Hledat

Ubytování

Ubytování město Roncegno

Ve městě Roncegno (Itálie) máme celkem 17 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Roncegno

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Roncegno

Baita del Beniamino

10

Baita del Beniamino

UbytováníBaita del Beniamino. Baita del Beniamino nabízí ubytování s výhledem na hory v Roncegno, 22 km od jezera Lago di Levico a 38 km od univerzity v Trentu. Ubytování Baita del Beniamino se nachází ve městě Roncegno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agritur Dal Fior La Casa nel Bosco

9,8

Agritur Dal Fior La Casa nel Bosco

UbytováníAgritur Dal Fior La Casa nel Bosco. Agritur Dal Fior La Casa nel Bosco se nachází v Roncegno, 5 km od Borgo Valsugana, a nabízí bezplatné Wi-Fi a vířivku. Ubytování Agritur Dal Fior La Casa nel Bosco se nachází ve městě Roncegno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chiara

9,7

Chiara

UbytováníChiara. Chiara se nachází v Roncegno, 13 km od jezera Lago di Levico a 29 km od univerzity v Trentu. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Chiara se nachází ve městě Roncegno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Lagorai

9,6

Chalet Lagorai

Ubytování (Chata) Chalet Lagorai. Chalet Lagorai je typická horská chata s kamennými zdmi a dřevěnými interiéry obklopená přírodou, 15 minut jízdy od Roncegno. Ubytování Chalet Lagorai se nachází ve městě Roncegno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Hueller

9,5

Casa Hueller

UbytováníCasa Hueller. Casa Hueller nabízí zahradu s grilem zdarma a apartmány s výhledem na hory. Ubytování Casa Hueller se nachází ve městě Roncegno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Serena

9,5

Chalet Serena

Ubytování (Chata) Chalet Serena. Chalet Serena se nachází v oblasti Lagorai v nadmořské výšce 1500 metrů a nabízí sluneční terasu a výhled na hory. Ubytování Chalet Serena se nachází ve městě Roncegno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Baita Casa Pendola

9,3

Baita Casa Pendola

UbytováníBaita Casa Pendola. Baita Casa Pendola se nachází v Roncegno. Součástí apartmánů je posezení, kuchyň s chladničkou a varnou deskou, vlastní koupelna s vanou nebo sprchou a v... Ubytování Baita Casa Pendola se nachází ve městě Roncegno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Coronata Haus

9,1

Coronata Haus

Ubytování (Bed and breakfast) Coronata Haus. Coronata Haus se nachází v Roncegno Terme a nabízí saunu, sluneční terasu a vlastní zahradu. Ubytování Coronata Haus se nachází ve městě Roncegno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Al Volto

9

Al Volto

UbytováníAl Volto. Al Volto nabízí ubytování v Roncegno, 35 km od univerzity v Trentu a 36 km od náměstí Piazza Duomo. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Al Volto se nachází ve městě Roncegno (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Monte Tesobo

8,9

B&B Monte Tesobo

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Monte Tesobo. B&B Monte Tesobo se nachází 35 km od MUSE a nabízí ubytování se zahradou, terasou a sdílenou kuchyní. Ubytování B&B Monte Tesobo se nachází ve městě Roncegno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rifugio Serot

8,8

Rifugio Serot

Ubytování (Chata) Rifugio Serot. Rifugio Serot je dřevěný a kamenný horský útulek na pohoří Lagorai v nadmořské výšce 1640 metrů. Ubytování Rifugio Serot se nachází ve městě Roncegno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garnì Villa Waiz

8,5

Garnì Villa Waiz

Ubytování (Aparthotel) Garnì Villa Waiz. Garnì Villa Waiz sídlí v historické budově v centru města Roncegno a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Garnì Villa Waiz se nachází ve městě Roncegno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Federica Roncegno Terme OSPITAR

8,3

Casa Federica Roncegno Terme OSPITAR

Ubytování (Apartmán) Casa Federica Roncegno Terme OSPITAR. Casa Federica Roncegno Terme OSPITAR se nachází v Roncegno. Poskytuje výhled do zahrady a leží 35 km od Molvena. Ubytování Casa Federica Roncegno Terme OSPITAR se nachází ve městě Roncegno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Vittoria

4,6

Hotel Vittoria

UbytováníHotel Vittoria. Hotel Vittoria se nachází v Roncegno Terme, 2 km od vlakového nádraží Marter, a nabízí pokoje s výhledem na hory a tradiční restauraci. Ubytování Hotel Vittoria se nachází ve městě Roncegno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Valsugana, Lagorai, Laghi, Arte Sella

Valsugana, Lagorai, Laghi, Arte Sella

UbytováníValsugana, Lagorai, Laghi, Arte Sella. Featuring city views, Valsugana, Lagorai, Laghi, Arte Sella offers accommodation with a balcony, around 33 km from MUSE. Ubytování Valsugana, Lagorai, Laghi, Arte Sella se nachází ve městě Roncegno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento nel cuore del Lagorai

Appartamento nel cuore del Lagorai

UbytováníAppartamento nel cuore del Lagorai. Set in Roncegno in the Trentino Alto Adige region, Appartamento nel cuore del Lagorai has a balcony. Ubytování Appartamento nel cuore del Lagorai se nachází ve městě Roncegno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Rosa

Villa Rosa

UbytováníVilla Rosa. Featuring a bar, Villa Rosa is located in Roncegno in the Trentino Alto Adige region, 34 km from MUSE and 15 km from Lago di Levico. Ubytování Villa Rosa se nachází ve městě Roncegno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Roncegno

Město Roncegno se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 17 hotelů a ubytování ve městě Roncegno.