Hledat

Ubytování

Ubytování město Ravne na Koroškem

Ve městě Ravne na Koroškem (Slovinsko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ravne na Koroškem

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ravne na Koroškem

Hostel Delalut

9,2

Hostel Delalut

Ubytování (Hostel) Hostel Delalut. Hostel Delalut has a restaurant, free bikes, a shared lounge and garden in Ravne na Koroškem. Ubytování Hostel Delalut se nachází ve městě Ravne na Koroškem (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)). V následujících dnech se ceny pohybují od 543 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Delalut

8,8

Hotel Delalut

Ubytování (Hotel) Hotel Delalut. Hotel Delalut features a restaurant, free bikes, a bar and shared lounge in Ravne na Koroškem. This 3-star hotel offers ski storage space and room service. Ubytování Hotel Delalut se nachází ve městě Ravne na Koroškem (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Youth Hostel Punkl

7,8

Youth Hostel Punkl

Ubytování (Hostel) Youth Hostel Punkl. Youth Hostel Punkl se nachází v zahradě ve městě Ravne na Koroškem, pouhých 500 metrů od veřejných bazénů a tenisových kurtů. Ubytování Youth Hostel Punkl se nachází ve městě Ravne na Koroškem (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)).

City Jewel

City Jewel

Ubytování (Apartmán) City Jewel. City Jewel is located in Ravne na Koroškem. The accommodation is 31 km from Dobrna. The apartment also has 1 bathroom. Zreče is 38 km from the apartment. Ubytování City Jewel se nachází ve městě Ravne na Koroškem (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 645 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Ravne na Koroškem

Město Ravne na Koroškem se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Ravne na Koroškem.