Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Rohatec

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Rohatec

Rokava

9,4

Rokava

Ubytování (Penzion) Rokava. Penzion Rokava se nachází v Rohatci. Nabízí sezonní venkovní bazén, ​​zahradu a terasu. Ubytování Rokava se nachází ve městě Rohatec (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 596 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rokava má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Rokava momentálně evidujeme 58 recenzí.

Apartmán vinaře / At Winemaker's

9,4

Apartmán vinaře / At Winemaker's

Ubytování (Apartmán) Apartmán vinaře / At Winemaker's. Apartmán vinaře / At Winemaker's se nachází v Rohatci a nabízí ubytování se zahradou, výhledem do zahrady a Wi-Fi připojení zdarma. Ubytování Apartmán vinaře / At Winemaker's se nachází ve městě Rohatec (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 116 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán vinaře / At Winemaker's má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán vinaře / At Winemaker's momentálně evidujeme 20 recenzí.

Penzion U Hujňáků

9,3

Penzion U Hujňáků

Ubytování (Penzion) Penzion U Hujňáků. Penzion U Hujňáků se nachází v obci Rohatec a nabízí zahradu, terasu, klimatizované pokoje s vlastní koupelnou, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné... Ubytování Penzion U Hujňáků se nachází ve městě Rohatec (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Hujňáků má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion U Hujňáků momentálně evidujeme 27 recenzí.

Vinný sklep Kovárna

8

Vinný sklep Kovárna

Ubytování (Apartmán) Vinný sklep Kovárna. Vinný sklep Kovárna se nachází v Hodoníně a nabízí Wi-Fi zdarma, TV a gril. Ubytování Vinný sklep Kovárna se nachází ve městě Rohatec (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 669 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vinný sklep Kovárna má celkové hodnocení 8. Pro Apartmán Vinný sklep Kovárna momentálně evidujeme 43 recenzí.

Ubytování Lábadi

Ubytování Lábadi

Ubytování (Apartmán) Ubytování Lábadi. Ubytování Lábadi se nachází v obci Rohatec a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování Lábadi se nachází ve městě Rohatec (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Ubytování Lábadi nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.