Hledat

Ubytování

Ubytování město Roússa Límni

Ve městě Roússa Límni (Řecko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Roússa Límni

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Roússa Límni

Natura House

9,9

Natura House

Ubytování (Farma) Natura House. Natura House is situated in Límni and offers a shared lounge and a terrace. This farm stay provides free private parking, a shared kitchen and free WiFi. Ubytování Natura House se nachází ve městě Roússa Límni (Řecko - Kréta).

Papadiokampos Maissonete

9,9

Papadiokampos Maissonete

Ubytování (Vila) Papadiokampos Maissonete. Featuring sea views, Papadiokampos Maissonete provides accommodation with a terrace and a kettle, around 2.8 km from Platani Beach. Ubytování Papadiokampos Maissonete se nachází ve městě Roússa Límni (Řecko - Kréta).

Stonehouse villas with breathtaking view

9,6

Stonehouse villas with breathtaking view

Ubytování (Vily) Stonehouse villas with breathtaking view. Located in Roússa Límni, right next to the beach, Stonehouse villas with breathtaking view features self-catering accommodation with a terrace and free... Ubytování Stonehouse villas with breathtaking view se nachází ve městě Roússa Límni (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 604 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Roússa Límni

Město Roússa Límni se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Roússa Límni.