Hledat

Ubytování

Ubytování město Resia

Ve městě Resia (Itálie) máme celkem 21 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Resia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Resia

Residence Lex

9,5

Residence Lex

Ubytování (Aparthotel) Residence Lex. Residence Lex se nachází v Resii, jen pár kroků od jezera Resia, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory a jezero. Ubytování Residence Lex se nachází ve městě Resia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Montana

9,5

Residence Montana

Ubytování (Aparthotel) Residence Montana. Residence Montana se nachází v centru Resie, 2 km od sjezdovky Belpiano. Nabízí apartmány v alpském stylu s výhledem na hory. Wi-Fi zdarma. Ubytování Residence Montana se nachází ve městě Resia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Lechthaler

9,4

Haus Lechthaler

Ubytování (Apartmány) Haus Lechthaler. Haus Lechthaler se nachází v Resii, 2,8 km od jezera Resia, a nabízí výhled na jezero, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haus Lechthaler se nachází ve městě Resia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Seehotel Panorama Relax

9,4

Seehotel Panorama Relax

Ubytování (Hotel) Seehotel Panorama Relax. Seehotel se nachází přímo na břehu jezera Resia, které je známé svou ponořenou kostelní věží ze 14. Ubytování Seehotel Panorama Relax se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Villa Claudia Augusta

9,3

Pension Villa Claudia Augusta

UbytováníPension Villa Claudia Augusta. Villa Claudia Augusta se nachází v centru Resie, 5 minut chůze od jezera Resia. Ubytování Pension Villa Claudia Augusta se nachází ve městě Resia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartement Prieth

9,2

Appartement Prieth

Ubytování (Aparthotel) Appartement Prieth. Appartement Prieth se nachází obci Resia, 10 minut chůze od jezera Resia, kde se můžete věnovat windsurfingu. Ubytování Appartement Prieth se nachází ve městě Resia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Schloesschen am See

9,2

Hotel Schloesschen am See

UbytováníHotel Schloesschen am See. Tento secesní hotel s panoramatickým výhledem na pohoří Ortler se nachází přímo u jezera Rèsia. Ubytování Hotel Schloesschen am See se nachází ve městě Resia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Aktiv Hotel Edelweiss

9,1

Aktiv Hotel Edelweiss

Ubytování (Hotel) Aktiv Hotel Edelweiss. Hotel Edelweiss se nachází v centru Resie a nabízí pokoje v alpském stylu, obchody se suvenýry a šperky a výhled na jezero v dálce. Ubytování Aktiv Hotel Edelweiss se nachází ve městě Resia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Tendershof Reschen

9

Tendershof Reschen

UbytováníTendershof Reschen. Tendershof Reschen se nachází v Resii v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Tendershof Reschen se nachází ve městě Resia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mühlanderhof

9

Mühlanderhof

Ubytování (Apartmány) Mühlanderhof. Mühlanderhof se nachází v Resii, 3,4 km od jezera Resia. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Mühlanderhof se nachází ve městě Resia (Itálie - Trentino Alto Adige).

e d e n Boutique Hotel am See - Südtirol Reschensee

9

e d e n Boutique Hotel am See - Südtirol Reschensee

Ubytování (Hotel) e d e n Boutique Hotel am See - Südtirol Reschensee. e d e n Boutique Hotel am See - Südtirol Reschensee, který se nachází v obci Resia, spojuje moderní architekturu s tradičními materiály. Ubytování e d e n Boutique Hotel am See - Südtirol Reschensee se nachází ve městě Resia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Apartment Erna

9

Pension Apartment Erna

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Apartment Erna. Pension Apartment Erna se nachází v Resii v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, bezplatným soukromým parkovištěm a vstupem... Ubytování Pension Apartment Erna se nachází ve městě Resia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mühlanderhof Apt Piz Lad

9

Mühlanderhof Apt Piz Lad

UbytováníMühlanderhof Apt Piz Lad. Mühlanderhof Apt Piz Lad se nachází v Resii a nabízí zahradu, zázemí pro vodní sporty, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled na jezero. Ubytování Mühlanderhof Apt Piz Lad se nachází ve městě Resia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Etschquelle

8,9

Hotel Etschquelle

Ubytování (Hotel) Hotel Etschquelle. Hotel Etschquelle nabízí bezplatné využití wellness centra včetně krytého bazénu, sauny a turecké lázně a stojí jen 300 metrů od jezera Resia a 1,8 km od... Ubytování Hotel Etschquelle se nachází ve městě Resia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Garni Alpenstern

8,8

Residence Garni Alpenstern

UbytováníResidence Garni Alpenstern. Residence Garni Alpenstern se nachází v Resii v regionu Trentino Alto Adige, 2,7 km od jezera Resia. Ubytování Residence Garni Alpenstern se nachází ve městě Resia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Reschnerhof

8,7

Reschnerhof

Ubytování (Bed and breakfast) Reschnerhof. Reschnerhof se nachází 300 metrů od jezera Campanile a jen 2 minuty chůze od autobusové zastávky, odkud jezdí spoje do 1 km vzdáleného lyžařského areálu... Ubytování Reschnerhof se nachází ve městě Resia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Dilitz

8,7

Residence Dilitz

Ubytování (Aparthotel) Residence Dilitz. Residence Dilitz se nachází v centru Reschenu, 200 metrů od jezera a 4 minuty jízdy od lyžařského areálu Schöneben. Ubytování Residence Dilitz se nachází ve městě Resia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mühlanderhof Apt Klopairspitze

8,7

Mühlanderhof Apt Klopairspitze

UbytováníMühlanderhof Apt Klopairspitze. Mühlanderhof Apt Klopairspitze se nachází v Resii, 3,5 km od jezera Resia a 32 km od veřejných lázní - Vřídla. Nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Mühlanderhof Apt Klopairspitze se nachází ve městě Resia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Am Reschensee

8,6

Hotel Am Reschensee

UbytováníHotel Am Reschensee. Hotel Am Reschensee se nachází v Resii, 2,7 km od jezera Resia, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným soukromým parkovištěm, terasou a restaurací. Ubytování Hotel Am Reschensee se nachází ve městě Resia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Zum Mohren

8,6

Hotel Zum Mohren

Ubytování (Hotel) Hotel Zum Mohren. Hotel Zum Mohren se nachází u jezera Reschen v Jižním Tyrolsku. Nabízí bezplatné Wi-Fi, neplacené soukromé parkoviště a wellness centrum s bazénem a... Ubytování Hotel Zum Mohren se nachází ve městě Resia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Panorama 2000

8,4

Hotel Panorama 2000

Ubytování (Hotel) Hotel Panorama 2000. Hotel Panorama 2000 se nachází v Resii, 3,4 km od jezera Resia, a nabízí bar, bezplatné soukromé parkoviště, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Hotel Panorama 2000 se nachází ve městě Resia (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B 2000 - Panorama Pension

8,3

B&B 2000 - Panorama Pension

UbytováníB&B 2000 - Panorama Pension. B&B 2000 - Panorama Pension se nachází v Resii, 3,4 km od jezera Resia, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování B&B 2000 - Panorama Pension se nachází ve městě Resia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Das Chalet am Reschensee

8,1

Das Chalet am Reschensee

Ubytování (Prázdninový dům) Das Chalet am Reschensee. Das Chalet am se může pochlubit výhledem do zahrady. Ubytování Das Chalet am Reschensee se nachází ve městě Resia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mühlanderhof Apt Endkopf

Mühlanderhof Apt Endkopf

UbytováníMühlanderhof Apt Endkopf. Mühlanderhof Apt Endkopf se nachází v Resii a nabízí zahradu, zázemí pro vodní sporty, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled na jezero. Ubytování Mühlanderhof Apt Endkopf se nachází ve městě Resia (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Resia

Město Resia se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 21 hotelů a ubytování ve městě Resia.