Hledat

Ubytování

Ubytování město Raches

Ve městě Raches (Řecko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Raches

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Raches

Oliveland House

9,9

Oliveland House

Ubytování (Prázdninový dům) Oliveland House. Situated in the countryside of Raches in Ikaria Island, Oliveland House is a holiday home surrounded by wild vegetation, olive and pine trees. Ubytování Oliveland House se nachází ve městě Raches (Řecko - Icaria).

Olivia Villas

9,9

Olivia Villas

Ubytování (Apartmány) Olivia Villas. Olivia Villas offers accommodation in Raches. Free WiFi is offered throughout the property and free private parking is available on site. Ubytování Olivia Villas se nachází ve městě Raches (Řecko - Icaria).

Eri Rooms to Let

9,3

Eri Rooms to Let

Ubytování (Penzion) Eri Rooms to Let. Offering a snack bar and a shared lounge, Eri Rooms to Let is in Agios Dimitrios Village, just 500 metres from its centre. Ubytování Eri Rooms to Let se nachází ve městě Raches (Řecko - Icaria).

Poraika studios

Poraika studios

Ubytování (Prázdninové domy) Poraika studios. Poraika studios se nachází v Raches v regionu Icaria a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Poraika studios se nachází ve městě Raches (Řecko - Icaria).

Arpaki

Arpaki

Ubytování (Vila) Arpaki. Arpaki se nachází ve městě Skopelos, pouhých 1,7 km od pláže Glyfoneri a přístavu Skopelos, a nabízí balkon. Ubytování Arpaki se nachází ve městě Raches (Řecko - Skopelos).

Natural high Villa

Natural high Villa

Ubytování (Vila) Natural high Villa. Natural High Villa se nachází v Raches v regionu Icaria a nabízí balkon a výhled na moře. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Natural high Villa se nachází ve městě Raches (Řecko - Icaria).

Kouklospito Agios Polykarpos

Kouklospito Agios Polykarpos

Ubytování (Prázdninový dům) Kouklospito Agios Polykarpos. Set in Raches in the Icaria region, Kouklospito Agios Polykarpos has a balcony and sea views. Ubytování Kouklospito Agios Polykarpos se nachází ve městě Raches (Řecko - Icaria).

Christos Village Center Studios

Christos Village Center Studios

Ubytování (Apartmán) Christos Village Center Studios. Christos Village Center Studios se nachází v Raches a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. 19 km od Agios Kirykos. Ubytování Christos Village Center Studios se nachází ve městě Raches (Řecko - Icaria).

Loft Studio Raxes Kastanies Ikaria # 6

Loft Studio Raxes Kastanies Ikaria # 6

Ubytování (Apartmán) Loft Studio Raxes Kastanies Ikaria # 6. Loft Studio Raxes Kastanies Ikaria # 6 se nachází v Raches. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Loft Studio Raxes Kastanies Ikaria # 6 se nachází ve městě Raches (Řecko - Icaria).

La Casa De Koko Christos Raches

La Casa De Koko Christos Raches

Ubytování (Apartmán) La Casa De Koko Christos Raches. La Casa De Koko Christos Raches se nachází v Raches a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 19 km od Agios Kirykos. Ubytování La Casa De Koko Christos Raches se nachází ve městě Raches (Řecko - Icaria).

Despina Studios Kastanies Raxes Ikaria # 10

Despina Studios Kastanies Raxes Ikaria # 10

Ubytování (Apartmán) Despina Studios Kastanies Raxes Ikaria # 10. Despina Studios Kastanies Raxes Ikaria # 10 se nachází v Raches. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Despina Studios Kastanies Raxes Ikaria # 10 se nachází ve městě Raches (Řecko - Icaria).

Ikarian Home

Ikarian Home

Ubytování (Prázdninové domy) Ikarian Home. Ikarian Home se nachází v Raches v regionu Icaria a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Ikarian Home se nachází ve městě Raches (Řecko - Icaria).

Despina Studios 4 beds with loft and kitchenette # 8

Despina Studios 4 beds with loft and kitchenette # 8

Ubytování (Apartmán) Despina Studios 4 beds with loft and kitchenette # 8. Despina Studios 4 beds with loft and kitchen # 8 se nachází v Raches. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Despina Studios 4 beds with loft and kitchenette # 8 se nachází ve městě Raches (Řecko - Icaria).

Panoramic Home - Krevatokamara Me Thea !

Panoramic Home - Krevatokamara Me Thea !

Ubytování (Apartmán) Panoramic Home - Krevatokamara Me Thea !. Ubytování s klimatizací, balkonem a panoramatickým výhledem - Krevatokamara Me Thea! se nachází v Raches. Ubytování Panoramic Home - Krevatokamara Me Thea ! se nachází ve městě Raches (Řecko - Icaria).

The central house!

The central house!

Ubytování (Apartmán) The central house!. Set in Raches, The central house! offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. With city views, this accommodation features a... Ubytování The central house! se nachází ve městě Raches (Řecko - Icaria).

Ubytování ve městě Raches

Město Raches se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Raches.