Hledat

Ubytování

Ubytování město Radenci

Ve městě Radenci (Slovinsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Radenci

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Radenci

Villa Anna

9,6

Villa Anna

Ubytování (Apartmány) Villa Anna. Villa Anna se nachází na klidném místě a nabízí venkovní bazén se sluneční terasou, kosmetický salon a klimatizované apartmány s kabelovou LCD TV a... Ubytování Villa Anna se nachází ve městě Radenci (Slovinsko - Pomurje).

NA OFF

9,5

NA OFF

Ubytování (Prázdninový dům) NA OFF. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, NA OFF is situated in Radenci. Featuring free private parking, the holiday home is 2. Ubytování NA OFF se nachází ve městě Radenci (Slovinsko - Pomurje).

Apartments AD Radenci

9,5

Apartments AD Radenci

Ubytování (Apartmány) Apartments AD Radenci. Apartments AD Radenci se nachází v Radenci. Nabízí sdílenou zahradu a apartmány s bezplatným Wi-Fi připojením a balkonem s venkovním nábytkem a výhledem do... Ubytování Apartments AD Radenci se nachází ve městě Radenci (Slovinsko - Pomurje).

Radenci Spa Resort - Sava Hotels & Resorts

7,9

Radenci Spa Resort - Sava Hotels & Resorts

Ubytování (Hotel) Radenci Spa Resort - Sava Hotels & Resorts. Radenci Spa Resort - Sava Hotels & Resorts v Radenci se nachází v obklopení zeleně u řeky Mura, má venkovní a krytý termální bazén. Ubytování Radenci Spa Resort - Sava Hotels & Resorts se nachází ve městě Radenci (Slovinsko - Pomurje).

Kreslin Holiday House

Kreslin Holiday House

Ubytování (Prázdninový dům) Kreslin Holiday House. Kreslin Resort House is situated in Radenci and offers a garden and a terrace. Free WiFi is featured. Ubytování Kreslin Holiday House se nachází ve městě Radenci (Slovinsko - Pomurje).

Apartma na hüti

Apartma na hüti

Ubytování (Apartmán) Apartma na hüti. Set in Radenci, within less than 1 km of Radenci Thermal Spa, Apartma na hüti offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a terrace. Ubytování Apartma na hüti se nachází ve městě Radenci (Slovinsko - Pomurje).

Ubytování ve městě Radenci

Město Radenci se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Radenci.