Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Ratíškovice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ratíškovice

RELAX u lesa

10

RELAX u lesa

Ubytování (Apartmán) RELAX u lesa. RELAX u lesa je apartmán s terasou a Wi-Fi zdarma situovaný v Ratíškovicích, 42 km od Lednice. Hosté si mohou užívat výhled do zahrady. Ubytování RELAX u lesa se nachází ve městě Ratíškovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování RELAX u lesa má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán RELAX u lesa momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartmán Štěpánka

9,7

Apartmán Štěpánka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Štěpánka. Apartmán Štěpánka je situovaný v domě na klidném místě, 250 metrů od lesa a v blízkosti vinic a vinných sklípků. Nabízí vlastní terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán Štěpánka se nachází ve městě Ratíškovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmán Štěpánka má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Štěpánka momentálně evidujeme 90 recenzí.

Apartmán Café u Kordulky

9,7

Apartmán Café u Kordulky

Ubytování (Apartmán) Apartmán Café u Kordulky. Apartmán Café u Kordulky se nachází v centru obce Ratíškovice a nabízí ubytování s klimatizací, vlastní restauraci i ve všech prostorách zdarma dostupné... Ubytování Apartmán Café u Kordulky se nachází ve městě Ratíškovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmán Café u Kordulky má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Café u Kordulky momentálně evidujeme 47 recenzí.

Slovácká chalupa

9,7

Slovácká chalupa

Ubytování (Apartmán) Slovácká chalupa. Slovácká chalupa je chalupa z 19. století situovaná v Ratíškovicích, 40 km od Mikulova. Ubytování Slovácká chalupa se nachází ve městě Ratíškovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Slovácká chalupa má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Slovácká chalupa momentálně evidujeme 21 recenzí.

Apartmán U lesa

9,7

Apartmán U lesa

Ubytování (Apartmán) Apartmán U lesa. Apartmán U lesa se nachází v Ratíškovicích. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Apartmán U lesa se nachází ve městě Ratíškovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmán U lesa má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán U lesa momentálně evidujeme 32 recenzí.

Apartmán ve Dvoře

9,6

Apartmán ve Dvoře

Ubytování (Apartmán) Apartmán ve Dvoře. Apartmán ve Dvoře se nachází v Ratíškovicích, 40 km od Mikulova a 49 km od Luhačovic. Ubytování Apartmán ve Dvoře se nachází ve městě Ratíškovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmán ve Dvoře má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán ve Dvoře momentálně evidujeme 78 recenzí.

Ubytování U Jezérka

9,5

Ubytování U Jezérka

Ubytování (Venkovský dům) Ubytování U Jezérka. Venkovský dům U Jezérka se nachází v Ratíškovicích. Tento venkovský dům nabízí zázemí pro grilování. Ubytování Ubytování U Jezérka se nachází ve městě Ratíškovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Ubytování U Jezérka má celkové hodnocení 9,5. Pro Venkovský dům Ubytování U Jezérka momentálně evidujeme 9 recenzí.

Penzion na Zelnicách

8,9

Penzion na Zelnicách

Ubytování (Penzion) Penzion na Zelnicách. Penzion na Zelnicách se nachází v Ratíškovicích. Nabízí bar, terasu a placené soukromé parkoviště. Ubytování Penzion na Zelnicách se nachází ve městě Ratíškovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion Na Zelnicách

8,6

Penzion Na Zelnicách

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion Na Zelnicách. Penzion Na Zelnicách se nachází v Ratíškovicích. Tento zájezdní hostinec nabízí Wi-Fi zdarma, zahradu, bar a dětské hřiště. Ubytování Penzion Na Zelnicách se nachází ve městě Ratíškovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Na Zelnicách má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion – hostinec Penzion Na Zelnicách momentálně evidujeme 58 recenzí.

Chaloupka na Zelnicách

8,5

Chaloupka na Zelnicách

UbytováníChaloupka na Zelnicách. Chaloupka na Zelnicách nabízí ubytování s výhledem do zahrady v Ratíškovicích, 41 km od zámku Lednice a 40 km od Minaretu. Ubytování Chaloupka na Zelnicách se nachází ve městě Ratíškovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion U Tomáše

8,2

Penzion U Tomáše

Ubytování (Penzion) Penzion U Tomáše. Penzion U Tomáše se nachází v Ratíškovicích a nabízí gril. Všechny pokoje mají kuchyň a sdílenou koupelnu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion U Tomáše se nachází ve městě Ratíškovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion na Zelnicách

8

Penzion na Zelnicách

UbytováníPenzion na Zelnicách. Ubytování se nachází v Ratíškovicích a nabízí: Zámek Valtice je vzdálený 41 km. Ubytování Penzion na Zelnicách se nachází ve městě Ratíškovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Beautiful home in Ratiskovice w/ 3 Bedrooms

Beautiful home in Ratiskovice w/ 3 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Beautiful home in Ratiskovice w/ 3 Bedrooms. Beautiful home in Ratiskovice w/ 3 Bedrooms is situated in Ratíškovice and offers barbecue facilities. The accommodation is 13 km from Skalica. Ubytování Beautiful home in Ratiskovice w/ 3 Bedrooms se nachází ve městě Ratíškovice (Česko - Jihomoravský kraj).

U Bulldoga.

U Bulldoga.

UbytováníU Bulldoga.. U Bulldoga., a property with a garden, is located in Ratíškovice, 42 km from Lednice Chateau, 40 km from Minaret, as well as 43 km from Chateau Jan. Ubytování U Bulldoga. se nachází ve městě Ratíškovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Chaloupka na Zelnicách

Chaloupka na Zelnicách

Ubytování (Chata) Chaloupka na Zelnicách. Chaloupka na Zelnicách se nachází v Ratíškovicích a nabízí bezplatné Wi-Fi. Hosté mohou využívat zahradu, terasu a sdílený salonek. Ubytování Chaloupka na Zelnicách se nachází ve městě Ratíškovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Pro Chata Chaloupka na Zelnicách nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán U Zastávky

Apartmán U Zastávky

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Zastávky. Apartmán U Zastávky se nachází v Ratíškovicích, 14 km od Skalice. Nabízí zahradu, terasu, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán U Zastávky se nachází ve městě Ratíškovice (Česko - Jihomoravský kraj).