Hledat

Ubytování

Ubytování město Rinella

Ve městě Rinella (Itálie) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Rinella

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Rinella

Casa del Geco

9,8

Casa del Geco

Ubytování (Apartmán) Casa del Geco. Casa del Geco se nachází v Rinelle, jen pár kroků od pláže Nonna a 200 metrů od pláže Rinella. Ubytování Casa del Geco se nachází ve městě Rinella (Itálie - Salina).

Hotel L'Ariana ISOLE EOLIE - UNA Esperienze

9,5

Hotel L'Ariana ISOLE EOLIE - UNA Esperienze

Ubytování (Hotel) Hotel L'Ariana ISOLE EOLIE - UNA Esperienze. Hotel byl postaven na počátku 20. století a nachází se na skále, která se svažuje do moře. Ubytování Hotel L'Ariana ISOLE EOLIE - UNA Esperienze se nachází ve městě Rinella (Itálie - Salina).

Casa da Vela

9,1

Casa da Vela

UbytováníCasa da Vela. Casa da Vela se nachází v Rinelle v regionu Salina a nabízí terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Casa da Vela se nachází ve městě Rinella (Itálie - Salina).

Casa tipica eoliana sulla spiaggia nera di Rinella

8,9

Casa tipica eoliana sulla spiaggia nera di Rinella

Ubytování (Apartmány) Casa tipica eoliana sulla spiaggia nera di Rinella. Casa tipica eoliana sulla spiaggia nera di Rinella se nachází v letovisku Rinella, jen pár kroků od pláže Rinella a 100 metrů od pláže Nonna, a nabízí... Ubytování Casa tipica eoliana sulla spiaggia nera di Rinella se nachází ve městě Rinella (Itálie - Salina).

Ubytování ve městě Rinella

Město Rinella se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Rinella.