Hledat

Ubytování

Ubytování město Repaš

Ve městě Repaš (Chorvatsko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Koprivnicko-križevecká župa

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Koprivnicko-križevecká župa

APARTMAN KOPRIVNICA

10

APARTMAN KOPRIVNICA

Ubytování (Apartmán) APARTMAN KOPRIVNICA. Set in Koprivnica, APARTMAN KOPRIVNICA offers accommodation with a patio and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 48 km from Varaždin. Ubytování APARTMAN KOPRIVNICA se nachází ve městě (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMAN KOPRIVNICA ****

9,9

APARTMAN KOPRIVNICA ****

Ubytování (Apartmán) APARTMAN KOPRIVNICA ****. Situated in Koprivnica in the Koprivnica-Križevci County region, APARTMAN KOPRIVNICA **** features a patio and city views. Ubytování APARTMAN KOPRIVNICA **** se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Holiday Home Kalnik

9,8

Holiday Home Kalnik

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Kalnik. Holiday Home Kalnik is situated in Kalnik and offers a bar and a terrace. Ubytování Holiday Home Kalnik se nachází ve městě Kalnik (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 587 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

studio apartman Kristina

9,8

studio apartman Kristina

Ubytování (Apartmán) studio apartman Kristina. Boasting a terrace, studio apartman Kristina features accommodation in Hlebine with free WiFi and garden views. Ubytování studio apartman Kristina se nachází ve městě Hlebine (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Malia

9,8

Apartment Malia

Ubytování (Apartmán) Apartment Malia. Boasting a bar, a garden, and barbecue facilities, Apartment Malia offers accommodation in Ðurđevac with free WiFi and city views. Ubytování Apartment Malia se nachází ve městě Ðurđevac hotely a ubytování (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Sunčano Selo

9,7

Guest House Sunčano Selo

Ubytování (Penzion) Guest House Sunčano Selo. Penzion Sunčano Selo se nachází v obci Jagnjedovec, 7 km od Koprivnice a nabízí sezónní venkovní bazén a restauraci. Ubytování Guest House Sunčano Selo se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 507 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Florek & Florica Apartment

9,7

Florek & Florica Apartment

Ubytování (Apartmány) Florek & Florica Apartment. Set in Križevci in the Koprivnica-Križevci County region, Florek & Florica Apartment offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Florek & Florica Apartment se nachází ve městě Križevci (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Marbis

9,6

Apartmani Marbis

Ubytování (Apartmány) Apartmani Marbis. Apartmani Marbis v centru města Koprivnica v severním Chorvatsku nabízejí moderní klimatizované pokoje s bezplatným připojením k internetu a satelitní TV. Ubytování Apartmani Marbis se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 399 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Luka 10

9,6

Holiday Home Luka 10

Ubytování (Prázdninové domy) Holiday Home Luka 10. Holiday Home Luka 10 se nachází v Kalniku a nabízí prázdninové domy s bezplatným Wi-Fi a posezením. Všechny prázdninové domy mají terasu s výhledem na... Ubytování Holiday Home Luka 10 se nachází ve městě Kalnik (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor Breza

9,6

Kuća za odmor Breza

Ubytování (Vila) Kuća za odmor Breza. Featuring free bikes, a garden, and barbecue facilities, Kuća za odmor Breza offers accommodation in Legrad with free WiFi and garden views. Ubytování Kuća za odmor Breza se nachází ve městě Lazine (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 426 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seoski turizam Rakić

9,5

Seoski turizam Rakić

Ubytování (Apartmány) Seoski turizam Rakić. Offering garden views, Seoski turizam Rakić in Križevci offers accommodation, a restaurant, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Seoski turizam Rakić se nachází ve městě Križevci (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Farmica

9,5

Farmica

Ubytování (Venkovský dům) Farmica. Featuring a swimming pool, free bikes and a shared lounge and views of the garden, Farmica is set in Ðurđevac and offers accommodation with free WiFi. Ubytování Farmica se nachází ve městě Ðurđevac hotely a ubytování (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Country House Ivančan

9,4

Country House Ivančan

Ubytování (Bed and breakfast) Country House Ivančan. Country House Ivančan se nachází na břehu řeky Dravy, 4 km od centra města Molve a 48 km od Zalakarosu. Ubytování Country House Ivančan se nachází ve městě Molve (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Bed&Breakfast Vinarija Coner

9,4

Bed&Breakfast Vinarija Coner

Ubytování (Bed and breakfast) Bed&Breakfast Vinarija Coner. Bed&Breakfast Vinarija Coner se nachází v Peščeniku, 16 km od centra Bjelovaru. Bed and breakfast nabízí dětské hřiště, výhled do zahrady a restauraci. Ubytování Bed&Breakfast Vinarija Coner se nachází ve městě Peščenik (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 690 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ana M Apartments

9,4

Ana M Apartments

Ubytování (Apartmány) Ana M Apartments. Apartments Ana M se nachází ve městě Novigrad na Istrii, 700 metrů od Novigradského přístavu. Ubytování Ana M Apartments se nachází ve městě Subotica Podravska (Chorvatsko - Istrie).

Guest House Zajec

9,4

Guest House Zajec

Ubytování (Penzion) Guest House Zajec. Guest House Zajec se nachází v obci Kuzminec a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi, dostupné ve... Ubytování Guest House Zajec se nachází ve městě Kuzminec (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 019 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Karin

9,3

Apartments Karin

Ubytování (Apartmány) Apartments Karin. Apartments Karin se nachází v Novigradu v Istrii, 700 metrů od místního přístavu. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Karin se nachází ve městě Subotica Podravska (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seljačko domaćinstvo, Izletište jastrebov vrh

9,3

Seljačko domaćinstvo, Izletište jastrebov vrh

Ubytování (Privát) Seljačko domaćinstvo, Izletište jastrebov vrh. Situated in Koprivnica, Seljačko domaćinstvo, Izletište jastrebov vrh features free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, a bar and a garden. Ubytování Seljačko domaćinstvo, Izletište jastrebov vrh se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 029 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Labud

9,3

Apartment Labud

Ubytování (Apartmán) Apartment Labud. Located in Legrad in the Koprivnica-Križevci County region, Apartment Labud features a balcony and garden views. Ubytování Apartment Labud se nachází ve městě Legrad (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kopriva 3*

9,2

Kopriva 3*

Ubytování (Apartmán) Kopriva 3*. Kopriva 3* is located in Koprivnica and offers free bikes, a garden and a terrace. The property features garden views and is 48 km from Varaždin. Ubytování Kopriva 3* se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 415 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Cecilia Koprivnica

9,2

Apartment Cecilia Koprivnica

Ubytování (Penzion) Apartment Cecilia Koprivnica. Situated in Koprivnica, Apartment Cecilia Koprivnica has free bikes, garden, BBQ facilities, and free WiFi throughout the property. Ubytování Apartment Cecilia Koprivnica se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Kapetanova Kuća

9,2

Guest House Kapetanova Kuća

Ubytování (Penzion) Guest House Kapetanova Kuća. Located in Križevci, Guest House Kapetanova Kuća features free bikes, shared lounge, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Guest House Kapetanova Kuća se nachází ve městě Križevci (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 968 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman Red Panthers

9

Studio apartman Red Panthers

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Red Panthers. Studio apartman Red Panthers is located in Ðurđevac. The property has city views. Ubytování Studio apartman Red Panthers se nachází ve městě Ðurđevac hotely a ubytování (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Mir

9

Mir

Ubytování (Apartmán) Mir. Located in Sveti Ivan Žabno, Mir provides air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. This apartment has a garden and free private parking. Ubytování Mir se nachází ve městě Sveti Ivan Žabno (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 917 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Country house Repaš 88

8,7

Country house Repaš 88

Ubytování (Venkovský dům) Country house Repaš 88. Country house Repaš 88 se nachází v Repaši. K dispozici je terasa s výhledem do zahrady. Ráno se podává kontinentální snídaně. Ubytování Country house Repaš 88 se nachází ve městě Molve (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel ZRINSKI

8,3

Hotel ZRINSKI

Ubytování (Hotel) Hotel ZRINSKI. Hotel ZRINSKI in Koprivnica provides adults-only accommodation with a restaurant, a bar and a garden. Ubytování Hotel ZRINSKI se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 028 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments & Rooms Krizevci

8,3

Apartments & Rooms Krizevci

Ubytování (Penzion) Apartments & Rooms Krizevci. Apartments & Rooms Križevci is situated in a complex property including a bar, a restaurant and a shop. Ubytování Apartments & Rooms Krizevci se nachází ve městě Križevci (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 357 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Tina

8

Apartman Tina

Ubytování (Motel) Apartman Tina. Situated in Ðurđevac, Apartman Tina has a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi. Ubytování Apartman Tina se nachází ve městě Ðurđevac hotely a ubytování (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Lepirac

7,9

Rooms Lepirac

Ubytování (Penzion – hostinec) Rooms Lepirac. Rooms Lepirac features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Kloštar Podravski. Ubytování Rooms Lepirac se nachází ve městě Kloštar Podravski (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 740 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Picok

7,8

Hotel Picok

Ubytování (Hotel) Hotel Picok. Hotel Picok is located in the town of Đurđevac, in the close vicinity to the Old Town. Guests can relax in the spa or make use of the free Wi-Fi. Ubytování Hotel Picok se nachází ve městě Ðurđevac (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 585 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bijela kuća

7,3

Hotel Bijela kuća

Ubytování (Hotel) Hotel Bijela kuća. Located in Koprivnica, Bijela kuća is an accommodation and catering facility, only few steps away from the main Rail Station and the main Bus Station. Ubytování Hotel Bijela kuća se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Hotel Zlatan

7,2

Hotel Zlatan

Ubytování (Hotel) Hotel Zlatan. Offering a restaurant and a fitness centre, Hotel Zlatan is located 6 km from Koprivnica city centre. Free WiFi access is available. Ubytování Hotel Zlatan se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 022 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Podravina

6,6

Hotel Podravina

Ubytování (Hotel) Hotel Podravina. Tento tříhvězdičkový hotel se nachází v centru města Koprivnica a nabízí venkovní terasu, restauraci, kde se vaří chorvatské speciality i 24hodinovou... Ubytování Hotel Podravina se nachází ve městě Koprivnica (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 158 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Sveti Ivan Zabno

Three-Bedroom Holiday Home in Sveti Ivan Zabno

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Sveti Ivan Zabno. Three-Bedroom Holiday Home in Sveti Ivan Zabno is set in Sveti Ivan Žabno and offers barbecue facilities. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Sveti Ivan Zabno se nachází ve městě Sveti Ivan Žabno (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 521 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nice home in Kalnik w/ WiFi and 2 Bedrooms

Nice home in Kalnik w/ WiFi and 2 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Nice home in Kalnik w/ WiFi and 2 Bedrooms. Nice home in Kalnik w/ WiFi and 2 Bedrooms is located in Kalnik and offers barbecue facilities. Ubytování Nice home in Kalnik w/ WiFi and 2 Bedrooms se nachází ve městě Kalnik (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 521 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Camp Kuzminec

Camp Kuzminec

Ubytování (Kemp) Camp Kuzminec. Kemp Kuzminec se nachází ve městě Kuzminec, 16 km od Ludbregu. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Camp Kuzminec se nachází ve městě Kuzminec (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Exotic Villa in Čepelovac with Swimming Pool

Exotic Villa in Čepelovac with Swimming Pool

Ubytování (Vila) Exotic Villa in Čepelovac with Swimming Pool. Exotic Villa in Čepelovac with Swimming Pool is set in Čepelovac. Ubytování Exotic Villa in Čepelovac with Swimming Pool se nachází ve městě Čepelovac (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Apartman Mira

Apartman Mira

Ubytování (Apartmán) Apartman Mira. Apartman Mira is situated in Kalnik and offers a terrace. Guests may enjoy free WiFi. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. Ubytování Apartman Mira se nachází ve městě Kalnik (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 321 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Skitnica

Skitnica

Ubytování (Apartmány) Skitnica. This apartment provides a garden. Skitnica offers a terrace. Sveti Martin na Muri is 49 km from the apartment. Ubytování Skitnica se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Three-Bedroom Holiday Home in Durdevac

Three-Bedroom Holiday Home in Durdevac

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Durdevac. Three-Bedroom Holiday Home in Durdevac is located in Ðurđevac. This property offers a private pool, free WiFi and free private parking. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Durdevac se nachází ve městě Ðurđevac hotely a ubytování (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Kuća za odmor Mirna

Kuća za odmor Mirna

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Mirna. Situated in Cepidlak, Kuća za odmor Mirna offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytování Kuća za odmor Mirna se nachází ve městě Sveti Ivan Žabno (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Florek & Florica Room001

Florek & Florica Room001

Ubytování (Penzion) Florek & Florica Room001. Florek & Florica Room001 offers accommodation in Križevci. The property features free private parking and free WiFi. Ubytování Florek & Florica Room001 se nachází ve městě Križevci (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 738 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Zlatica

Apartman Zlatica

Ubytování (Apartmán) Apartman Zlatica. Apartman Zlatica is situated in Kalnik. Guests have access to free WiFi. The apartment consists of 1 separate bedroom, 1 bathroom and a living room. Ubytování Apartman Zlatica se nachází ve městě Kalnik (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman AMIGO

Apartman AMIGO

Ubytování (Apartmán) Apartman AMIGO. This apartment also has free WiFi. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. Apartman AMIGO offers a terrace. Ubytování Apartman AMIGO se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 161 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Legrad

Two-Bedroom Holiday Home in Legrad

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Legrad. Two-Bedroom Holiday Home in Legrad is located in Legrad and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Legrad se nachází ve městě Legrad (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Vila Gold

Vila Gold

Ubytování (Vila) Vila Gold. Vila Gold is located in Sveti Ivan Žabno and offers a seasonal outdoor swimming pool, a bar and a terrace. Ubytování Vila Gold se nachází ve městě Sveti Ivan Žabno (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grandma's house

Grandma's house

Ubytování (Apartmán) Grandma's house. Grandma's house is situated in Sveti Ivan Žabno and offers a terrace. Ubytování Grandma's house se nachází ve městě Sveti Ivan Žabno (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Wine Tale

Apartment Wine Tale

Ubytování (Apartmány) Apartment Wine Tale. Set in Mičetinac in the Koprivnica-Križevci County region, Apartment Wine Tale features a terrace and mountain views. Ubytování Apartment Wine Tale se nachází ve městě Koprivnicko-križevecká župa (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).

Holiday Home in Kalnik 36549

Holiday Home in Kalnik 36549

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home in Kalnik 36549. Located in Kalnik in the Koprivnica-Križevci County region, Holiday Home in Kalnik 36549 features a balcony. Ubytování Holiday Home in Kalnik 36549 se nachází ve městě Kalnik (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman kod Kraljevih

Apartman kod Kraljevih

Ubytování (Apartmán) Apartman kod Kraljevih. Apartman kod Kraljevih is located in Gola and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Apartman kod Kraljevih se nachází ve městě (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Skitnica

Skitnica

Ubytování (Apartmán) Skitnica. Situated in Močilski Breg in the Koprivnica-Križevci County region, Skitnica has a balcony and garden views. The property offers free private parking. Ubytování Skitnica se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Koprivnicko-križevecká župa).