Hledat

Ubytování

Ubytování město Rodakino

Ve městě Rodakino (Řecko) máme celkem 29 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Rodakino

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Rodakino

Pura Vida

9,7

Pura Vida

Ubytování (Vila) Pura Vida. Featuring barbecue facilities, a garden, and a terrace, Pura Vida provides accommodation in Rodakino, just a few minutes from Korakas Beach and near local... Ubytování Pura Vida se nachází ve městě Rodakino (Řecko - Kréta).

Anemos 4 Seasons Luxury Villas

9,6

Anemos 4 Seasons Luxury Villas

Ubytování (Vily) Anemos 4 Seasons Luxury Villas. Anemos Luxury Villas is a small complex of 2 independent villas with private pools. It is located in Rodakino, near Plakias, in the region of Rethymno. Ubytování Anemos 4 Seasons Luxury Villas se nachází ve městě Rodakino (Řecko - Kréta).

Santa Marina Apartments

9,6

Santa Marina Apartments

Ubytování (Apartmány) Santa Marina Apartments. Santa Marina Apartments se nachází na svahu uprostřed svěží zeleně v obci Polyrizo. Ubytování Santa Marina Apartments se nachází ve městě Rodakino (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

19th Century Villa Cosmakis

9,6

19th Century Villa Cosmakis

Ubytování (Vila) 19th Century Villa Cosmakis. Set in Rodakino, 1.1 km from Klimata Beach, 19th Century Villa Cosmakis offers accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and a tour... Ubytování 19th Century Villa Cosmakis se nachází ve městě Rodakino (Řecko - Kréta).

Virgin Mary

9,5

Virgin Mary

Ubytování (Apartmány) Virgin Mary. Virgin Mary se nachází pouhých 20 metrů od pláže v obci Rodakinon. Nabízí restauraci a klimatizované pokoje i apartmány s výhledem na Libyjské moře. Ubytování Virgin Mary se nachází ve městě Rodakino (Řecko - Kréta).

Akrotiri Panorama

9,4

Akrotiri Panorama

Ubytování (Apartmán) Akrotiri Panorama. Located in Rodakino Village, this air-conditioned apartment features a terrace. Ubytování Akrotiri Panorama se nachází ve městě Rodakino (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

V&C Paradise Apartments

9,4

V&C Paradise Apartments

Ubytování (Apartmány) V&C Paradise Apartments. Just 40 metres away from Korakas Beach, in the village of Rodakino, V&C Paradise Apartments offers air-conditioned accommodation with unobstructed views... Ubytování V&C Paradise Apartments se nachází ve městě Rodakino (Řecko - Kréta).

Horizon Studios

9,4

Horizon Studios

Ubytování (Apartmány) Horizon Studios. Within 250 metres from Polyrizos Beach in Rodakino, the family-run Horizon Studios features a bar-restaurant with Cretan flavours and views over the Libyan... Ubytování Horizon Studios se nachází ve městě Rodakino (Řecko - Kréta).

Peristeres Appartments

9,4

Peristeres Appartments

Ubytování (Hotel) Peristeres Appartments. Located in Rodakino, within a few steps of Peristeres Beach and 700 metres of Polyrizos Beach, Peristeres Appartments provides accommodation with a garden... Ubytování Peristeres Appartments se nachází ve městě Rodakino (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rodakino Βay

9,4

Rodakino Βay

Ubytování (Apartmán) Rodakino Βay. Rodakino Bay jsou studia v rodinných rukou s možností vlastního stravování situovaná ve svěží zahradě u zátoky nedaleko Rodakina, jen kousek pěšky od... Ubytování Rodakino Βay se nachází ve městě Rodakino (Řecko - Kréta).

Maistrali

9,3

Maistrali

Ubytování (Vila) Maistrali. Featuring a private pool, Maistrali is a villa set in Rodakino village, in the Crete Region. Guests benefit from terrace and a seasonal outdoor pool. Ubytování Maistrali se nachází ve městě Rodakino (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maistros Villa

9

Maistros Villa

Ubytování (Venkovský dům) Maistros Villa. Offering a private pool with sun loungers and showers, Maistros Villa is located on a hillside in Rodakino Village. Ubytování Maistros Villa se nachází ve městě Rodakino (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 127 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Saint George Boutique Hotel

9

Saint George Boutique Hotel

Ubytování (Penzion) Saint George Boutique Hotel. Saint George Boutique Hotel se nachází ve městě Rodakino, 2 km od pláže a k jeho zázemí patří à la carte restaurace. Ubytování Saint George Boutique Hotel se nachází ve městě Rodakino (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Akropolis Studios

8,9

Akropolis Studios

Ubytování (Aparthotel) Akropolis Studios. Akropolis Studios je aparthotel situovaný v Rodakinu. Nabízí dětské hřiště, sluneční terasu a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Akropolis Studios se nachází ve městě Rodakino (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 623 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oasis Studios

8,8

Oasis Studios

Ubytování (Apartmány) Oasis Studios. Aparthotel Oasis Studios je situován v přímořské vesnici Rodakino poblíž města Rethymno, pouhých 30 metrů od písečné pláže Polyrizos. Ubytování Oasis Studios se nachází ve městě Rodakino (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 088 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Livikon Studios & Rooms

8,7

Livikon Studios & Rooms

Ubytování (Apartmány) Livikon Studios & Rooms. Set in Rodakino in the Crete region, with Polyrizos Beach and Korakas Beach nearby, Livikon Studios & Rooms offers accommodation with free WiFi and free... Ubytování Livikon Studios & Rooms se nachází ve městě Rodakino (Řecko - Kréta).

Kleanthis Apartments

8,1

Kleanthis Apartments

Ubytování (Apartmán) Kleanthis Apartments. Kanankis Kleanthis apartments se nachází 100 metrů od pláže Korakas ve vesnici Rodakino a nabízí tradiční krétskou hospodu a klimatizovaná studia s... Ubytování Kleanthis Apartments se nachází ve městě Rodakino (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 101 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunrise Hotel & Apartments

8

Sunrise Hotel & Apartments

Ubytování (Aparthotel) Sunrise Hotel & Apartments. Sunrise Hotel & Apartments stojí jen 60 metrů od pláže Korakas v okrese Rethymnon a nabízí bazén se sluneční terasou a restauraci s barem. Ubytování Sunrise Hotel & Apartments se nachází ve městě Rodakino (Řecko - Kréta).

Golden Sun Apartments

7,9

Golden Sun Apartments

Ubytování (Apartmány) Golden Sun Apartments. Set in Rodakino in the Crete region, with Polyrizos Beach and Peristeres Beach nearby, Golden Sun Apartments offers accommodation with free WiFi and free... Ubytování Golden Sun Apartments se nachází ve městě Rodakino (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beautiful Greek Home

Beautiful Greek Home

Ubytování (Apartmán) Beautiful Greek Home. Beautiful Greek Home is located in the centre of Kato Rodakino Village. This apartment features air-conditioned accommodation with a balcony. Ubytování Beautiful Greek Home se nachází ve městě Rodakino (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 246 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Amphithea

Villa Amphithea

Ubytování (Vila) Villa Amphithea. Situated in Áno Rodhákinon, Villa Amphithea features accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování Villa Amphithea se nachází ve městě Rodakino (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 447 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Capostagno House - Rodakino beach

Capostagno House - Rodakino beach

Ubytování (Apartmány) Capostagno House - Rodakino beach. With a garden and a terrace, Capostagno House - Rodakino beach provides accommodation with free WiFi. Ubytování Capostagno House - Rodakino beach se nachází ve městě Rodakino (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Braou

Villa Braou

Ubytování (Vila) Villa Braou. Villa Braou is quietly located amidst a well-tended garden with beautiful flowers in Rodakino village. Ubytování Villa Braou se nachází ve městě Rodakino (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Rodakino

Město Rodakino se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 29 hotelů a ubytování ve městě Rodakino.