Hledat

Ubytování

Ubytování město Rio Bianco

Ve městě Rio Bianco (Itálie) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Rio Bianco

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Rio Bianco

Chalet Brunegg

10

Chalet Brunegg

UbytováníChalet Brunegg. Chalet Brunegg se nachází v Rio Bianco v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Chalet Brunegg se nachází ve městě Rio Bianco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Sonnenschein

9,6

Appartements Sonnenschein

Ubytování (Apartmány) Appartements Sonnenschein. Appartements Sonnenschein se nachází v obci Weißenbach, 12 minut jízdy autem od nejbližších vleků lyžařského areálu Speikboden, a nabízí ubytování s... Ubytování Appartements Sonnenschein se nachází ve městě Rio Bianco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Feichterhof

9,2

Feichterhof

Ubytování (Farma) Feichterhof. Feichterhof se nachází v pohoří Alpi Aurine a nabízí zahradu s venkovním nábytkem, gril k volnému použití a apartmány v alpském stylu s balkonem. Ubytování Feichterhof se nachází ve městě Rio Bianco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Alpenfrieden

9,2

Hotel Alpenfrieden

Ubytování (Hotel) Hotel Alpenfrieden. Hotel Alpenfrieden se nachází v Rio Biancu a nabízí restauraci, venkovní bazén, bar a sdílený lounge. Ubytování Hotel Alpenfrieden se nachází ve městě Rio Bianco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Grossgasteiger

9,2

Apartments Grossgasteiger

Ubytování (Apartmány) Apartments Grossgasteiger. Apartments Grossgasteiger nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Rio Biancu. Nabízí gril a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Grossgasteiger se nachází ve městě Rio Bianco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bruneggerhof

9,1

Bruneggerhof

Ubytování (Apartmány) Bruneggerhof. Bruneggerhof se nachází v Rio Biancu a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, restauraci, bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a gril. Ubytování Bruneggerhof se nachází ve městě Rio Bianco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Stifterhof App Mathilda

7

Stifterhof App Mathilda

Ubytování (Apartmány) Stifterhof App Mathilda. Stifterhof App Mathilda se nachází v Rio Bianco v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Stifterhof App Mathilda se nachází ve městě Rio Bianco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Rio Bianco

Město Rio Bianco se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Rio Bianco.