Hledat

Ubytování

Ubytování město Ras El Bar

Ve městě Ras El Bar (Egypt) máme celkem 16 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ras El Bar

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ras El Bar

Steigenberger Hotel El Lessan

9,1

Steigenberger Hotel El Lessan

Ubytování (Hotel) Steigenberger Hotel El Lessan. Steigenberger Hotel El Lessan offers air-conditioned accommodation in Ras El Bar. Ubytování Steigenberger Hotel El Lessan se nachází ve městě Ras El Bar (Egypt). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dolphin Ras El-Bar Hotel

7,9

Dolphin Ras El-Bar Hotel

Ubytování (Hotel) Dolphin Ras El-Bar Hotel. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, Dolphin Ras Elbar is set in Ras El Bar and also provides a shared lounge and a terrace. Ubytování Dolphin Ras El-Bar Hotel se nachází ve městě Ras El Bar (Egypt). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 639 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ELmena Beach

7,6

ELmena Beach

Ubytování (Hotel) ELmena Beach. Facing the beachfront in Ras El Bar, ELmena Beach features a shared lounge and a terrace. Ubytování ELmena Beach se nachází ve městě Ras El Bar (Egypt). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almadinah Almonawarah Hotel

7,3

Almadinah Almonawarah Hotel

Ubytování (Hotel) Almadinah Almonawarah Hotel. Almadinah Almonawarah Hotel offers air-conditioned accommodation in Ras El Bar. Ubytování Almadinah Almonawarah Hotel se nachází ve městě Ras El Bar (Egypt). V následujících dnech se ceny pohybují od 347 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ras El Bar Apartments Armed Forces

7,1

Ras El Bar Apartments Armed Forces

Ubytování (Aparthotel) Ras El Bar Apartments Armed Forces. Offering sea views, Ras El Bar Apartments Armed Forces in Ras El Bar offers accommodation, a restaurant, a garden and a terrace. Ubytování Ras El Bar Apartments Armed Forces se nachází ve městě Ras El Bar (Egypt). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Emirates Hotel

7,1

Emirates Hotel

Ubytování (Hotel) Emirates Hotel. Situated in Ras El Bar, Emirates Hotel offers 3-star accommodation with a bar and a terrace. Ubytování Emirates Hotel se nachází ve městě Ras El Bar (Egypt). V následujících dnech se ceny pohybují od 709 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

فندق عمر الخيام

فندق عمر الخيام

Ubytování (Hotel) فندق عمر الخيام. فندق عمر الخيام is offering accommodation in Ras El Bar. This 4-star hotel offers a restaurant. The hotel has family rooms. Ubytování فندق عمر الخيام se nachází ve městě Ras El Bar (Egypt). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 346 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Teba Ras El-bar

Teba Ras El-bar

Ubytování (Hotel) Teba Ras El-bar. Located in Ras El Bar, Teba Ras El-bar features 3 accommodation with private balconies. Ubytování Teba Ras El-bar se nachází ve městě Ras El Bar (Egypt). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 639 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Ras El Bar

Město Ras El Bar se nachází na území země Egypt. Momentálně pro vás evidujeme celkem 16 hotelů a ubytování ve městě Ras El Bar.