Hledat

Ubytování

Ubytování město Roussospítion

Ve městě Roussospítion (Řecko) máme celkem 18 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Roussospítion

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Roussospítion

Azure Sea View Villa

9,9

Azure Sea View Villa

Ubytování (Vila) Azure Sea View Villa. Villa Azure Sea View Villa je vila situovaná v Roussospiti, jen 5 minut jízdy od Rethymna. Ubytování Azure Sea View Villa se nachází ve městě Roussospítion (Řecko - Kréta).

Silia's Classy Apartment

9,9

Silia's Classy Apartment

Ubytování (Apartmány) Silia's Classy Apartment. Providing garden views, Silia's Classy Apartment in Roussospítion provides accommodation, a garden and a terrace. Ubytování Silia's Classy Apartment se nachází ve městě Roussospítion (Řecko - Kréta).

Aloni Villas

9,6

Aloni Villas

Ubytování (Vily) Aloni Villas. Located in Roussospiti village 6 km from Rethymno, the family-run Aloni Villas offers self-catered accommodation with a private pool amidst well-tended... Ubytování Aloni Villas se nachází ve městě Roussospítion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Palladio Luxury Villa

9,6

Palladio Luxury Villa

Ubytování (Vila) Palladio Luxury Villa. Located in Roussospiti Village, at an altitude of 300 metres, Mitsos is a deluxe villa with an outdoor pool and a spacious balcony offering panoramic sea... Ubytování Palladio Luxury Villa se nachází ve městě Roussospítion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Thimonies Villas

8,5

Thimonies Villas

Ubytování (Vily) Thimonies Villas. Set in Roussospítion, Thimonies Villas is a villas complex each with its private swimming pool and a sun terrace with sea view. Ubytování Thimonies Villas se nachází ve městě Roussospítion (Řecko - Kréta).

Myrtia Studio

Myrtia Studio

Ubytování (Apartmán) Myrtia Studio. Set in Roussospítion, this air-conditioned apartment features a balcony and a garden. Ubytování Myrtia Studio se nachází ve městě Roussospítion (Řecko - Kréta).

Villa Nikolaos

Villa Nikolaos

Ubytování (Vila) Villa Nikolaos. Set in Roussospítion, Villa Nikolaos offers accommodation with a private pool, a balcony and pool views. Ubytování Villa Nikolaos se nachází ve městě Roussospítion (Řecko - Kréta).

Villa Saridakis

Villa Saridakis

Ubytování (Vila) Villa Saridakis. Villa Saridakis is located in Roussospítion and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a fitness centre. Ubytování Villa Saridakis se nachází ve městě Roussospítion (Řecko - Kréta).

Rousso's Home

Rousso's Home

Ubytování (Apartmán) Rousso's Home. Situated in Roussospítion, Rousso's Home features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Rousso's Home se nachází ve městě Roussospítion (Řecko - Kréta).

Stone Lion Luxury Villa

Stone Lion Luxury Villa

Ubytování (Vila) Stone Lion Luxury Villa. Stone Lion Luxury Villa is situated in Roussospítion and offers a seasonal outdoor swimming pool, a fitness centre and a bar. Ubytování Stone Lion Luxury Villa se nachází ve městě Roussospítion (Řecko - Kréta).

Villa Elena

Villa Elena

Ubytování (Vila) Villa Elena. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a balcony, Villa Elena is situated in Roussospítion. Ubytování Villa Elena se nachází ve městě Roussospítion (Řecko - Kréta).

Amarandos Rethimno's Villa

Amarandos Rethimno's Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Amarandos Rethimno's Villa. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a balcony, Amarandos Rethimno's Villa is set in Roussospítion. Ubytování Amarandos Rethimno's Villa se nachází ve městě Roussospítion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 974 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Ventus

Villa Ventus

Ubytování (Apartmán) Villa Ventus. Featuring an outdoor swimming pool, a garden, and a terrace, Villa Ventus offers accommodation in Roussospítion with free WiFi and pool views. Ubytování Villa Ventus se nachází ve městě Roussospítion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 441 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Roussospítion

Město Roussospítion se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 18 hotelů a ubytování ve městě Roussospítion.