Hledat

Ubytování

Ubytování město Rabla

Ve městě Rabla (Itálie) máme celkem 28 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Rabla

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Rabla

Schnitzer Ferienwohnung Hagebutte

10

Schnitzer Ferienwohnung Hagebutte

Ubytování (Apartmán) Schnitzer Ferienwohnung Hagebutte. Schnitzer Ferienwohnung Hagebutte se nachází asi 10 km od divadla Merano a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Schnitzer Ferienwohnung Hagebutte se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schnitzer Ferienwohnung Anemone

10

Schnitzer Ferienwohnung Anemone

Ubytování (Apartmán) Schnitzer Ferienwohnung Anemone. SCHNITZER Ferienwohnung Anemone nabízí ubytování se zahradou asi 1,8 km od lanovky Texelbahn. Ubytování Schnitzer Ferienwohnung Anemone se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Hanswirt

9,5

Hotel Hanswirt

Ubytování (Hotel) Hotel Hanswirt. Rodinný Hotel Hanswirt se nachází v historické budově obklopené horami Vinschgau a nabízí panoramatický krytý bazén a rozsáhlé wellness a fitness centrum. Ubytování Hotel Hanswirt se nachází ve městě Rabla (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung im Haus Texel VI

9,3

Ferienwohnung im Haus Texel VI

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung im Haus Texel VI. Ferienwohnung im Haus Texel VI se nachází v Rablà. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ferienwohnung im Haus Texel VI se nachází ve městě Rabla (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Residence Ganthaler

9,2

Appartements Residence Ganthaler

Ubytování (Apartmány) Appartements Residence Ganthaler. Appartements Residence Gantaler se nachází v klidné oblasti na úpatí pohoří Texelgruppe, 5 minut chůze od stanice lanovky Texel. Ubytování Appartements Residence Ganthaler se nachází ve městě Rabla (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Maria

9

Villa Maria

Ubytování (Apartmány) Villa Maria. Villa Maria se nachází v Rablà a nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Villa Maria se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Biohof Niedereben

9

Biohof Niedereben

Ubytování (Farma) Biohof Niedereben. Niedereben se nachází v Rablà, 1,2 km od lanovky Aschbach, a nabízí výhled na okolní přírodu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Biohof Niedereben se nachází ve městě Rabla (Itálie - Trentino Alto Adige).

Design Hotel Tyrol

8,9

Design Hotel Tyrol

Ubytování (Hotel) Design Hotel Tyrol. Design Hotel Tyrol se nachází v klidné krajině, pouhých 7 km od lázeňského města Merano, a nabízí relaxační, ale osvěžující dovolenou. Ubytování Design Hotel Tyrol se nachází ve městě Rabla (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Rössl

8,9

Hotel Rössl

Ubytování (Hotel) Hotel Rössl. Located 8 km from Merano, Hotel Rössl has 2 pools, together with a sauna, a natural pool and a hot tub, all free. Ubytování Hotel Rössl se nachází ve městě Rabla (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung im Haus Texel VII

8,7

Ferienwohnung im Haus Texel VII

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung im Haus Texel VII. Ferienwohnung im Haus Texel VII se nachází v Rablà, 10 km od divadla Merano a hradu Princes's Castle. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Ferienwohnung im Haus Texel VII se nachází ve městě Rabla (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hike Bike & more Ferienappartement by Alex

8,5

Hike Bike & more Ferienappartement by Alex

Ubytování (Apartmány) Hike Bike & more Ferienappartement by Alex. Hike Bike & more Ferienappartement by Alex se nachází v Rablà, jen 2,7 km od lanovky Texelbahn. Ubytování Hike Bike & more Ferienappartement by Alex se nachází ve městě Rabla (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Gerold

8,5

Residence Gerold

Ubytování (Apartmány) Residence Gerold. Rezidence Gerold nabízí ubytování v městě Rablà, 1,1 km od lanovky Texelbahn. V apartmánech najdete TV s plochou obrazovkou. Ubytování Residence Gerold se nachází ve městě Rabla (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung im Haus Texel III

8,3

Ferienwohnung im Haus Texel III

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung im Haus Texel III. Ferienwohnung i se nachází v Rablà, pouhých 13 km od Texelbahn.m Haus Texel III nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung im Haus Texel III se nachází ve městě Rabla (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung im Haus Texel II

8

Ferienwohnung im Haus Texel II

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung im Haus Texel II. Ferienwohnung im Haus Texel II se nachází v Rablà. Ubytování je vzdálené 13 km od lanovky Texelbahn a hosté mohou využívat soukromé parkoviště a bezplatné... Ubytování Ferienwohnung im Haus Texel II se nachází ve městě Rabla (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung im Haus Texel IV

8

Ferienwohnung im Haus Texel IV

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung im Haus Texel IV. Ferienwohnung im Haus Texel IV se nachází v Rablà, 10 km od divadla Merano a hradu Princes'Castle. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Ferienwohnung im Haus Texel IV se nachází ve městě Rabla (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schnitzer Ferienwohnung Holunder

8

Schnitzer Ferienwohnung Holunder

Ubytování (Apartmán) Schnitzer Ferienwohnung Holunder. SCHNITZER Ferienwohnung Holunder se nachází v Rablà a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Schnitzer Ferienwohnung Holunder se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohung im Haus Texel I

7,7

Ferienwohung im Haus Texel I

Ubytování (Apartmán) Ferienwohung im Haus Texel I. Ferienwohung im Haus Texel I is set in Rablà. Ubytování je vzdálené 6 km od lanovky Texelbahn a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Ferienwohung im Haus Texel I se nachází ve městě Rabla (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schnitzer Ferienwohnung Enzian

7,5

Schnitzer Ferienwohnung Enzian

Ubytování (Apartmán) Schnitzer Ferienwohnung Enzian. SCHNITZER Ferienwohnung Enzian se nachází v Rablà a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Schnitzer Ferienwohnung Enzian se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung im Haus Texel V

6

Ferienwohnung im Haus Texel V

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung im Haus Texel V. Ferienwohnung im Haus Texel V se nachází v Rablà. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ferienwohnung im Haus Texel V se nachází ve městě Rabla (Itálie - Trentino Alto Adige).

Heidi & Edith Family Aparthotel

Heidi & Edith Family Aparthotel

Ubytování (Aparthotel) Heidi & Edith Family Aparthotel. Heidi & Edith Family Aparthotel se nachází v zahradě o rozloze 1000 m2 v obci Rablà a nabízí bezplatné wellness a krytý bazén. Ubytování Heidi & Edith Family Aparthotel se nachází ve městě Rabla (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schnitzer Ferienwohnung Löwenzahn

Schnitzer Ferienwohnung Löwenzahn

Ubytování (Apartmán) Schnitzer Ferienwohnung Löwenzahn. SCHNITZER Ferienwohnung Löwenzahn se nachází v Rablà a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Schnitzer Ferienwohnung Löwenzahn se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Rabla

Město Rabla se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 28 hotelů a ubytování ve městě Rabla.