Hledat

Ubytování

Ubytování město Rodengo

Ve městě Rodengo (Itálie) máme celkem 25 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Rodengo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Rodengo

Forchnerhof -Appartement Dolomitenblick

10

Forchnerhof -Appartement Dolomitenblick

Ubytování (Apartmán) Forchnerhof -Appartement Dolomitenblick. Forchnerhof -Appartement Dolomitenblick se nachází v Rodengu a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a terasu. 39 km od Dobbiaca. Ubytování Forchnerhof -Appartement Dolomitenblick se nachází ve městě Rodengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Grüntaler

9,6

Villa Grüntaler

Ubytování (Aparthotel) Villa Grüntaler. Villa Grüntaler se nachází v Rodengu a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné půjčení jízdních kol, venkovní bazén, bar, sdílený lounge a... Ubytování Villa Grüntaler se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Oberhuberhof

9,5

Oberhuberhof

Ubytování (Apartmány) Oberhuberhof. Oberhuberhof je funkční farma v Rodenecku, 12 km od nejbližší lanovky v lyžařském areálu Gitschberg a 20 minut jízdy od Brixenu. Ubytování Oberhuberhof se nachází ve městě Rodengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Forchnerhof -FeWo 3 Täler Blick

9,5

Forchnerhof -FeWo 3 Täler Blick

Ubytování (Apartmán) Forchnerhof -FeWo 3 Täler Blick. Forchnerhof -FeWo 3 Täler Blick se nachází v Rodengu a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu, terasu, Wi-Fi zdarma a výhled do zahrady. Ubytování Forchnerhof -FeWo 3 Täler Blick se nachází ve městě Rodengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bauernhofresidence Leierhof

9,5

Bauernhofresidence Leierhof

Ubytování (Aparthotel) Bauernhofresidence Leierhof. Bauernhofresidence Leierhof se nachází v Rodengu a nabízí výhled na bazén, restauraci, sezónní venkovní bazén, bar, zahradu a terasu. Ubytování Bauernhofresidence Leierhof se nachází ve městě Rodengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Vitroler Hof

9,5

Vitroler Hof

Ubytování (Farma) Vitroler Hof. Vitroler Hof je pracovní farma vzdálená 2 km od Rodenecku a 20 minut jízdy od Brixenu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu s grilem. Ubytování Vitroler Hof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gruberhof

9,4

Gruberhof

Ubytování (Apartmány) Gruberhof. Ubytování Gruberhof, obklopené lesy, se nachází ve městě Rodengo a nabízí gril, zahradu s lehátky a ubytování v alpském stylu s balkonem nebo terasou s... Ubytování Gruberhof se nachází ve městě Rodengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Obergasserhof

9,4

Obergasserhof

Ubytování (Apartmány) Obergasserhof. Obergasserhof se nachází v Rodengu a nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci, bar a zahradu. Ubytování Obergasserhof se nachází ve městě Rodengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Schönblick

9,4

Hotel Schönblick

Ubytování (Hotel) Hotel Schönblick. Schönblick se nachází v Rodengu a nabízí bezplatný bazén v zahradě a společnou terasu. Ubytování Hotel Schönblick se nachází ve městě Rodengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Leierhof Karlotta

9,3

Leierhof Karlotta

Ubytování (Apartmán) Leierhof Karlotta. Leierhof Karlotta se nachází v Rodengu a nabízí venkovní bazén a výhled do zahrady. 12 km od opatství Novacella. Ubytování Leierhof Karlotta se nachází ve městě Rodengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Leierhof Brimella

9,3

Leierhof Brimella

Ubytování (Apartmán) Leierhof Brimella. Leierhof Brimella se nachází v Rodengu a nabízí venkovní bazén a výhled do zahrady. 12 km od opatství Novacella. Ubytování Leierhof Brimella se nachází ve městě Rodengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Hauserhof

9,2

Residence Hauserhof

Ubytování (Aparthotel) Residence Hauserhof. Rodinná Residence Hauserhof se nachází uprostřed Dolomit a nabízí velkou zahradu s bazénem a grilem. Ubytování Residence Hauserhof se nachází ve městě Rodengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Tirolerhof

9

Hotel Tirolerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Tirolerhof. Hotel Tirolerhof se nachází v nadmořské výšce 880 metrů v Rodengu, 10 km od sjezdovek Gitschberg Jochtal. Ubytování Hotel Tirolerhof se nachází ve městě Rodengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Leierhof Olivia

9

Leierhof Olivia

Ubytování (Apartmán) Leierhof Olivia. Leierhof Olivia se nachází asi 16 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Leierhof Olivia se nachází ve městě Rodengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Volgger

8,9

Pension Volgger

Ubytování (Penzion) Pension Volgger. Pension Volgger nabízí restauraci, terasu, zahradu s lehátky a dětským hřištěm a pokoje v alpském stylu s balkonem a dřevěným nábytkem. Ubytování Pension Volgger se nachází ve městě Rodengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Panorama Residence Schlossblick

8,8

Panorama Residence Schlossblick

Ubytování (Aparthotel) Panorama Residence Schlossblick. Panorama Residence Schlossblick se nachází na klidném místě v malé vesnici Nauders a má letní bazén a saunu. Ubytování Panorama Residence Schlossblick se nachází ve městě Rodengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Nussbaumerhof ***

8,7

Hotel Nussbaumerhof ***

Ubytování (Hotel) Hotel Nussbaumerhof ***. Hotel Nussbaumerhof se nachází v Rodengu, 12 km od opatství Novacella. Ubytování Hotel Nussbaumerhof *** se nachází ve městě Rodengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Forchnerhof-App Rienzschlucht

8,7

Forchnerhof-App Rienzschlucht

Ubytování (Apartmán) Forchnerhof-App Rienzschlucht. Forchnerhof-App Rienzschlucht se nachází v Rodengu a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a terasu. 41 km od Dobbiaca. Ubytování Forchnerhof-App Rienzschlucht se nachází ve městě Rodengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Leierhof Wicky

Leierhof Wicky

Ubytování (Apartmán) Leierhof Wicky. Leierhof Wicky se nachází v Rodengu a nabízí venkovní bazén a výhled do zahrady. 12 km od opatství Novacella. Ubytování Leierhof Wicky se nachází ve městě Rodengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Flierer

Chalet Flierer

Ubytování (Chata) Chalet Flierer. Chalet Flierer nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory v centru Rodenecku. Soukromá sauna s relaxační místností je k dispozici zdarma. Ubytování Chalet Flierer se nachází ve městě Rodengo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Rodengo

Město Rodengo se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 25 hotelů a ubytování ve městě Rodengo.