Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Rakvice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Rakvice

U Seckých

9,5

U Seckých

Ubytování (Apartmán) U Seckých. U Seckých se nachází v obci Rakvice v Jihomoravském kraji, 41 km od města Laa an der Thaya. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování U Seckých se nachází ve městě Rakvice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 144 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bike Apartment

9,1

Bike Apartment

Ubytování (Apartmán) Bike Apartment. Bike Apartment se nachází v Rakvicích, uprostřed Velkopavlovické vinařské oblasti a 300 metrů od mnoha cyklostezek. Ubytování Bike Apartment se nachází ve městě Rakvice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Bike Apartment má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Bike Apartment momentálně evidujeme 17 recenzí.

Penzion Janami

7

Penzion Janami

Ubytování (Penzion) Penzion Janami. Penzion Janami nabízí ubytování v obci Rakvice, bezplatné Wi-Fi a restauraci. Všechny pokoje využívají sdílenou koupelnu. Ubytování Penzion Janami se nachází ve městě Rakvice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 847 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Janami má celkové hodnocení 7. Pro Penzion Penzion Janami momentálně evidujeme 120 recenzí.

Penzion U Ďáblova kopyta

Penzion U Ďáblova kopyta

Ubytování (Penzion) Penzion U Ďáblova kopyta. Penzion U Ďáblova kopyta se nachází v Rakvicích a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion U Ďáblova kopyta se nachází ve městě Rakvice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 579 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Penzion U Ďáblova kopyta nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion U Šutráku Rakvice

Penzion U Šutráku Rakvice

Ubytování (Penzion) Penzion U Šutráku Rakvice. Penzion U Šutráku Rakvice se nachází uprostřed vinařské oblasti Rakvice u rybníku Šutrák, 5 minut autem od sjezdu 41 z dálnice D2. Ubytování Penzion U Šutráku Rakvice se nachází ve městě Rakvice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 889 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v Rakvicích

Ubytování v Rakvicích

Ubytování (Apartmán) Ubytování v Rakvicích. Ubytování v Rakvicích se nachází v Rakvicích. Nabízí Wi-Fi zdarma. Tento apartmán má 3 ložnice, TV s plochou obrazovkou, klimatizaci a kuchyni. Ubytování Ubytování v Rakvicích se nachází ve městě Rakvice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)