Hledat

Ubytování

Ubytování město Roussospítion

Ve městě Roussospítion (Řecko) máme celkem 18 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Roussospítion

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Roussospítion

Azure Sea View Villa

9,9

Azure Sea View Villa

Ubytování (Vila) Azure Sea View Villa. Villa Azure Sea View Villa je vila situovaná v Roussospiti, jen 5 minut jízdy od Rethymna. Ubytování Azure Sea View Villa se nachází ve městě Roussospítion (Řecko - Kréta).

Silia's Classy Apartment

9,9

Silia's Classy Apartment

Ubytování (Apartmány) Silia's Classy Apartment. Providing garden views, Silia's Classy Apartment in Roussospítion provides accommodation, a garden and a terrace. Ubytování Silia's Classy Apartment se nachází ve městě Roussospítion (Řecko - Kréta).

Palladio Luxury Villa

9,6

Palladio Luxury Villa

Ubytování (Vila) Palladio Luxury Villa. Located in Roussospiti Village, at an altitude of 300 metres, Mitsos is a deluxe villa with an outdoor pool and a spacious balcony offering panoramic sea... Ubytování Palladio Luxury Villa se nachází ve městě Roussospítion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aloni Villas

9,6

Aloni Villas

Ubytování (Vily) Aloni Villas. Located in Roussospiti village 6 km from Rethymno, the family-run Aloni Villas offers self-catered accommodation with a private pool amidst well-tended... Ubytování Aloni Villas se nachází ve městě Roussospítion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Thimonies Villas

8,5

Thimonies Villas

Ubytování (Vily) Thimonies Villas. Set in Roussospítion, Thimonies Villas is a villas complex each with its private swimming pool and a sun terrace with sea view. Ubytování Thimonies Villas se nachází ve městě Roussospítion (Řecko - Kréta).

Myrtia Studio

Myrtia Studio

Ubytování (Apartmán) Myrtia Studio. Set in Roussospítion, this air-conditioned apartment features a balcony and a garden. Ubytování Myrtia Studio se nachází ve městě Roussospítion (Řecko - Kréta).

Villa Elena

Villa Elena

Ubytování (Vila) Villa Elena. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a balcony, Villa Elena is situated in Roussospítion. Ubytování Villa Elena se nachází ve městě Roussospítion (Řecko - Kréta).

Villa Nikolaos

Villa Nikolaos

Ubytování (Vila) Villa Nikolaos. Set in Roussospítion, Villa Nikolaos offers accommodation with a private pool, a balcony and pool views. Ubytování Villa Nikolaos se nachází ve městě Roussospítion (Řecko - Kréta).

Villa Saridakis

Villa Saridakis

Ubytování (Vila) Villa Saridakis. Villa Saridakis is located in Roussospítion and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a fitness centre. Ubytování Villa Saridakis se nachází ve městě Roussospítion (Řecko - Kréta).

Rousso's Home

Rousso's Home

Ubytování (Apartmán) Rousso's Home. Situated in Roussospítion, Rousso's Home features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Rousso's Home se nachází ve městě Roussospítion (Řecko - Kréta).

Stone Lion Luxury Villa

Stone Lion Luxury Villa

Ubytování (Vila) Stone Lion Luxury Villa. Stone Lion Luxury Villa is situated in Roussospítion and offers a seasonal outdoor swimming pool, a fitness centre and a bar. Ubytování Stone Lion Luxury Villa se nachází ve městě Roussospítion (Řecko - Kréta).

Amarandos Rethimno's Villa

Amarandos Rethimno's Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Amarandos Rethimno's Villa. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a balcony, Amarandos Rethimno's Villa is set in Roussospítion. Ubytování Amarandos Rethimno's Villa se nachází ve městě Roussospítion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 974 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Ventus

Villa Ventus

Ubytování (Apartmán) Villa Ventus. Featuring an outdoor swimming pool, a garden, and a terrace, Villa Ventus offers accommodation in Roussospítion with free WiFi and pool views. Ubytování Villa Ventus se nachází ve městě Roussospítion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 441 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mystic

Mystic

Ubytování (Vila) Mystic. Mystic offers accommodation in Roussospítion. The property features views of the mountains is 48 km from Chania Town. Ubytování Mystic se nachází ve městě Roussospítion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 136 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Roussospítion

Město Roussospítion se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 18 hotelů a ubytování ve městě Roussospítion.