Hledat

Ubytování

Ubytování město Ridanna

Ve městě Ridanna (Itálie) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ridanna

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ridanna

Gratznhäusl

9,7

Gratznhäusl

Ubytování (Horské chaty) Gratznhäusl. Gratznhäusl se nachází v obci Ridanna a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. K dispozici je také sauna. Ubytování Gratznhäusl se nachází ve městě Ridanna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schneiderhof, Urlaub auf dem Bauernhof

9,7

Schneiderhof, Urlaub auf dem Bauernhof

Ubytování (Apartmán) Schneiderhof, Urlaub auf dem Bauernhof. Schneiderhof, Urlaub auf dem se nachází v Ridanně v regionu Trentino Alto Adige. Bauernhof má balkon. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Schneiderhof, Urlaub auf dem Bauernhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Maiern

9,6

Haus Maiern

Ubytování (Apartmány) Haus Maiern. Haus Maiern se nachází v Ridanně v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Haus Maiern se nachází ve městě Ridanna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ober-Gruberhof

9,5

Ober-Gruberhof

Ubytování (Apartmány) Ober-Gruberhof. Ober-Gruberhof se nachází v Ridanně v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Ober-Gruberhof se nachází ve městě Ridanna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Erlebnisort Gassenhof

9,4

Erlebnisort Gassenhof

Ubytování (Hotel) Erlebnisort Gassenhof. Erlebnisort Gassenhof se nachází v Ridanně a nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Nabízí rodinné pokoje a dětské hřiště. Ubytování Erlebnisort Gassenhof se nachází ve městě Ridanna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Sonklarhof

9,1

Hotel Sonklarhof

Ubytování (Hotel) Hotel Sonklarhof. Rodinný Hotel Sonklarhof se nachází v obci Ridanna a nabízí bezplatné denní turistické výlety, rybník a vlastní zařízenou zahradu. Ubytování Hotel Sonklarhof se nachází ve městě Ridanna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Schneeberg Family Resort & SPA

8,4

Hotel Schneeberg Family Resort & SPA

Ubytování (Rezort) Hotel Schneeberg Family Resort & SPA. Surrounded by the Dolomites, Hotel Schneeberg Family Resort & SPA offers a 10000m² spa and wellness area. Ubytování Hotel Schneeberg Family Resort & SPA se nachází ve městě Ridanna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Ridanna

Město Ridanna se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Ridanna.