Hledat

Ubytování

Ubytování město Rasun di Sotto

Ve městě Rasun di Sotto (Itálie) máme celkem 25 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Rasun di Sotto

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Rasun di Sotto

Supperior Appartement

9,5

Supperior Appartement

Ubytování (Apartmán) Supperior Appartement. Supperior Appartement se nachází v obci Rasùn di Sotto. Nabízí Wi-Fi zdarma a výhled na hory. Ubytování Supperior Appartement se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Brötz

9,4

Hotel Brötz

Ubytování (Hotel) Hotel Brötz. Hotel Brötz nabízí pokoje s balkonem a výhledem na hory v alpské budově 7 minut jízdy od lyžařského střediska Kronplatz, kam jezdí bezplatná kyvadlová... Ubytování Hotel Brötz se nachází ve městě Rasun di Sotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus am Park

9,4

Haus am Park

UbytováníHaus am Park. Apartmány Haus am Park se nacházejí ve vesnici Niederrasen, 15 minut jízdy od města Bruneck a biatlonového centra Antholz. Ubytování Haus am Park se nachází ve městě Rasun di Sotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Veider

9,2

Residence Veider

Ubytování (Apartmány) Residence Veider. Residence Veider se nachází v obci Rasun di Sotto, 5 km od nejbližšího lyžařského vleku areálu Plan De Corones a 11 km od Brunecku. Ubytování Residence Veider se nachází ve městě Rasun di Sotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Autentis

9,2

Autentis

Ubytování (Hotel) Autentis. Autentis se nachází v centru obce Rasun Anterselva a nabízí volný vstup do krytého bazénu a tradiční restauraci. Ubytování Autentis se nachází ve městě Rasun di Sotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Resi

9,2

Apartments Resi

Ubytování (Apartmány) Apartments Resi. Appartamenti Resi je dům s apartmány v alpském stylu s výhledem na hory situovaný v Niederrasenu, 6 km od nejbližšího vleku v lyžařské oblasti Kronplatz a... Ubytování Apartments Resi se nachází ve městě Rasun di Sotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Peterer Hof

9,1

Peterer Hof

Ubytování (Apartmány) Peterer Hof. Ubytování se nachází v obci Rasùn di Sotto v regionu Trentino Alto Adige, 42 km od opatství Novacella. Ubytování Peterer Hof se nachází ve městě Rasun di Sotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

daHoam Appartamenti

9,1

daHoam Appartamenti

Ubytování (Apartmány) daHoam Appartamenti. DaHoam Appartamenti se nachází ve městě Rasùn di Sotto, 39 km od Canazei, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování daHoam Appartamenti se nachází ve městě Rasun di Sotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Frida am Wald

8,9

Frida am Wald

Ubytování (Hotel) Frida am Wald. With an indoor swimming pool, free sauna and free spa and wellness centre, Frida am Wald offers Alpine-style rooms with Kronplatz mountain views. Ubytování Frida am Wald se nachází ve městě Rasun di Sotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pizzeria Restaurant Wieser

8,9

Pizzeria Restaurant Wieser

UbytováníPizzeria Restaurant Wieser. Pizzeria Restaurant Wieser je bed and breakfast situovaný v Rasunu di Sotto, 2 km od sjezdovek střediska Kronplatz. Ubytování Pizzeria Restaurant Wieser se nachází ve městě Rasun di Sotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Vis à Vis

8,8

Residence Vis à Vis

Ubytování (Aparthotel) Residence Vis à Vis. Residence Vis à Vis se nachází necelých 5 km od sjezdovek Plan de Corones a má bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Residence Vis à Vis se nachází ve městě Rasun di Sotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Alpenhof

8,7

Hotel Alpenhof

Ubytování (Hotel) Hotel Alpenhof. Hotel Alpenhof se nachází v centru města Rasun di Sotto, 3 km od hory Kronplatz, a nabízí bezplatné wellness centrum s krytým bazénem, saunou, vířivkou a... Ubytování Hotel Alpenhof se nachází ve městě Rasun di Sotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Brunnerhof

8,7

Hotel Brunnerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Brunnerhof. Hotel Brunnerhof se nachází v obci Rasun Anterselva. Jeho součástí je restaurace, bezplatné wellness centrum s vířivkou a tureckou lázní. Ubytování Hotel Brunnerhof se nachází ve městě Rasun di Sotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sporthotel Rasen

8,5

Sporthotel Rasen

Ubytování (Hotel) Sporthotel Rasen. Sporthotel Rasen nabízí wellness centrum s bezplatným krytým bazénem, ​​tureckou lázní a saunou. Ubytování Sporthotel Rasen se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Im weißen Schlössl Friedemann

8,5

Im weißen Schlössl Friedemann

Ubytování (Apartmán) Im weißen Schlössl Friedemann. Nabízí zahradu a terasu. Im weißen Schlössl Friedemann nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory v obci Rasùn di Sotto. Ubytování Im weißen Schlössl Friedemann se nachází ve městě Rasun di Sotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Camping Residence Corones

8,3

Camping Residence Corones

Ubytování (Aparthotel) Camping Residence Corones. Camping Residence Corones se nachází v obci Rasùn di Sotto a nabízí sezónní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Camping Residence Corones se nachází ve městě Rasun di Sotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Friedemann

8,1

Hotel Friedemann

Ubytování (Hotel) Hotel Friedemann. Hotel Friedemann se nachází v obci Rasùn di Sotto, 42 km od opatství Novacella, a nabízí bar, bezplatné soukromé parkoviště, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Hotel Friedemann se nachází ve městě Rasun di Sotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garberhof Dolomit Family

8

Garberhof Dolomit Family

Ubytování (Hotel) Garberhof Dolomit Family. Garberhof Dolomit Family se nachází v Rasùn di Sotto a nabízí restauraci, bezplatné půjčení jízdních kol, venkovní bazén a fitness centrum. Ubytování Garberhof Dolomit Family se nachází ve městě Rasun di Sotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Alpenrose

7,9

Residence Alpenrose

Ubytování (Apartmány) Residence Alpenrose. Residence Alpenrose nabízí ubytování s možností vlastního stravování v obci Niederrasen - Rasùn di Sotto, 3 km od jezera Olang a 10 minut jízdy od... Ubytování Residence Alpenrose se nachází ve městě Rasun di Sotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Rasun di Sotto

Město Rasun di Sotto se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 25 hotelů a ubytování ve městě Rasun di Sotto.