Hledat

Ubytování

Ubytování město Rabla

Ve městě Rabla (Itálie) máme celkem 28 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Rabla

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Rabla

Schnitzer Ferienwohnung Hagebutte

10

Schnitzer Ferienwohnung Hagebutte

Ubytování (Apartmán) Schnitzer Ferienwohnung Hagebutte. Schnitzer Ferienwohnung Hagebutte se nachází asi 10 km od divadla Merano a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Schnitzer Ferienwohnung Hagebutte se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schnitzer Ferienwohnung Anemone

10

Schnitzer Ferienwohnung Anemone

Ubytování (Apartmán) Schnitzer Ferienwohnung Anemone. SCHNITZER Ferienwohnung Anemone nabízí ubytování se zahradou asi 1,8 km od lanovky Texelbahn. Ubytování Schnitzer Ferienwohnung Anemone se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Hanswirt

9,5

Hotel Hanswirt

Ubytování (Hotel) Hotel Hanswirt. Rodinný Hotel Hanswirt se nachází v historické budově obklopené horami Vinschgau a nabízí panoramatický krytý bazén a rozsáhlé wellness a fitness centrum. Ubytování Hotel Hanswirt se nachází ve městě Rabla (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Hotel Am Meilenstein

9,4

Garni Hotel Am Meilenstein

UbytováníGarni Hotel Am Meilenstein. Garni Hotel Am Meilenstein se nachází ve městě Rablà a nabízí venkovní bazén, bezplatnou saunu a tureckou lázeň. Ubytování Garni Hotel Am Meilenstein se nachází ve městě Rabla (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung im Haus Texel VI

9,3

Ferienwohnung im Haus Texel VI

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung im Haus Texel VI. Ferienwohnung im Haus Texel VI se nachází v Rablà. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ferienwohnung im Haus Texel VI se nachází ve městě Rabla (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Residence Ganthaler

9,2

Appartements Residence Ganthaler

Ubytování (Apartmány) Appartements Residence Ganthaler. Appartements Residence Gantaler se nachází v klidné oblasti na úpatí pohoří Texelgruppe, 5 minut chůze od stanice lanovky Texel. Ubytování Appartements Residence Ganthaler se nachází ve městě Rabla (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Appartment Wagnerhof

9,2

Garni Appartment Wagnerhof

UbytováníGarni Appartment Wagnerhof. Garni Appartment Wagnerhof nabízí ubytování v alpském stylu v obci Rablà. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Ubytování Garni Appartment Wagnerhof se nachází ve městě Rabla (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Maria

9

Villa Maria

Ubytování (Apartmány) Villa Maria. Villa Maria se nachází v Rablà a nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Villa Maria se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Biohof Niedereben

9

Biohof Niedereben

Ubytování (Farma) Biohof Niedereben. Niedereben se nachází v Rablà, 1,2 km od lanovky Aschbach, a nabízí výhled na okolní přírodu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Biohof Niedereben se nachází ve městě Rabla (Itálie - Trentino Alto Adige).

Design Hotel Tyrol

8,9

Design Hotel Tyrol

Ubytování (Hotel) Design Hotel Tyrol. Design Hotel Tyrol se nachází v klidné krajině, pouhých 7 km od lázeňského města Merano, a nabízí relaxační, ale osvěžující dovolenou. Ubytování Design Hotel Tyrol se nachází ve městě Rabla (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Weghueb

8,9

Garni Weghueb

UbytováníGarni Weghueb. Garni Weghueb se nachází na klidném místě v Rablà, 10 minut jízdy od Merana, je obklopený soukromými sady. Ubytování Garni Weghueb se nachází ve městě Rabla (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Rössl

8,9

Hotel Rössl

Ubytování (Hotel) Hotel Rössl. Located 8 km from Merano, Hotel Rössl has 2 pools, together with a sauna, a natural pool and a hot tub, all free. Ubytování Hotel Rössl se nachází ve městě Rabla (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Lahn

8,9

Pension Lahn

UbytováníPension Lahn. Pension Lahn se nachází v Rablà, 600 metrů nad mořem. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension Lahn se nachází ve městě Rabla (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartm. & BB Ferienidylle Gstrein

8,7

Apartm. & BB Ferienidylle Gstrein

UbytováníApartm. & BB Ferienidylle Gstrein. Apartm. & BB Ferienidylle Gstrein leží na klidném místě v centru obce Rablà a nabízí vířivku, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartm. & BB Ferienidylle Gstrein se nachází ve městě Rabla (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung im Haus Texel VII

8,7

Ferienwohnung im Haus Texel VII

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung im Haus Texel VII. Ferienwohnung im Haus Texel VII se nachází v Rablà, 10 km od divadla Merano a hradu Princes's Castle. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Ferienwohnung im Haus Texel VII se nachází ve městě Rabla (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Rablanderhof

8,7

Hotel Rablanderhof

UbytováníHotel Rablanderhof. Hotel Rablanderhof se nachází v malé vesnici Rablà a nabízí volný vstup do sauny. Má zařízenou sluneční terasu, zahradu a bazén. Ubytování Hotel Rablanderhof se nachází ve městě Rabla (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mias Apartments

8,6

Mias Apartments

UbytováníMias Apartments. Mias Apartments se nachází v Rablà a nabízí sezónní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Mias Apartments se nachází ve městě Rabla (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnungen Alber

8,5

Ferienwohnungen Alber

UbytováníFerienwohnungen Alber. Ferienwohnungen Alber se nachází v Rablà, pouhých 8,7 km od hlavního vlakového nádraží, a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, zahradou, terasou... Ubytování Ferienwohnungen Alber se nachází ve městě Rabla (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hike Bike & more Ferienappartement by Alex

8,5

Hike Bike & more Ferienappartement by Alex

Ubytování (Apartmány) Hike Bike & more Ferienappartement by Alex. Hike Bike & more Ferienappartement by Alex se nachází v Rablà, jen 2,7 km od lanovky Texelbahn. Ubytování Hike Bike & more Ferienappartement by Alex se nachází ve městě Rabla (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Gerold

8,5

Residence Gerold

Ubytování (Apartmány) Residence Gerold. Rezidence Gerold nabízí ubytování v městě Rablà, 1,1 km od lanovky Texelbahn. V apartmánech najdete TV s plochou obrazovkou. Ubytování Residence Gerold se nachází ve městě Rabla (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Panorama

8,4

Hotel Panorama

UbytováníHotel Panorama. Hotel Panorama se nachází v Rablà, 10 minut autem od Merany. Ubytování Hotel Panorama se nachází ve městě Rabla (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung im Haus Texel III

8,3

Ferienwohnung im Haus Texel III

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung im Haus Texel III. Ferienwohnung i se nachází v Rablà, pouhých 13 km od Texelbahn.m Haus Texel III nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung im Haus Texel III se nachází ve městě Rabla (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung im Haus Texel II

8

Ferienwohnung im Haus Texel II

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung im Haus Texel II. Ferienwohnung im Haus Texel II se nachází v Rablà. Ubytování je vzdálené 13 km od lanovky Texelbahn a hosté mohou využívat soukromé parkoviště a bezplatné... Ubytování Ferienwohnung im Haus Texel II se nachází ve městě Rabla (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung im Haus Texel IV

8

Ferienwohnung im Haus Texel IV

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung im Haus Texel IV. Ferienwohnung im Haus Texel IV se nachází v Rablà, 10 km od divadla Merano a hradu Princes'Castle. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Ferienwohnung im Haus Texel IV se nachází ve městě Rabla (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schnitzer Ferienwohnung Holunder

8

Schnitzer Ferienwohnung Holunder

Ubytování (Apartmán) Schnitzer Ferienwohnung Holunder. SCHNITZER Ferienwohnung Holunder se nachází v Rablà a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Schnitzer Ferienwohnung Holunder se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohung im Haus Texel I

7,7

Ferienwohung im Haus Texel I

Ubytování (Apartmán) Ferienwohung im Haus Texel I. Ferienwohung im Haus Texel I is set in Rablà. Ubytování je vzdálené 6 km od lanovky Texelbahn a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Ferienwohung im Haus Texel I se nachází ve městě Rabla (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schnitzer Ferienwohnung Enzian

7,5

Schnitzer Ferienwohnung Enzian

Ubytování (Apartmán) Schnitzer Ferienwohnung Enzian. SCHNITZER Ferienwohnung Enzian se nachází v Rablà a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Schnitzer Ferienwohnung Enzian se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung im Haus Texel V

6

Ferienwohnung im Haus Texel V

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung im Haus Texel V. Ferienwohnung im Haus Texel V se nachází v Rablà. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ferienwohnung im Haus Texel V se nachází ve městě Rabla (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Sonja - Suite Castanea

Residence Sonja - Suite Castanea

UbytováníResidence Sonja - Suite Castanea. Residence Sonja - Suite Castanea se nachází v Rablà v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu. Ubytování Residence Sonja - Suite Castanea se nachází ve městě Rabla (Itálie - Trentino Alto Adige).

Heidi & Edith Family Aparthotel

Heidi & Edith Family Aparthotel

Ubytování (Aparthotel) Heidi & Edith Family Aparthotel. Heidi & Edith Family Aparthotel se nachází v zahradě o rozloze 1000 m2 v obci Rablà a nabízí bezplatné wellness a krytý bazén. Ubytování Heidi & Edith Family Aparthotel se nachází ve městě Rabla (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schnitzer Ferienwohnung Löwenzahn

Schnitzer Ferienwohnung Löwenzahn

Ubytování (Apartmán) Schnitzer Ferienwohnung Löwenzahn. SCHNITZER Ferienwohnung Löwenzahn se nachází v Rablà a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Schnitzer Ferienwohnung Löwenzahn se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Sonja - Apartment Betula

Residence Sonja - Apartment Betula

UbytováníResidence Sonja - Apartment Betula. Residence Sonja - Apartment Betula se nachází v Rablà, 8,6 km od hlavního vlakového nádraží a 10 km od divadla Merano. Ubytování Residence Sonja - Apartment Betula se nachází ve městě Rabla (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Sonja - Apartment Fagus

Residence Sonja - Apartment Fagus

UbytováníResidence Sonja - Apartment Fagus. Residence Sonja - Apartment Fagus se nachází v Rablà v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. Ubytování Residence Sonja - Apartment Fagus se nachází ve městě Rabla (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Ferdy

Apartment Ferdy

UbytováníApartment Ferdy. Apartment Ferdy se nachází v Rablà, 8,7 km od hlavního vlakového nádraží a 10 km od divadla Merano, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Apartment Ferdy se nachází ve městě Rabla (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Sonja - Apartment Pinus

Residence Sonja - Apartment Pinus

UbytováníResidence Sonja - Apartment Pinus. Ubytování se nachází v Rablà, 8,6 km od hlavního vlakového nádraží a 10 km od divadla Merano. Ubytování Residence Sonja - Apartment Pinus se nachází ve městě Rabla (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Sonja - Apartment Picea

Residence Sonja - Apartment Picea

UbytováníResidence Sonja - Apartment Picea. Residence Sonja - Apartment Picea se nachází v Rablà a nabízí ubytování se soukromým bazénem. Ubytování Residence Sonja - Apartment Picea se nachází ve městě Rabla (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Sonja - Apartment Abies

Residence Sonja - Apartment Abies

UbytováníResidence Sonja - Apartment Abies. Residence Sonja - Apartment Abies se nachází v Rablà v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. Ubytování Residence Sonja - Apartment Abies se nachází ve městě Rabla (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Rabla

Město Rabla se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 28 hotelů a ubytování ve městě Rabla.