Hledat

Ubytování

Ubytování město Ribnica na Pohorju

Ve městě Ribnica na Pohorju (Slovinsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ribnica na Pohorju

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ribnica na Pohorju

Apartmaji Koželj

9,7

Apartmaji Koželj

Ubytování (Apartmány) Apartmaji Koželj. Apartmaji Koželj se nachází v obci Ribnica na Pohorju a nabízí ubytování s kuchyní a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmaji Koželj se nachází ve městě Ribnica na Pohorju (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)).

Apartments Breza & Tisa, Ribniško Pohorje

9,5

Apartments Breza & Tisa, Ribniško Pohorje

Ubytování (Apartmány) Apartments Breza & Tisa, Ribniško Pohorje. Apartmány Breza & Tisa, Ribniško Pohorje se nacházejí 400 metrů od vleku Orlica a nabízejí restauraci, bar, bankomat a bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech... Ubytování Apartments Breza & Tisa, Ribniško Pohorje se nachází ve městě Ribnica na Pohorju (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)).

Apartmaji Sitar

9,3

Apartmaji Sitar

Ubytování (Apartmány) Apartmaji Sitar. Apartmány Sitar se nacházejí v Ribnici na Pohorju. Nabízejí výhled do zahrady, Wi-Fi zdarma a ubytování s kuchyní. Ubytování Apartmaji Sitar se nachází ve městě Ribnica na Pohorju (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)).

Apartmajsko naselje Ribniško Pohorje

9,2

Apartmajsko naselje Ribniško Pohorje

Ubytování (Apartmány) Apartmajsko naselje Ribniško Pohorje. Apartmajsko naselje Ribniško Pohorje se nachází ve výšce 730 metrů nad mořem, jen 200 metrů od lyžařského vleku Ribnica a vesnice Ribnica na Pohorju, a... Ubytování Apartmajsko naselje Ribniško Pohorje se nachází ve městě Ribnica na Pohorju (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)).

Apartmaji Mara

Apartmaji Mara

Ubytování (Apartmány) Apartmaji Mara. Offering lake views, Apartmaji Mara in Ribnica na Pohorju offers accommodation, a restaurant, a bar, a shared lounge, a garden and ski-to-door access. Ubytování Apartmaji Mara se nachází ve městě Ribnica na Pohorju (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)).

Ubytování ve městě Ribnica na Pohorju

Město Ribnica na Pohorju se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Ribnica na Pohorju.