Hledat

Ubytování

Ubytování město Redagno

Ve městě Redagno (Itálie) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Redagno

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Redagno

Der Zirmerhof

9,4

Der Zirmerhof

Ubytování (Hotel) Der Zirmerhof. Farma Der Zirmerhof se nachází v nadmořské výšce 1 500 metrů v obci Radein. Tato zrekonstruovaná hospodářská budova z 12. Ubytování Der Zirmerhof se nachází ve městě Redagno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Nigglhof Apartment Maria

9,3

Nigglhof Apartment Maria

Ubytování (Apartmány) Nigglhof Apartment Maria. Nigglhof Apartment Maria se nachází v Redagnu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. 48 km od jezera Carezza. Ubytování Nigglhof Apartment Maria se nachází ve městě Redagno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Nigglhof Apartment Katarina

9

Nigglhof Apartment Katarina

Ubytování (Apartmány) Nigglhof Apartment Katarina. Nigglhof Apartment Katarina se nachází v Redagnu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. 48 km od jezera Carezza. Ubytování Nigglhof Apartment Katarina se nachází ve městě Redagno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Berghütte Sommerstall

Berghütte Sommerstall

Ubytování (Chata) Berghütte Sommerstall. Berghütte Sommerstall se nachází v klidné zelené oblasti v Redagnu a nabízí panoramatický výhled na hory. Ubytování Berghütte Sommerstall se nachází ve městě Redagno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Redagno

Město Redagno se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Redagno.