Hledat

Ubytování

Ubytování město Ritten

Ve městě Ritten (Itálie) máme celkem 0 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ritten

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ritten

Laerchhof

9,5

Laerchhof

Ubytování (Farma) Laerchhof. Laerchhof se nachází v obci Collalbo v regionu Trentino Alto Adige, 32 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Laerchhof se nachází ve městě Ritten (Itálie - Trentino Alto Adige).

Moarhof in Oberbozen

9,4

Moarhof in Oberbozen

Ubytování (Apartmány) Moarhof in Oberbozen. Moarhof in Oberbozen se nachází v Soprabolzanu v regionu Trentino Alto Adige, 29 km od jezera Carezza. Ubytování Moarhof in Oberbozen se nachází ve městě Ritten (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel am Hang

9,2

Hotel am Hang

Ubytování (Hotel) Hotel am Hang. Nabízí zařízenou sluneční terasu a bezplatnou saunu a parní lázeň. rodinný hotel am Hang je obklopen horami, jen 3 km od centra Rittenu. Ubytování Hotel am Hang se nachází ve městě Ritten (Itálie - Trentino Alto Adige).

Berghotel zum Zirm

9,1

Berghotel zum Zirm

Ubytování (Hotel) Berghotel zum Zirm. Berghotel zum Zirm se nachází v Rittenu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí přímý přístup na sjezdovku a lyžárnu. Ubytování Berghotel zum Zirm se nachází ve městě Ritten (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Dolomiten

9

Hotel Dolomiten

UbytováníHotel Dolomiten. Rodinný Hotel Dolomiten se nachází v obci Renon a nabízí panoramatický výhled na Dolomity. Ubytování Hotel Dolomiten se nachází ve městě Ritten (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Tann

8,7

Hotel Tann

Ubytování (Hotel) Hotel Tann. Hotel Tann se nachází 800 metrů od lyžařského vleku Rittner Horn. Ubytování Hotel Tann se nachází ve městě Ritten (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasthof Mesnerwirt

7,8

Gasthof Mesnerwirt

Ubytování (Hotel) Gasthof Mesnerwirt. Gasthof Mesnerwirt se nachází v obci Auna di Sopra, 43 km od jezera Carezza, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a zahradu. Ubytování Gasthof Mesnerwirt se nachází ve městě Ritten (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Ritten

Město Ritten se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 0 hotelů a ubytování ve městě Ritten.