herman momentálně evidujeme 89 recenzí.

Apartmány Rudník Bolkov

Apartmány Rudník Bolkov

Ubytování (Apartmán) Apartmány Rudník Bolkov. Apartmány Rudník Bolkov se nachází v Rudníku v Královéhradeckém kraji a nabízí zahradu. 50 km od Zagórze Śląskie. Na místě je neplacené soukromé... Ubytování Apartmány Rudník Bolkov se nachází ve městě Rudník (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmány Hladíkova Výšina Krkonoše

Apartmány Hladíkova Výšina Krkonoše

Ubytování (Apartmány) Apartmány Hladíkova Výšina Krkonoše. Situated in Rudník, Apartmány Hladíkova Výšina Krkonoše offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as a bar and a garden. Ubytování Apartmány Hladíkova Výšina Krkonoše se nachází ve městě Rudník (Česko - Královéhradecký kraj).

Rodinný pension U Soudku

Rodinný pension U Soudku

Ubytování (Penzion) Rodinný pension U Soudku. Rodinný penzion U Soudku se nachází v Rudníku a nabízí bar, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování je zajišťováno i v rodinných pokojích. Ubytování Rodinný pension U Soudku se nachází ve městě Rudník (Česko - Královéhradecký kraj).

Nienes

Nienes

Ubytování (Prázdninový dům) Nienes. Set in Rudník in the Hradec Kralove region, Nienes has a garden. Guests may enjoy free WiFi. Ubytování Nienes se nachází ve městě Rudník (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Prázdninový dům Nienes nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Rudnik 4

Rudnik 4

Ubytování (Chata) Rudnik 4. Rudnik 4 se nachází v Rudníku v Královéhradeckém kraji a poskytuje terasu, výhled na hory, balkon a bazén. Ubytování Rudnik 4 se nachází ve městě Rudník (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Chata Rudnik 4 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Pension Bilý Dvůr - 15 beds

Pension Bilý Dvůr - 15 beds

Ubytování (Chata) Pension Bilý Dvůr - 15 beds. Pension Bilý Dvůr - 15 beds is located in Rudník and offers a bar, a shared lounge and a garden. Ubytování Pension Bilý Dvůr - 15 beds se nachází ve městě Rudník (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán Kotelna

Apartmán Kotelna

Ubytování (Privát) Apartmán Kotelna. Apartmán Kotelna se nachází v Rudníku a nabízí Wi-Fi zdarma. K vybavení tohoto ubytování v soukromí patří TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartmán Kotelna se nachází ve městě Rudník (Česko - Královéhradecký kraj).

Penzion Pod Černou horou

Penzion Pod Černou horou

Ubytování (Apartmány) Penzion Pod Černou horou. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Penzion Pod Černou horou is set in Rudník. Ubytování Penzion Pod Černou horou se nachází ve městě Rudník (Česko - Královéhradecký kraj).

Holiday Villa Javornik

Holiday Villa Javornik

Ubytování (Vila) Holiday Villa Javornik. Prázdninová vila Javorník se nachází v Javorníku. Nabízí bazén, Wi-Fi zdarma, soukromé parkování, terasu a plně vybavenou kuchyni. Ubytování Holiday Villa Javornik se nachází ve městě Rudník (Česká republika - Olomoucký kraj). Pro Vila Holiday Villa Javornik nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Family House Rudník

Family House Rudník

Ubytování (Prázdninový dům) Family House Rudník. Family House Rudník nabízí ubytování se soukromým bazénem a plně vybavenou kuchyní v Rudníku. Ubytování Family House Rudník se nachází ve městě Rudník (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Prázdninový dům Family House Rudník nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home in Rudnik u Vrchlabi 35456

Holiday home in Rudnik u Vrchlabi 35456

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Rudnik u Vrchlabi 35456. Prázdninový dům Rudník u Vrchlabí 35456 se nachází v Rudníku. Lze v něm zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Holiday home in Rudnik u Vrchlabi 35456 se nachází ve městě Rudník (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home in Rudnik u Vrchlabi 35456 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Hogendorf

Hogendorf

Ubytování (Prázdninový dům) Hogendorf. Boasting accommodation with a terrace, Hogendorf is situated in Rudník. Complimentary WiFi is featured. Ubytování Hogendorf se nachází ve městě Rudník (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Prázdninový dům Hogendorf nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday House Javornik

Holiday House Javornik

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Javornik. Holiday House Javornik is situated in Rudník. This holiday home features a garden as well as a terrace. Karpacz is 21 km from the holiday home. Ubytování Holiday House Javornik se nachází ve městě Rudník (Česko - Královéhradecký kraj).

Family House Rudnik

Family House Rudnik

Ubytování (Prázdninový dům) Family House Rudnik. Family House Rudnik is situated in Rudník and offers a terrace. Guests staying at this holiday home have access to free WiFi. Ubytování Family House Rudnik se nachází ve městě Rudník (Česko - Královéhradecký kraj).

Dům Pod Černou horou

Dům Pod Černou horou

Ubytování (Chata) Dům Pod Černou horou. Dům Pod Černou horou se nachází v Rudníku a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled na hory. Ubytování je umístěné v budově z 19. Ubytování Dům Pod Černou horou se nachází ve městě Rudník (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Chata Dům Pod Černou horou nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Arnultovice

Arnultovice

Ubytování (Prázdninový dům) Arnultovice. Offering free WiFi and mountain views, Arnultovice is an accommodation situated in Rudník. Ubytování Arnultovice se nachází ve městě Rudník (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Prázdninový dům Arnultovice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Mesu

Mesu

Ubytování (Prázdninový dům) Mesu. Located in Rudník in the Hradec Kralove region, Mesu features a garden. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Mesu se nachází ve městě Rudník (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Prázdninový dům Mesu nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

PENZION PIVOVAR - Jedinečné ubytování v areálu bývalého pivovaru

PENZION PIVOVAR - Jedinečné ubytování v areálu bývalého pivovaru

Ubytování (Vila) PENZION PIVOVAR - Jedinečné ubytování v areálu bývalého pivovaru. PENZION PIVOVAR - Jedinečné ubytování v areálu bývalého pivovaru is set in Rudník. The villa has garden views and is 20 km from Karpacz. Ubytování PENZION PIVOVAR - Jedinečné ubytování v areálu bývalého pivovaru se nachází ve městě Rudník (Česko - Královéhradecký kraj).

Holiday House Arnultovice

Holiday House Arnultovice

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Arnultovice. Holiday House Arnultovice is situated in Rudník and offers a garden and a terrace. Guests may enjoy free WiFi. Karpacz is 24 km from the holiday home. Ubytování Holiday House Arnultovice se nachází ve městě Rudník (Česko - Královéhradecký kraj).

Faas

Faas

Ubytování (Prázdninový dům) Faas. Faas se nachází v Rudníku, 42 km od Rokytnice nad Jizerou a nabízí zařízení pro vodní sporty. Ubytování Faas se nachází ve městě Rudník (Česko - Královéhradecký kraj).

Holiday Home Rudnik with a Fireplace 04

Holiday Home Rudnik with a Fireplace 04

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Rudnik with a Fireplace 04. Prázdninový dům Rudník 4 s krbem se nachází v Arnultovicích v Královéhradeckém kraji, 23 km od Karpacze. Ubytování Holiday Home Rudnik with a Fireplace 04 se nachází ve městě Rudník (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Prázdninový dům Holiday Home Rudnik with a Fireplace 04 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday Villa Rudnik

Holiday Villa Rudnik

Ubytování (Vila) Holiday Villa Rudnik. Holiday Villa Rudnik se nachází v Rudníku v Královéhradeckém kraji. Nabízí terasu a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Holiday Villa Rudnik se nachází ve městě Rudník (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Vila Holiday Villa Rudnik nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

MausHaus

MausHaus

Ubytování (Chata) MausHaus. MausHaus se nachází v Rudníku v regionu Hradec Králové. Tato chata nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování MausHaus se nachází ve městě Rudník (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Chata MausHaus nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Kieboom

Kieboom

Ubytování (Prázdninový dům) Kieboom. Featuring accommodation with a terrace, Kieboom is situated in Rudník. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Kieboom se nachází ve městě Rudník (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Prázdninový dům Kieboom nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.