Hledat

Ubytování

Ubytování město Roncone

Ve městě Roncone (Itálie) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Roncone

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Roncone

La Casa Rossa

10

La Casa Rossa

Ubytování (Apartmány) La Casa Rossa. La Casa Rossa se nachází v Roncone a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 30 km od lyžařského střediska Madonna di Campiglio. Ubytování La Casa Rossa se nachází ve městě Roncone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Willigio

9,7

Casa Willigio

Ubytování (Apartmán) Casa Willigio. Casa Willigio se nachází v Roncone v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled do zahrady. 36 km od Madonny di Campiglio. Ubytování Casa Willigio se nachází ve městě Roncone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Baita Località Cap

9,1

Baita Località Cap

Ubytování (Apartmán) Baita Località Cap. Baita Località Cap se nachází v Roncone, 45 km od jezera Lago di Ledro a 49 km od vodopádu Varone, a nabízí výhled do zahrady. 47 km od jezera Molveno. Ubytování Baita Località Cap se nachází ve městě Roncone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Roncone

9

Appartamento Roncone

Ubytování (Apartmán) Appartamento Roncone. Appartamento Roncone se nachází v Roncone, 43 km od jezera Molveno, 38 km od jezera Lago di Ledro a 44 km od vodopádu Varone. Ubytování Appartamento Roncone se nachází ve městě Roncone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Baita Faé

9

Baita Faé

UbytováníBaita Faé. Baita Faé se nachází v Roncone, 50 km od jezera Molveno a 45 km od jezera Lago di Ledro. Nabízí zahradu a výhled na hory. Ubytování Baita Faé se nachází ve městě Roncone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Suite Romantica Fuga

9

Suite Romantica Fuga

Ubytování (Penzion) Suite Romantica Fuga. Suite Romantica Fuga se nachází v Roncone. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Suite Romantica Fuga se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Baita Rustica immersa nel verde

8,6

Baita Rustica immersa nel verde

Ubytování (Chata) Baita Rustica immersa nel verde. Baita Rustica immersa nel verde se nachází v Roncone. 38 km od lyžařského střediska Madonna di Campiglio. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Baita Rustica immersa nel verde se nachází ve městě Roncone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garnì Centrale

8,5

Garnì Centrale

UbytováníGarnì Centrale. Garnì Centrale se nachází v Roncone, 45 km od jezera Molveno. Nabízí 2hvězdičkové ubytování, sdílený lounge, terasu a bar. Ubytování Garnì Centrale se nachází ve městě Roncone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Meridiana

Appartamento Meridiana

Ubytování (Apartmány) Appartamento Meridiana. Appartamento Meridiana se nachází v Roncone, 45 km od jezera Molveno, 38 km od jezera Lago di Ledro a 44 km od vodopádu Varone. Ubytování Appartamento Meridiana se nachází ve městě Roncone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Roncone

Město Roncone se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Roncone.