Hledat

Ubytování

Ubytování město Ronzo Chienis

Ve městě Ronzo Chienis (Itálie) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ronzo Chienis

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ronzo Chienis

The Tulip: 2 rooms apartment

10

The Tulip: 2 rooms apartment

UbytováníThe Tulip: 2 rooms apartment. The Tulip: 2 rooms apartment se nachází v Ronzo Chienis, 33 km od hradu Castello di Avio a 22 km od vodopádu Varone, a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování The Tulip: 2 rooms apartment se nachází ve městě Ronzo Chienis (Itálie - Trentino Alto Adige).

THE SUNFLOWER APARTMENT

9,5

THE SUNFLOWER APARTMENT

UbytováníTHE SUNFLOWER APARTMENT. THE SUNFLOWER APARTMENT se nachází 33 km od hradu Castello di Avio a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování THE SUNFLOWER APARTMENT se nachází ve městě Ronzo Chienis (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Serena

9

Apartment Serena

Ubytování (Apartmán) Apartment Serena. Apartment Serena se nachází v Ronzo Chienis v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Apartment Serena se nachází ve městě Ronzo Chienis (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ca' dei Boieti casa vacanze

8,7

Ca' dei Boieti casa vacanze

Ubytování (Apartmány) Ca' dei Boieti casa vacanze. Ca' dei Boieti casa vacanze se nachází ve městě Ronzo Chienis v kraji Trentino Alto Adige, 35 km od Trenta a 39 km od lyžařského střediska Madonna di... Ubytování Ca' dei Boieti casa vacanze se nachází ve městě Ronzo Chienis (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agritur Piazera

8,5

Agritur Piazera

Ubytování (Farma) Agritur Piazera. Agritur Piazera se nachází 30 minut jízdy od Gardského jezera v Ronzo-Chienis a nabízí apartmány s dřevěným nábytkem a parketovými podlahami. Ubytování Agritur Piazera se nachází ve městě Ronzo Chienis (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Martinelli

7,9

Hotel Martinelli

Ubytování (Hotel) Hotel Martinelli. Hotel Martinelli s restaurací a bezplatným Wi-Fi je situován v poklidné venkovské krajině provincie Trento, pouhých 16 km od Gardského jezera. Ubytování Hotel Martinelli se nachází ve městě Ronzo Chienis (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agriturismo Monica

7,5

Agriturismo Monica

UbytováníAgriturismo Monica. Agriturismo Monica se nachází v Ronzo Chienis a nabízí výhled do zahrady, zahradu a terasu. Snídaně se podává v pekárně vzdálené 600 metrů. Ubytování Agriturismo Monica se nachází ve městě Ronzo Chienis (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agritur Piazera Piano Terra

7,3

Agritur Piazera Piano Terra

UbytováníAgritur Piazera Piano Terra. Agritur Piazera Piano Terra se nachází v obci Ronzo Chienis, 32 km od hradu Castello di Avio a muzea MUSE, a nabízí výhled na město. Ubytování Agritur Piazera Piano Terra se nachází ve městě Ronzo Chienis (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agritur piazera con terrazzo

Agritur piazera con terrazzo

UbytováníAgritur piazera con terrazzo. Agritur piazera con terrazzo se nachází v Ronzo Chienis. Výhled směřuje na město a hory. Ubytování Agritur piazera con terrazzo se nachází ve městě Ronzo Chienis (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agritur Piazera Attico

Agritur Piazera Attico

UbytováníAgritur Piazera Attico. Agritur Piazera Attico se nachází v Ronzo Chienis. Výhled směřuje na město a hory. Ubytování Agritur Piazera Attico se nachází ve městě Ronzo Chienis (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cozy house in the mountains a few kilometers from Lake Garda

Cozy house in the mountains a few kilometers from Lake Garda

Ubytování (Prázdninové domy) Cozy house in the mountains a few kilometers from Lake Garda. Holiday home Ronzo Chienis se nachází v Ronzo Chienis. 39 km od lyžařského střediska Madonna di Campiglio. Ubytování Cozy house in the mountains a few kilometers from Lake Garda se nachází ve městě Ronzo Chienis (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Ronzo Chienis

Město Ronzo Chienis se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Ronzo Chienis.