Hledat

Ubytování

Ubytování město Ronzo Chienis

Ve městě Ronzo Chienis (Itálie) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ronzo Chienis

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ronzo Chienis

Apartment Serena

9

Apartment Serena

Ubytování (Apartmán) Apartment Serena. Apartment Serena se nachází v Ronzo Chienis v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Apartment Serena se nachází ve městě Ronzo Chienis (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ca' dei Boieti casa vacanze

8,7

Ca' dei Boieti casa vacanze

Ubytování (Apartmány) Ca' dei Boieti casa vacanze. Ca' dei Boieti casa vacanze se nachází ve městě Ronzo Chienis v kraji Trentino Alto Adige, 35 km od Trenta a 39 km od lyžařského střediska Madonna di... Ubytování Ca' dei Boieti casa vacanze se nachází ve městě Ronzo Chienis (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agritur Piazera

8,5

Agritur Piazera

Ubytování (Farma) Agritur Piazera. Agritur Piazera se nachází 30 minut jízdy od Gardského jezera v Ronzo-Chienis a nabízí apartmány s dřevěným nábytkem a parketovými podlahami. Ubytování Agritur Piazera se nachází ve městě Ronzo Chienis (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Martinelli

7,9

Hotel Martinelli

Ubytování (Hotel) Hotel Martinelli. Hotel Martinelli s restaurací a bezplatným Wi-Fi je situován v poklidné venkovské krajině provincie Trento, pouhých 16 km od Gardského jezera. Ubytování Hotel Martinelli se nachází ve městě Ronzo Chienis (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cozy house in the mountains a few kilometers from Lake Garda

Cozy house in the mountains a few kilometers from Lake Garda

Ubytování (Prázdninové domy) Cozy house in the mountains a few kilometers from Lake Garda. Holiday home Ronzo Chienis se nachází v Ronzo Chienis. 39 km od lyžařského střediska Madonna di Campiglio. Ubytování Cozy house in the mountains a few kilometers from Lake Garda se nachází ve městě Ronzo Chienis (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Ronzo Chienis

Město Ronzo Chienis se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Ronzo Chienis.