Hledat

Ubytování

Ubytování město Roncegno

Ve městě Roncegno (Itálie) máme celkem 17 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Roncegno

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Roncegno

Chalet Lagorai

9,6

Chalet Lagorai

Ubytování (Chata) Chalet Lagorai. Chalet Lagorai je typická horská chata s kamennými zdmi a dřevěnými interiéry obklopená přírodou, 15 minut jízdy od Roncegno. Ubytování Chalet Lagorai se nachází ve městě Roncegno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Serena

9,5

Chalet Serena

Ubytování (Chata) Chalet Serena. Chalet Serena se nachází v oblasti Lagorai v nadmořské výšce 1500 metrů a nabízí sluneční terasu a výhled na hory. Ubytování Chalet Serena se nachází ve městě Roncegno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Coronata Haus

9,1

Coronata Haus

Ubytování (Bed and breakfast) Coronata Haus. Coronata Haus se nachází v Roncegno Terme a nabízí saunu, sluneční terasu a vlastní zahradu. Ubytování Coronata Haus se nachází ve městě Roncegno (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Monte Tesobo

8,9

B&B Monte Tesobo

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Monte Tesobo. B&B Monte Tesobo se nachází 35 km od MUSE a nabízí ubytování se zahradou, terasou a sdílenou kuchyní. Ubytování B&B Monte Tesobo se nachází ve městě Roncegno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rifugio Serot

8,8

Rifugio Serot

Ubytování (Chata) Rifugio Serot. Rifugio Serot je dřevěný a kamenný horský útulek na pohoří Lagorai v nadmořské výšce 1640 metrů. Ubytování Rifugio Serot se nachází ve městě Roncegno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garnì Villa Waiz

8,5

Garnì Villa Waiz

Ubytování (Aparthotel) Garnì Villa Waiz. Garnì Villa Waiz sídlí v historické budově v centru města Roncegno a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Garnì Villa Waiz se nachází ve městě Roncegno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Federica Roncegno Terme OSPITAR

8,3

Casa Federica Roncegno Terme OSPITAR

Ubytování (Apartmán) Casa Federica Roncegno Terme OSPITAR. Casa Federica Roncegno Terme OSPITAR se nachází v Roncegno. Poskytuje výhled do zahrady a leží 35 km od Molvena. Ubytování Casa Federica Roncegno Terme OSPITAR se nachází ve městě Roncegno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Roncegno

Město Roncegno se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 17 hotelů a ubytování ve městě Roncegno.