Hledat

Ubytování

Ubytování město Rovereto

Ve městě Rovereto (Itálie) máme celkem 62 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Rovereto

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Rovereto

Appartamento nel Borgo

10

Appartamento nel Borgo

Ubytování (Apartmány) Appartamento nel Borgo. Appartamento nel Borgo se nachází v Roveretu, 23 km od hradu Castello di Avio, 25 km od MUSE a 25 km od vodopádu Varone, a nabízí ubytování s bezplatným... Ubytování Appartamento nel Borgo se nachází ve městě Rovereto (Itálie - Trentino Alto Adige).

MAGNIFICO APPARTAMENTO IN CENTRO ROVERETO

10

MAGNIFICO APPARTAMENTO IN CENTRO ROVERETO

Ubytování (Apartmán) MAGNIFICO APPARTAMENTO IN CENTRO ROVERETO. MAGNIFICO APPARTAMENTO IN CENTRO ROVERETO se nachází v Roveretu, 1,1 km od muzea Mart, a nabízí obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou. Ubytování MAGNIFICO APPARTAMENTO IN CENTRO ROVERETO se nachází ve městě Rovereto (Itálie - Trentino Alto Adige).

A casa di Jacqueline

9,9

A casa di Jacqueline

Ubytování (Apartmán) A casa di Jacqueline. A casa di Jacqueline se nachází v Roveretu, pouhých 600 metrů od muzea Mart, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování A casa di Jacqueline se nachází ve městě Rovereto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Daniele

9,6

Casa Daniele

Ubytování (Apartmán) Casa Daniele. Ca delle rose - DANIELE se nachází v Roveretu a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Daniele se nachází ve městě Rovereto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento per vacanze "IL GELSO"

9,4

Appartamento per vacanze "IL GELSO"

Ubytování (Apartmán) Appartamento per vacanze "IL GELSO". Appartamento per vacanze "IL GELSO" se nachází v Roveretu, 22 km od MUSE, 33 km od Castello di Avio a 24 km od univerzity v Trentu. Ubytování Appartamento per vacanze "IL GELSO" se nachází ve městě Rovereto (Itálie - Trentino Alto Adige).

DOLCE DORMIRE

9,4

DOLCE DORMIRE

Ubytování (Bed and breakfast) DOLCE DORMIRE. DOLCE DORMIRE se nachází v Roveretu, 23 km od hradu Castello di Avio. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování DOLCE DORMIRE se nachází ve městě Rovereto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agritur Masi Brenta

9,4

Agritur Masi Brenta

Ubytování (Bed and breakfast) Agritur Masi Brenta. Agritur Masi Brenta se nachází na klidném místě s panoramatickým výhledem v budově statku z 18. Ubytování Agritur Masi Brenta se nachází ve městě Rovereto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lo Scricciolo

9,4

Lo Scricciolo

Ubytování (Apartmán) Lo Scricciolo. Lo Scricciolo se nachází v Roveretu, pouhých 600 metrů od muzea Mart, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Lo Scricciolo se nachází ve městě Rovereto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cà delle Rose

9,4

Cà delle Rose

Ubytování (Apartmán) Cà delle Rose. Cà delle Rose nabízí ubytování se zahradou a balkonem, asi 2,8 km od muzea Mart. Nabízí terasu, výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Cà delle Rose se nachází ve městě Rovereto (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B La Betulla

9,3

B&B La Betulla

Ubytování (Venkovský dům) B&B La Betulla. Rodinný hotel Betulla je obklopen svěží zelenou zahradou a nabízí jednoduché pokoje s vlastní koupelnou, 6 km od centra Rovereta. Ubytování B&B La Betulla se nachází ve městě Rovereto (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B DEL VIAGGIATORE

9,3

B&B DEL VIAGGIATORE

Ubytování (Bed and breakfast) B&B DEL VIAGGIATORE. B&B DEL VIAGGIATORE se nachází v Roveretu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. Muzeum Mart je vzdálené 1 km. Ubytování B&B DEL VIAGGIATORE se nachází ve městě Rovereto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa La Corte

9,3

Casa La Corte

Ubytování (Apartmán) Casa La Corte. Casa La Corte se nachází 800 metrů od muzea Mart a nabízí ubytování se zahradou, terasou a výhledem do zahrady. Ubytování Casa La Corte se nachází ve městě Rovereto (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Veranda sul Leno

9,3

La Veranda sul Leno

Ubytování (Bed and breakfast) La Veranda sul Leno. La Veranda sul Leno se nachází v Roveretu, 23 km od hradu Castello di Avio a 26 km od muzea MUSE, a nabízí výhled na hory. Ubytování La Veranda sul Leno se nachází ve městě Rovereto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cà delle Rose

9,3

Cà delle Rose

Ubytování (Apartmán) Cà delle Rose. Cà delle Rose se nachází v Roveretu, 26 km od MUSE, a nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Cà delle Rose se nachází ve městě Rovereto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Relais Palazzo Lodron

9,2

Relais Palazzo Lodron

Ubytování (Hotel) Relais Palazzo Lodron. Historické ubytování Relais Palazzo Lodron spojuje tradiční architekturu s moderním designem a nabízí bazén, saunu, bio saunu a garážové parkovací stání. Ubytování Relais Palazzo Lodron se nachází ve městě Rovereto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Il zattiere

9,2

Il zattiere

Ubytování (Apartmány) Il zattiere. Il zattiere se nachází v Roveretu, 2,3 km od muzea Mart. Nabízí výhled na řeku, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Il zattiere se nachází ve městě Rovereto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Le Cicogne

9,1

Le Cicogne

Ubytování (Bed and breakfast) Le Cicogne. Le Cicogne se nachází v Roveretu, 24 km od MUSE. Nabízí výhled na bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Le Cicogne se nachází ve městě Rovereto (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Diele

9,1

B&B Diele

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Diele. B&B Diele se nachází v Roveretu, 22 km od hradu Castello di Avio a 27 km od muzea MUSE. Nabízí výhled na hory, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování B&B Diele se nachází ve městě Rovereto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Golden Relax Apartment

9,1

Golden Relax Apartment

Ubytování (Apartmán) Golden Relax Apartment. Golden Relax Apartment se nachází v Roveretu, pouhých 22 km od hradu Castello di Avio a 26 km od muzea MUSE. Ubytování Golden Relax Apartment se nachází ve městě Rovereto (Itálie - Trentino Alto Adige).

B & B Color Rovereto

9

B & B Color Rovereto

Ubytování (Bed and breakfast) B & B Color Rovereto. B & B Color Rovereto se nachází 700 metrů od muzea Mart v Roveretu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování B & B Color Rovereto se nachází ve městě Rovereto (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Corte Santa Maria

9

B&B Corte Santa Maria

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Corte Santa Maria. B&B Corte Santa Maria se nachází v Roveretu, 23 km od hradu Castello di Avio a 26 km od muzea MUSE, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování B&B Corte Santa Maria se nachází ve městě Rovereto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Le Stanze di Klaus

9

Le Stanze di Klaus

Ubytování (Apartmán) Le Stanze di Klaus. Le Stanze di Klaus se nachází v Roveretu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Le Stanze di Klaus se nachází ve městě Rovereto (Itálie - Trentino Alto Adige).

APPARTAMENTO LA CAFFETTERIA

9

APPARTAMENTO LA CAFFETTERIA

Ubytování (Apartmány) APPARTAMENTO LA CAFFETTERIA. APPARTAMENTO LA CAFFETTERIA se nachází v Roveretu, 23 km od hradu Castello di Avio. Nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi, pokojovou službu a bankomat. Ubytování APPARTAMENTO LA CAFFETTERIA se nachází ve městě Rovereto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa del Pittore

9

Casa del Pittore

Ubytování (Rezort) Casa del Pittore. Casa del Pittore se nachází 10 minut chůze od centra Rovereta a nabízí wellness centrum. Ubytování Casa del Pittore se nachází ve městě Rovereto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Maso Fiorini

9

Maso Fiorini

Ubytování (Venkovský dům) Maso Fiorini. Maso Fiorini je starobylá budova, která se nachází ve městě Rovereto, 10 minut jízdy autem od místního vlakového nádraží. Ubytování Maso Fiorini se nachází ve městě Rovereto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Relais Mozart

9

Apartment Relais Mozart

Ubytování (Venkovský dům) Apartment Relais Mozart. Apartment Relais Mozart se nachází v Roveretu, jen 1 km od muzea Mart, a nabízí zahradu, pokojovou službu a bezplatné půjčení jízdních kol. Ubytování Apartment Relais Mozart se nachází ve městě Rovereto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Colle Ameno Room and Breakfast

8,9

Colle Ameno Room and Breakfast

Ubytování (Penzion) Colle Ameno Room and Breakfast. Colle Ameno Room and Breakfast se nachází v Roveretu v regionu Trentino Alto Adige, 2,3 km od muzea Mart, a nabízí wellness centrum a vířivku. Ubytování Colle Ameno Room and Breakfast se nachází ve městě Rovereto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Betulla

8,9

Casa Betulla

Ubytování (Apartmán) Casa Betulla. Casa Betulla se nachází v Roveretu, pouhých 24 km od MUSE. Nabízí zahradu, bankomat a bezplatné půjčení jízdních kol. Ubytování Casa Betulla se nachází ve městě Rovereto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Castagna Matta appartamento. Posto bici. wi-fi.

8,8

Castagna Matta appartamento. Posto bici. wi-fi.

Ubytování (Apartmán) Castagna Matta appartamento. Posto bici. wi-fi.. Castagna Matta appartamento se nachází 23 km od hradu Castello di Avio, 26 km od muzea MUSE a 25 km od vodopádu Varone. Posto bici. Wi-Fi. Ubytování Castagna Matta appartamento. Posto bici. wi-fi. se nachází ve městě Rovereto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Le Vette Room&Breakfast

8,8

Le Vette Room&Breakfast

Ubytování (Penzion) Le Vette Room&Breakfast. Le Vette Room&Breakfast se nachází v Roveretu, 22 km od hradu Castello di Avio a 25 km od muzea MUSE, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Le Vette Room&Breakfast se nachází ve městě Rovereto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Vista Castello

8,8

Vista Castello

Ubytování (Bed and breakfast) Vista Castello. Vista Castello se nachází v Roveretu, 23 km od hradu Castello di Avio a 26 km od muzea MUSE. Nabízí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vista Castello se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Rovereto

8,7

Hotel Rovereto

Ubytování (Hotel) Hotel Rovereto. The Rovereto is a boutique hotel set in Corso Rosmini, a 5-minute walk from the Mart Museum and 150 metres from the train station. Ubytování Hotel Rovereto se nachází ve městě Rovereto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Leon d'Oro

8,7

Hotel Leon d'Oro

Ubytování (Hotel) Hotel Leon d'Oro. Hotel Leon d'Oro nabízí neplacené venkovní parkování v Roveretu, 2 minuty pěšky od vlakového nádraží. Pokoje jsou vybavené LCD TV a velkými postelemi. Ubytování Hotel Leon d'Oro se nachází ve městě Rovereto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alle Due Spine

8,7

Alle Due Spine

Ubytování (Apartmán) Alle Due Spine. Alle Due Spine se nachází v Roveretu nedaleko muzea Mart. Apartmán má 1 ložnici, TV, vybavenou kuchyň s lednicí a sporákem, pračku a 1 koupelnu s bidetem. Ubytování Alle Due Spine se nachází ve městě Rovereto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agriturismo Maso Speron D'Oro

8,6

Agriturismo Maso Speron D'Oro

Ubytování (Farma) Agriturismo Maso Speron D'Oro. Agriturismo Maso Speron D'Oro se nachází uprostřed polí, 6 km od Rovereta a 20 minut jízdy od Gardského jezera. Ubytování Agriturismo Maso Speron D'Oro se nachází ve městě Rovereto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ca' antica

8,6

Ca' antica

Ubytování (Bed and breakfast) Ca' antica. Ca' antica se nachází v Roveretu, 24 km od MUSE a 27 km od Castello di Avio. Nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ca' antica se nachází ve městě Rovereto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Del Messaggero

8,6

Residence Del Messaggero

Ubytování (Aparthotel) Residence Del Messaggero. Residence Del Messaggero se nachází ve zrekonstruované budově z 18. století, 500 metrů od muzea moderního umění MART v Roveretu. Ubytování Residence Del Messaggero se nachází ve městě Rovereto (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Stella

8,6

B&B Stella

Ubytování (Aparthotel) B&B Stella. B&B Stella se nachází 23 km od hradu Castello di Avio a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování B&B Stella se nachází ve městě Rovereto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mazzini, 30 Sud

8,5

Mazzini, 30 Sud

Ubytování (Apartmány) Mazzini, 30 Sud. Mazzini, 30 Sud se nachází v Roveretu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. Tento apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Ubytování Mazzini, 30 Sud se nachází ve městě Rovereto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Dimora diffusa Sannicolò al Fiume

8,5

Dimora diffusa Sannicolò al Fiume

Ubytování (Aparthotel) Dimora diffusa Sannicolò al Fiume. Hotel diffuso Sannicolò al Fiume se nachází v Roveretu a nabízí výhled na hory. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Dimora diffusa Sannicolò al Fiume se nachází ve městě Rovereto (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Corte Room & Relax

8,4

La Corte Room & Relax

Ubytování (Penzion) La Corte Room & Relax. La Corte Room & Relax se nachází v Roveretu, 23 km od hradu Castello di Avio a 26 km od muzea MUSE. Ubytování La Corte Room & Relax se nachází ve městě Rovereto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mercure Nerocubo Rovereto

8,4

Mercure Nerocubo Rovereto

Ubytování (Hotel) Mercure Nerocubo Rovereto. Featuring a restaurant, the Mercure Nerocubo Rovereto is near the Claudia Augusta cycling path and less than 1 km from the Rovereto Sud exit of the A22... Ubytování Mercure Nerocubo Rovereto se nachází ve městě Rovereto (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B via Roma

8,4

B&B via Roma

Ubytování (Bed and breakfast) B&B via Roma. B&B via Roma se nachází v Roveretu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu. Je vzdálen 23 km od hradu Castello di Avio a nabízí bankomat. Ubytování B&B via Roma se nachází ve městě Rovereto (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B ALLA BUSA

8,1

B&B ALLA BUSA

Ubytování (Bed and breakfast) B&B ALLA BUSA. B&B ALLA BUSA se nachází v Roveretu, 21 km od hradu Castello di Avio a 28 km od muzea MUSE. K dispozici je plně vybavená sdílená koupelna s bidetem a... Ubytování B&B ALLA BUSA se nachází ve městě Rovereto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ostello Di Rovereto

8

Ostello Di Rovereto

Ubytování (Hostel) Ostello Di Rovereto. Ostello Di Rovereto nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé i společné pokoje v historickém centru města Rovereto. Ubytování Ostello Di Rovereto se nachází ve městě Rovereto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Mosaico 22161

7,9

Appartamento Mosaico 22161

Ubytování (Apartmán) Appartamento Mosaico 22161. Appartamento Mosaico 22161 se nachází v Roveretu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu. 25 km od vodopádu Varone a 27 km od univerzity v Trentu. Ubytování Appartamento Mosaico 22161 se nachází ve městě Rovereto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Sant'Ilario

7,5

Hotel Sant'Ilario

Ubytování (Hotel) Hotel Sant'Ilario. Rodinný Hotel Sant'Ilario se nachází pouhých 100 metrů od cyklistické stezky Vallagarina a 1,5 km od centra města Rovereto. Ubytování Hotel Sant'Ilario se nachází ve městě Rovereto (Itálie - Trentino Alto Adige).

casa maffei

casa maffei

Ubytování (Apartmány) casa maffei. Casa maffei se nachází v Roveretu, 23 km od hradu Castello di Avio, 25 km od MUSE a 25 km od vodopádu Varone. 41 km od Monte Bondone. Ubytování casa maffei se nachází ve městě Rovereto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Rovereto

Město Rovereto se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 62 hotelů a ubytování ve městě Rovereto.