Hledat

Ubytování

Ubytování město Ronzone

Ve městě Ronzone (Itálie) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ronzone

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ronzone

Hotel Villa Argentina Ronzone

9,4

Hotel Villa Argentina Ronzone

Ubytování (Hotel) Hotel Villa Argentina Ronzone. Hotel Villa Argentina Ronzone se nachází v Ronzone, 39 km od vlakového nádraží Maia Bassa, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a... Ubytování Hotel Villa Argentina Ronzone se nachází ve městě Ronzone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Affittacamere Villa Belfiore

9,2

Affittacamere Villa Belfiore

Ubytování (Bed and breakfast) Affittacamere Villa Belfiore. Villa Belfiore se nachází ve velké zahradě s dětským hřištěm, lehátky a grilem. Nachází se v nadmořské výšce 1200 metrů a nabízí výhled na Alta Val Di Non. Ubytování Affittacamere Villa Belfiore se nachází ve městě Ronzone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Pensione Villa Belfiore-1

9

Locazione Turistica Pensione Villa Belfiore-1

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Pensione Villa Belfiore-1. Locazione Turistica Pensione Villa Belfiore-1 se nachází v Ronzone a nabízí bar a zahradu. 39 km od Moeny. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Locazione Turistica Pensione Villa Belfiore-1 se nachází ve městě Ronzone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Orso Grigio

8,9

Villa Orso Grigio

Ubytování (Hotel) Villa Orso Grigio. Villa Orso Grigio je intimní hotel uprostřed luk a hor Val del Ne. Nabízí bezplatné Wi-Fi, parkování zdarma a soukromé zahrady. Ubytování Villa Orso Grigio se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pisolo Cottage

8,8

Pisolo Cottage

Ubytování (Apartmány) Pisolo Cottage. Pisolo Cottage se nachází v Ronzone, 40 km od vlakového nádraží Maia Bassa a 41 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Pisolo Cottage se nachází ve městě Ronzone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Dolomiti Di Brenta

8,7

Dolomiti Di Brenta

Ubytování (Chata) Dolomiti Di Brenta. Dolomiti Di Brenta se nachází v Ronzone, 50 km od Trenta. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a Wi-Fi zdarma. Ubytování Dolomiti Di Brenta se nachází ve městě Ronzone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Regina del Bosco

8,5

Hotel Regina del Bosco

UbytováníHotel Regina del Bosco. Hotel Regina del Bosco se nachází v Ronzone, 39 km od vlakového nádraží Maia Bassa, a nabízí zahradu, bezplatné soukromé parkoviště, sdílený lounge a... Ubytování Hotel Regina del Bosco se nachází ve městě Ronzone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Recla

8,3

Villa Recla

Ubytování (Apartmány) Villa Recla. Villa Recla se nachází v Ronzone, 35 km od Bolzana. Nabízí ve všech prostorách dostupné bezplatné Wi-Fi. Všechny apartmány mají kuchyňský kout s lednicí. Ubytování Villa Recla se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agri-park Casa Miramonte

8,1

Agri-park Casa Miramonte

Ubytování (Farma) Agri-park Casa Miramonte. Agri-park Casa Miramonte se nachází v Ronzone, 43 km od Merana a 34 km od Bolzana. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Agri-park Casa Miramonte se nachází ve městě Ronzone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Wellness e Resort Stella Delle Alpi

6,8

Wellness e Resort Stella Delle Alpi

Ubytování (Hotel) Wellness e Resort Stella Delle Alpi. Hotel Stella Delle Alpi nabízí restauraci s krásným panoramatickým výhledem na Dolomity a bazén a pohodlnou čítárnu s knihovnou, kde můžete relaxovat. Ubytování Wellness e Resort Stella Delle Alpi se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Resort CuraLibera

1

Resort CuraLibera

UbytováníResort CuraLibera. Resort CuraLibera provides a garden, as well as accommodation with a kitchenette in Ronzone, 40 km from Train station Maia Bassa. Ubytování Resort CuraLibera se nachází ve městě Ronzone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Trilocale Ronzo

Trilocale Ronzo

Ubytování (Apartmány) Trilocale Ronzo. Trilocale Ronzo se nachází v Ronzo Chienis, 32 km od MUSE a hradu Castello di Avio, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Trilocale Ronzo se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sonnenparadies Ronzone

Sonnenparadies Ronzone

UbytováníSonnenparadies Ronzone. Sonnenparadies Ronzone se nachází v Ronzone a nabízí zahradu, zázemí pro vodní sporty, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Sonnenparadies Ronzone se nachází ve městě Ronzone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Pensione Villa Belfiore-2

Locazione Turistica Pensione Villa Belfiore-2

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Pensione Villa Belfiore-2. Locazione Turistica Pensione Villa Belfiore-2 se nachází v Ronzone a nabízí bar a zahradu. 39 km od Moeny. Ubytování Locazione Turistica Pensione Villa Belfiore-2 se nachází ve městě Ronzone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mansarda Ronzo

Mansarda Ronzo

Ubytování (Apartmány) Mansarda Ronzo. Mansarda Ronzo se nachází v Ronzo Chienis, pouhých 32 km od MUSE. Nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Mansarda Ronzo se nachází ve městě Ronzone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Ronzone

Město Ronzone se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování ve městě Ronzone.