Hledat

Ubytování

Ubytování město Racines

Ve městě Racines (Itálie) máme celkem 39 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Racines

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Racines

Ferienhaus "Larch Soge"

9,9

Ferienhaus "Larch Soge"

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus "Larch Soge". Ferienhaus "Larch Soge" se nachází v obci Racines v regionu Trentino Alto Adige, nedaleko lanovky Racines-Giovo - Ratschings-Jaufen, a nabízí ubytování s... Ubytování Ferienhaus "Larch Soge" se nachází ve městě Racines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Volggerhof

9,9

Volggerhof

Ubytování (Apartmán) Volggerhof. Volggerhof se nachází v obci Racines, 6 km od lanovky Racines-Giovo - Ratschings-Jaufen. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Volggerhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lichtung Woldererhof Auszeit

9,9

Lichtung Woldererhof Auszeit

Ubytování (Apartmán) Lichtung Woldererhof Auszeit. Lichtung Woldererhof Auszeit se nachází asi 9 km od lanovky Racines-Giovo - Ratschings-Jaufen a nabízí ubytování s výhledem do zahrady a grilem. Ubytování Lichtung Woldererhof Auszeit se nachází ve městě Racines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gogererhof App Maria

9,7

Gogererhof App Maria

Ubytování (Apartmán) Gogererhof App Maria. Gogererhof App Maria se nachází 36 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Gogererhof App Maria se nachází ve městě Racines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Anna

9,7

Apartment Anna

Ubytování (Apartmán) Apartment Anna. Apartment Anna se nachází v obci Racines, 34 km od opatství Novacella a 36 km od vlakového nádraží Bressanone. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Apartment Anna se nachází ve městě Racines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Jaufenspitze Blasighof

9,7

Jaufenspitze Blasighof

Ubytování (Apartmán) Jaufenspitze Blasighof. Jaufenspitze Blasighof se nachází v obci Racines a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na řeku. Tento apartmán má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Jaufenspitze Blasighof se nachází ve městě Racines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sennerhof

9,6

Sennerhof

Ubytování (Farma) Sennerhof. Sennerhof se nachází v obci Racines v regionu Trentino Alto Adige, 34 km od opatství Novacella. Ubytování Sennerhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Nestlhof

9,6

Nestlhof

Ubytování (Apartmány) Nestlhof. Nestlhof stojí na alpské louce, 6 km od obce Racines a nabízí tradiční apartmány s balkonem a výhledem na hory. Patří k němu společná zahrada. Ubytování Nestlhof se nachází ve městě Racines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Fassnauerhof Ridnaun

9,5

Fassnauerhof Ridnaun

Ubytování (Apartmány) Fassnauerhof Ridnaun. Fassnauerhof Ridnaun je stále fungující farma se zvířaty v Ridanně, vzdálená 4 minuty jízdy od hornického muzea v obci Ridnaun a 16 km od Vipitena a... Ubytování Fassnauerhof Ridnaun se nachází ve městě Racines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Tenne Lodges

9,5

Tenne Lodges

Ubytování (Hotel) Tenne Lodges. Tenne Lodges se nachází v lyžařském středisku Racines, 100 metrů od lyžařského areálu Ratschings-Jaufen, a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky,... Ubytování Tenne Lodges se nachází ve městě Racines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Maurerhof Telves

9,4

Maurerhof Telves

Ubytování (Aparthotel) Maurerhof Telves. Maurerhof se nachází mezi obcemi Racines a Vipiteno v údolí Isarco a nabízí 3 apartmány v alpském stylu s možností vlastního stravování. Ubytování Maurerhof Telves se nachází ve městě Racines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lettn Häusl

9,4

Lettn Häusl

Ubytování (Apartmán) Lettn Häusl. Lyžařský hotel Lettn Häusl nabízí ubytování v alpském stylu s dřevěným nábytkem a výhledem na hory. Na místě je zahrada se stoly a židlemi. Ubytování Lettn Häusl se nachází ve městě Racines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mareiter Stein Blasighof

9,4

Mareiter Stein Blasighof

Ubytování (Apartmán) Mareiter Stein Blasighof. Mareiter Stein Blasighof se nachází v obci Racines a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Tento apartmán má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Mareiter Stein Blasighof se nachází ve městě Racines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alp-Hof Apartments

9,3

Alp-Hof Apartments

Ubytování (Apartmány) Alp-Hof Apartments. Alp-Hof Apartments se nachází v Telves, 5 km od Vipitena. Nabízí apartmány s výhledem na Dolomity a TV s plochou obrazovkou, lyžárnu a neplacené... Ubytování Alp-Hof Apartments se nachází ve městě Racines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ratschingser Kreuz Blasighof

9,3

Ratschingser Kreuz Blasighof

Ubytování (Apartmán) Ratschingser Kreuz Blasighof. Ratschingser Kreuz Blasighof se nachází v obci Racines v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Ratschingser Kreuz Blasighof se nachází ve městě Racines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Joglerhof

9,2

Joglerhof

Ubytování (Farma) Joglerhof. Joglerhof se nachází v obci Racines v regionu Tridentsko-Horní Adiže, 18 km od skiareálu Ratschings-Jaufen. Nabízí dětské hřiště a terasu. Ubytování Joglerhof se nachází ve městě Racines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Seeber

9,1

Hotel Seeber

Ubytování (Hotel) Hotel Seeber. Seeber je rodinný podnik. Čtyřhvězdičkový hotel se nachází v nadmořské výšce 1300 metrů a 50 metrů od sjezdovek Racines Giovo. Ubytování Hotel Seeber se nachází ve městě Racines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Garni Melcherhof

9,1

Residence Garni Melcherhof

Ubytování (Aparthotel) Residence Garni Melcherhof. Residence Garni Melcherhof se nachází pouhých 7 km od sjezdovek ve středisku Ratschings, ke kterým lze dojet bezplatným skibusem, a nabízí panoramatický... Ubytování Residence Garni Melcherhof se nachází ve městě Racines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Blasigsuite Blasighof

9,1

Blasigsuite Blasighof

Ubytování (Apartmán) Blasigsuite Blasighof. Blasigsuite Blasighof se nachází v obci Racines a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Tento apartmán má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Blasigsuite Blasighof se nachází ve městě Racines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Wellness-Sporthotel Ratschings

9

Wellness-Sporthotel Ratschings

Ubytování (Hotel) Wellness-Sporthotel Ratschings. Wellness-Sporthotel Ratschings nabízí ubytování v alpském stylu pouhých 100 metrů od sjezdovek v lyžařské oblasti Ratschings-Jaufen. Ubytování Wellness-Sporthotel Ratschings se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Maurerhof

9

Maurerhof

Ubytování (Farma) Maurerhof. Maurerhof leží 8 km od obce Vipiteno a nabízí zahradu, sluneční terasu a saunu. Ubytování Maurerhof se nachází ve městě Racines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Naturhotel Rainer

9

Naturhotel Rainer

Ubytování (Hotel) Naturhotel Rainer. Čtyřhvězdičkový Naturhotel Rainer se nachází 6 km od centra horského střediska Racines a nabízí pokoje s balkonem a wellness centrum s bazénem. Ubytování Naturhotel Rainer se nachází ve městě Racines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Tenne Chalets

9

Tenne Chalets

Ubytování (Apartmán) Tenne Chalets. Tenne Chalets se nachází v obci Racines v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Tenne Chalets se nachází ve městě Racines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Berghotel

8,9

Berghotel

Ubytování (Hotel) Berghotel. Berghotel se nachází v zimním středisku Ratschings, 300 metrů od nejbližšího vleku v lyžařském areálu Ratschings-Jaufen. Ubytování Berghotel se nachází ve městě Racines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Kofler

8,9

Haus Kofler

Ubytování (Apartmán) Haus Kofler. Haus Kofler je dům situovaný v Sant'Antoniu, 8 km od Sterzingu a 15 minut jízdy od lyžařských areálů Monte Cavallo a Ratschings-Jaufen. Ubytování Haus Kofler se nachází ve městě Racines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Bergland

8,9

Garni Bergland

Ubytování (Bed and breakfast) Garni Bergland. Garni Bergland se nachází v obci Racines v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, bezplatným soukromým parkovištěm a vstupem do... Ubytování Garni Bergland se nachází ve městě Racines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alphotel Tyrol

8,9

Alphotel Tyrol

Ubytování (Hotel) Alphotel Tyrol. Rodinný Alphotel Tyrol se nachází 3 minuty jízdy od centra Racines a nabízí wellness centrum, pokoje s balkonem, venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi ve všech... Ubytování Alphotel Tyrol se nachází ve městě Racines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Naturhotel Haller

8,7

Naturhotel Haller

Ubytování (Hotel) Naturhotel Haller. Naturhotel Haller prošel v roce 2018 částečnou rekonstrukcí a nachází se 5 minut jízdy od centra Sterzingu. Ubytování Naturhotel Haller se nachází ve městě Racines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Rosenheim

8,7

Hotel Rosenheim

Ubytování (Hotel) Hotel Rosenheim. Hotel Rosenheim se nachází v obci Racines a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Hotel Rosenheim se nachází ve městě Racines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Almina

8,7

Hotel Almina

Ubytování (Hotel) Hotel Almina. Hotel Almina se nachází na okraji lesa a je obklopen Dolomity. Nabízí bezplatné wellness centrum, 2 kryté bazény zdarma a dětské hřiště. Ubytování Hotel Almina se nachází ve městě Racines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sporthotel Kalcherhof

8,5

Sporthotel Kalcherhof

Ubytování (Hotel) Sporthotel Kalcherhof. Sporthotel Kalcherhof nabízí tenisový kurt, lázně s krytým bazénem a bezplatnou kyvadlovou dopravu do 7 km vzdáleného lyžařského areálu Ratschings Jaufen. Ubytování Sporthotel Kalcherhof se nachází ve městě Racines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienhaus Daniel

8,4

Ferienhaus Daniel

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Daniel. Ferienhaus Daniel se nachází v obci Racines a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ferienhaus Daniel se nachází ve městě Racines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Pizzeria Priska

8,4

Residence Pizzeria Priska

Ubytování (Aparthotel) Residence Pizzeria Priska. Priska je tradiční horská budova nacházející se v obci Racines a je zařízená nábytkem ze světlého dřeva. Ubytování Residence Pizzeria Priska se nachází ve městě Racines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Alpenspitz

8,2

Hotel Alpenspitz

Ubytování (Hotel) Hotel Alpenspitz. Hotel Alpenspitz se nachází v obci Racines a nabízí bar, sdílený lounge, zahradu a terasu. Tento 3hvězdičkový hotel nabízí turistické informace. Ubytování Hotel Alpenspitz se nachází ve městě Racines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Parigger Apt Lavendel

Parigger Apt Lavendel

Ubytování (Apartmány) Parigger Apt Lavendel. Parigger Apt Lavendel se nachází v obci Racines a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Tento apartmán má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Parigger Apt Lavendel se nachází ve městě Racines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Parigger Apt Enzian

Parigger Apt Enzian

Ubytování (Apartmány) Parigger Apt Enzian. Parigger Apt Enzian se nachází v obci Racines a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Tento apartmán má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Parigger Apt Enzian se nachází ve městě Racines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Parigger Apt Zirbe

Parigger Apt Zirbe

Ubytování (Apartmány) Parigger Apt Zirbe. Parigger Apt Zirbe se nachází v obci Racines a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Tento apartmán má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Parigger Apt Zirbe se nachází ve městě Racines (Itálie - Trentino Alto Adige).

Seeberhof

Seeberhof

Ubytování (Apartmány) Seeberhof. Seeberhof se nachází v obci Racines v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Seeberhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Racines

Město Racines se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 39 hotelů a ubytování ve městě Racines.