Hledat

Ubytování

Ubytování město Riscone

Ve městě Riscone (Itálie) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Riscone

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Riscone

Messna Living

10

Messna Living

Ubytování (Apartmány) Messna Living. Messna Living se nachází v Riscone v regionu Trentino Alto Adige, 31 km od opatství Novacella, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětským hřištěm,... Ubytování Messna Living se nachází ve městě Riscone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Mair am Bach

9,9

Ferienwohnung Mair am Bach

Ubytování (Farma) Ferienwohnung Mair am Bach. Ferienwohnung Mair se nachází v Riscone a nabízí gril a zahradu. Všechny pokoje mají kuchyň, satelitní TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu. Ubytování Ferienwohnung Mair am Bach se nachází ve městě Riscone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Moarberg

9,7

Moarberg

Ubytování (Farma) Moarberg. Tradiční farma Moarberg se nachází na okraji Brunica, jen 2 km od nejbližšího lyžařského vleku ve ski areálu Plan de Corones. Ubytování Moarberg se nachází ve městě Riscone (Itálie - Trentino Alto Adige).

K1 Mountain Chalet - Luxury Apartements

9,7

K1 Mountain Chalet - Luxury Apartements

Ubytování (Aparthotel) K1 Mountain Chalet - Luxury Apartements. K1 Mountain Chalet - Luxury Apartements se nachází v Brunicu v regionu Trentino Alto Adige, 34 km od opatství Novacella. Ubytování K1 Mountain Chalet - Luxury Apartements se nachází ve městě Riscone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Aichner

9,7

Residence Aichner

Ubytování (Aparthotel) Residence Aichner. Residence Aichner se nachází v centru obce Riscone, 3 km od Brunecku. Nabízí apartmány s možností vlastního stravování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Residence Aichner se nachází ve městě Riscone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Martha

9,6

Hotel Martha

Ubytování (Hotel) Hotel Martha. Hotel Martha se nachází v klidné lokalitě u Brunica, pouhý 1 km od lyžařských vleků lyžařského areálu Plan de Corones. Ubytování Hotel Martha se nachází ve městě Riscone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Mader

9,5

Appartements Mader

Ubytování (Prázdninové domy) Appartements Mader. Apartmány Mader se nachází ve městě Brunico, 1,3 km od lyžařského střediska Korer a 1,4 km od lanovky Kronplatz I. Ubytování Appartements Mader se nachází ve městě Riscone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Krebslechnerhof

9,5

Krebslechnerhof

Ubytování (Farma) Krebslechnerhof. Krebslechnerhof se nachází v Riscone, 44 km od Mayrhofenu. Ubytování Krebslechnerhof se nachází ve městě Riscone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Großflatscherhof

9,5

Großflatscherhof

Ubytování (Farma) Großflatscherhof. Farma Großflatscherhof je vzdálená 800 metrů od obce Riscone a nabízí apartmány s balkonem nebo terasou, Wi-Fi zdarma a vlastní produkci mléka a vajec. Ubytování Großflatscherhof se nachází ve městě Riscone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Lukas Huber

9,5

Apartment Lukas Huber

Ubytování (Apartmán) Apartment Lukas Huber. Apartment Lukas Huber se nachází v klidné oblasti v Riscone, 2 km od města Brunico. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Lukas Huber se nachází ve městě Riscone (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Boutique-Hotel Clara

9,5

B&B Boutique-Hotel Clara

Ubytování (Hotel) B&B Boutique-Hotel Clara. B&B Boutique-Hotel Clara nabízí pokoje v alpském stylu s panoramatickým výhledem v Riscone, 700 metrů od lyžařských vleků Kronplatz a jen 2 km od centra... Ubytování B&B Boutique-Hotel Clara se nachází ve městě Riscone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpine Deluxe 2.0

9,5

Alpine Deluxe 2.0

Ubytování (Apartmán) Alpine Deluxe 2.0. Alpine Deluxe 2.0 se nachází asi 34 km od opatství Novacella a nabízí ubytování s balkonem, výhledem na hory a bezplatnou půjčovnou jízdních kol. Ubytování Alpine Deluxe 2.0 se nachází ve městě Riscone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Luxury Chalet Trumpfer

9,4

Luxury Chalet Trumpfer

Ubytování (Apartmány) Luxury Chalet Trumpfer. Luxury Chalet Trumpfer se nachází v Riscone v regionu Trentino Alto Adige, 32 km od opatství Novacella. Ubytování Luxury Chalet Trumpfer se nachází ve městě Riscone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Petrus

9,4

Hotel Petrus

Ubytování (Hotel) Hotel Petrus. Čtyřhvězdičkový hotel Petrus stojí jen 500 metrů od lyžařského vleku Plan de Corones. Ubytování Hotel Petrus se nachází ve městě Riscone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Obermair

9,4

Apartment Obermair

Ubytování (Apartmány) Apartment Obermair. Apartment Obermair se nachází v Brunicu, 34 km od opatství Novacella, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Obermair se nachází ve městě Riscone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Edelweiss

9,4

Apartment Edelweiss

Ubytování (Aparthotel) Apartment Edelweiss. Apartment Edelweiss se nachází v obci Reischach, 3 km od centra města Brunico a 1 km od lyžařského areálu Kronplatz. Ubytování Apartment Edelweiss se nachází ve městě Riscone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Oberlechner Annemarie & Günther

9,4

Oberlechner Annemarie & Günther

Ubytování (Apartmán) Oberlechner Annemarie & Günther. Oberlechner Annemarie & Günther se nachází asi 38 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Oberlechner Annemarie & Günther se nachází ve městě Riscone (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Boutique Apartment Oberwiesen

9,4

B&B Boutique Apartment Oberwiesen

Ubytování (Hotel) B&B Boutique Apartment Oberwiesen. B&B Boutique Apartment Oberwiesen se nachází ve čtvrti Riscone ve městě Bruneck, 700 metrů od lanovek Kronplatz 2000 a Kronplatz I. Nabízí bazén a saunu. Ubytování B&B Boutique Apartment Oberwiesen se nachází ve městě Riscone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Bachlerhof

9,3

Garni Bachlerhof

Ubytování (Bed and breakfast) Garni Bachlerhof. Garni Bachlerhof se nachází v Brunicu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Garni Bachlerhof se nachází ve městě Riscone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Panorama

9,3

Residence Panorama

Ubytování (Aparthotel) Residence Panorama. Residence Panorama se nachází ve vesnici Riscone, 3 km od Brunica. Ubytování Residence Panorama se nachází ve městě Riscone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Riscone Nuvola di Plan

9,3

Appartamento Riscone Nuvola di Plan

Ubytování (Apartmán) Appartamento Riscone Nuvola di Plan. Appartamento Riscone Nuvola di Plan se nachází v Riscone. Do Bressanone je to 31 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento Riscone Nuvola di Plan se nachází ve městě Riscone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Akelei

9,2

Hotel Akelei

Ubytování (Hotel) Hotel Akelei. Hotel Akelei se nachází v Riscone, 800 metrů od nejbližší lanovky v lyžařském areálu Kronplatz a 7 minut jízdy od centra Brunica. Ubytování Hotel Akelei se nachází ve městě Riscone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel B&B Feldmessner

9,1

Hotel B&B Feldmessner

Ubytování (Hotel) Hotel B&B Feldmessner. Garni Hotel Feldmessner se nachází v Riscone ve výšce 950 m.n.m., 500 metrů od lyžařského střediska Plan de Corones. Ubytování Hotel B&B Feldmessner se nachází ve městě Riscone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Garni Hochgruber

9,1

Hotel Garni Hochgruber

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Hochgruber. Garni Hochgruber nabízí ubytování v alpském stylu s bezplatným Wi-Fi, 50 metrů od nejbližšího vleku v lyžařském areálu Kronplatz a 5 minut jízdy od centra... Ubytování Hotel Garni Hochgruber se nachází ve městě Riscone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Falkensteiner Hotel Kronplatz

9,1

Falkensteiner Hotel Kronplatz

Ubytování (Hotel) Falkensteiner Hotel Kronplatz. Falkensteiner Hotel Kronplatz se nachází v Riscone a nabízí restauraci s otevřenou kuchyní, bar a prostorné wellness a fitness centrum. Ubytování Falkensteiner Hotel Kronplatz se nachází ve městě Riscone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Majestic Hotel & Spa Resort

9,1

Majestic Hotel & Spa Resort

Ubytování (Hotel) Majestic Hotel & Spa Resort. Toto rodinné letovisko se nachází v srdci údolí Puster a najdete v něm wellness s rozlohou 1200 m². Ubytování Majestic Hotel & Spa Resort se nachází ve městě Riscone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Royal Hotel Hinterhuber

9,1

Royal Hotel Hinterhuber

Ubytování (Hotel) Royal Hotel Hinterhuber. Royal Hotel Hinterhuber se nachází 1,5 km od sjezdovek Kronplatz, které jsou dostupné bezplatnou hotelovou dopravou, a nabízí krytý i venkovní bazén a... Ubytování Royal Hotel Hinterhuber se nachází ve městě Riscone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartments Lindenhof

9

Appartments Lindenhof

Ubytování (Apartmán) Appartments Lindenhof. Appartments Lindenhof se nachází v Riscone, 34 km od opatství Novacella a 38 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Appartments Lindenhof se nachází ve městě Riscone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Krondlhof

8,9

Hotel Krondlhof

Ubytování (Hotel) Hotel Krondlhof. Hotel Krondlhof se nachází v Riscone, 2 km od Brunica a 100 metrů od zastávky veřejného skibusu. Ubytování Hotel Krondlhof se nachází ve městě Riscone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Untermoarhof

8,8

Residence Untermoarhof

Ubytování (Aparthotel) Residence Untermoarhof. Residence Untermoarhof se nachází 4 km od centra města Brunica a nabízí apartmány zařízené ve venkovském stylu s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Residence Untermoarhof se nachází ve městě Riscone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Volgger

8,8

Garni Volgger

Ubytování (Bed and breakfast) Garni Volgger. Garni Volgger se nachází v Brunicu, 34 km od opatství Novacella, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Garni Volgger se nachází ve městě Riscone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Plan Corones

8,7

Apartment Plan Corones

Ubytování (Apartmán) Apartment Plan Corones. Apartment Plan Corones se nachází ve čtvrti Riscone v Brunicu, v blízkosti Plan de Corones - Kronplatz. Nabízí gril, bezplatné Wi-Fi a pračku. Ubytování Apartment Plan Corones se nachází ve městě Riscone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Reipertingerhof

8,6

Hotel Reipertingerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Reipertingerhof. Hotel Reipertingerhof se nachází 2 km od města Brunico a nabízí wellness centrum a zahradu o rozloze 3000 m2. Ubytování Hotel Reipertingerhof se nachází ve městě Riscone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartementhaus Lechnerhof

8,6

Appartementhaus Lechnerhof

Ubytování (Farma) Appartementhaus Lechnerhof. Appartementhaus Lechnerhof se nachází 800 metrů od sjezdovek lyžařského areálu Plan de Corones a má vlastní farmu, Wi-Fi zdarma a apartmány s výhledem na... Ubytování Appartementhaus Lechnerhof se nachází ve městě Riscone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartments Hilber

8,2

Appartments Hilber

Ubytování (Chata) Appartments Hilber. Appartments Hilber vyhlíží na sjezdovky střediska Kronplatz z klidného místa na předměstí Brunecku. Je vzdálený 500 metrů od golfového klubu Pustertal. Ubytování Appartments Hilber se nachází ve městě Riscone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Lindenhof

8,2

Garni Lindenhof

Ubytování (Hotel) Garni Lindenhof. Garni Lindenhof se nachází ve městě Brunico, je obklopený horami a nabízí poklidné klasicky zařízené ubytování, vybavenou terasu, zahradu i farmu s... Ubytování Garni Lindenhof se nachází ve městě Riscone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hernegg Apartment

Hernegg Apartment

Ubytování (Prázdninové domy) Hernegg Apartment. Hernegg Apartment se nachází v Riscone, 34 km od opatství Novacella a 37 km od vlakového nádraží Bressanone. Nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Hernegg Apartment se nachází ve městě Riscone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Riscone

Město Riscone se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Riscone.