Hledat

Ubytování

Ubytování město Rifiano

Ve městě Rifiano (Itálie) máme celkem 26 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Rifiano

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Rifiano

Oberegghof Ferienwohnung Garten

10

Oberegghof Ferienwohnung Garten

Ubytování (Apartmán) Oberegghof Ferienwohnung Garten. Oberegghof Ferienwohnung Garten se nachází v Rifianu a nabízí venkovní bazén a výhled do zahrady. 5,9 km od střelného prachu - Polveriera. Ubytování Oberegghof Ferienwohnung Garten se nachází ve městě Rifiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Landhaus Freiburgerhof

9,9

Landhaus Freiburgerhof

Ubytování (Apartmány) Landhaus Freiburgerhof. Landhaus Freiburgerhof se nachází v Rifianu, 10 minut jízdy od Merana a 8 km od lanovky Merano 2000. Nabízí sezónní krytý a venkovní bazén. Ubytování Landhaus Freiburgerhof se nachází ve městě Rifiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Panoramawohnung Annaheim

9,8

Panoramawohnung Annaheim

Ubytování (Apartmán) Panoramawohnung Annaheim. Panoramawohnung Annaheim se nachází asi 5,5 km od parku Maia a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Panoramawohnung Annaheim se nachází ve městě Rifiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Innerluferhof

9,7

Innerluferhof

Ubytování (Horské chaty) Innerluferhof. Innerluferhof se nachází v Rifianu a nabízí bazén, bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu, výhled na řeku a ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Innerluferhof se nachází ve městě Rifiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Egger Apartments

9,5

Egger Apartments

Ubytování (Apartmány) Egger Apartments. Egger Apartments se nachází v Rifianu a nabízí bazén, bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu, výhled na bazén a Wi-Fi zdarma. Ubytování Egger Apartments se nachází ve městě Rifiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Ebnerhof

9,5

Chalet Ebnerhof

Ubytování (Chata) Chalet Ebnerhof. Chalet Ebnerhof se nachází v Rifianu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 8,7 km od střelného prachu - Polveriera. Ubytování Chalet Ebnerhof se nachází ve městě Rifiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnungen Haus Christine

9,5

Ferienwohnungen Haus Christine

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnungen Haus Christine. Ferienwohnungen Haus Christine se nachází v Riffianu a nabízí apartmány s balkonem a bezplatným Wi-Fi, vyhřívaný bazén se slanou vodou a zahradu. Ubytování Ferienwohnungen Haus Christine se nachází ve městě Rifiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bognerhof

9,3

Bognerhof

Ubytování (Apartmány) Bognerhof. Bognerhof se nachází v Rifianu, 5,6 km od střelného prachu - Polveriera a 6,1 km od parku Maia. Ubytování Bognerhof se nachází ve městě Rifiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Innermoarhof

9,2

Innermoarhof

Ubytování (Apartmány) Innermoarhof. Innermoarhof se nachází v Rifianu v regionu Trentino Alto Adige, 6,4 km od střelného prachu - Polveriera. Ubytování Innermoarhof se nachází ve městě Rifiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Mignon

8,8

Residence Mignon

Ubytování (Aparthotel) Residence Mignon. Residence Mignon se nachází v Rifianu, je obklopená zahradou s jezírkem a stolním tenisem a nabízí moderní apartmány s balkonem a krytý bazén. Ubytování Residence Mignon se nachází ve městě Rifiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Weinberg

8,8

Pension Weinberg

Ubytování (Penzion) Pension Weinberg. Pension Weinberg se nachází v Rifianu a nabízí restauraci, bezplatné půjčení jízdních kol, bar a zahradu. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Ubytování Pension Weinberg se nachází ve městě Rifiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Stuberhof

8,7

Stuberhof

Ubytování (Farma) Stuberhof. Stuberhof se nachází v Rifianu, 7,8 km od střelného prachu - Polveriera. Nabízí výhled na řeku, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Stuberhof se nachází ve městě Rifiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Greymold

8,6

Residence Greymold

Ubytování (Apartmány) Residence Greymold. Residence Greymold se nachází v Rifianu, 4,6 km od střelného prachu - Polveriera, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Residence Greymold se nachází ve městě Rifiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Oberegghof Ferienwohnung Hahnenkamm

8,5

Oberegghof Ferienwohnung Hahnenkamm

Ubytování (Apartmán) Oberegghof Ferienwohnung Hahnenkamm. Oberegghof Ferienwohnung Hahnenkamm se nachází v Rifianu a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled na hory. Ubytování Oberegghof Ferienwohnung Hahnenkamm se nachází ve městě Rifiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sonnbichl

8,1

Sonnbichl

Ubytování (Bed and breakfast) Sonnbichl. Tento rodinný penzion se nachází v nadmořské výšce 500 metrů a nabízí panoramatický výhled na hory, pokoje v rustikálním stylu a bohatou kontinentální... Ubytování Sonnbichl se nachází ve městě Rifiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Oberegghof Ferienwohnung Laugen

8

Oberegghof Ferienwohnung Laugen

Ubytování (Apartmán) Oberegghof Ferienwohnung Laugen. Oberegghof Ferienwohnung Laugen se nachází v Rifianu a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Oberegghof Ferienwohnung Laugen se nachází ve městě Rifiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Oberegghof Ferienwohnung Ifinger

8

Oberegghof Ferienwohnung Ifinger

Ubytování (Apartmán) Oberegghof Ferienwohnung Ifinger. Oberegghof Ferienwohnung Ifinger se nachází asi 6,3 km od Parco Maia a nabízí ubytování s venkovním bazénem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Oberegghof Ferienwohnung Ifinger se nachází ve městě Rifiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Laimerhof

7,6

Hotel Laimerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Laimerhof. Tento útulný alpský hotel Laimerhof se nachází v Rifianu, 5 km od Merana. Ubytování Hotel Laimerhof se nachází ve městě Rifiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Vitis

Villa Vitis

Ubytování (Prázdninové domy) Villa Vitis. Villa Vitis se nachází v Rifianu, 5,7 km od parku Maia a 5,8 km od parku Elizabeth. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Villa Vitis se nachází ve městě Rifiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Oberegghof Ferienwohnung Hirzer

Oberegghof Ferienwohnung Hirzer

Ubytování (Apartmán) Oberegghof Ferienwohnung Hirzer. Oberegghof Ferienwohnung Hirzer se nachází v Rifianu a nabízí venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Oberegghof Ferienwohnung Hirzer se nachází ve městě Rifiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Rifiano

Město Rifiano se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 26 hotelů a ubytování ve městě Rifiano.