Hledat

Ubytování

Ubytování město Quseir

Ve městě Quseir (Egypt) máme celkem 24 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Quseir

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Quseir

The View El Quseir

9

The View El Quseir

Ubytování (Apartmány) The View El Quseir. View El Quseir se nachází v Quseiru. Nabízí klimatizované pokoje s Wi-Fi zdarma a terasou. Ubytování The View El Quseir se nachází ve městě Quseir (Egypt - Red Sea Governorate).

Movenpick Resort El Quseir

8,8

Movenpick Resort El Quseir

Ubytování (Rezort) Movenpick Resort El Quseir. Mövenpick Resort El Quseir je situován mezi písečnými dunami a tmavomodrým mořem. Ubytování Movenpick Resort El Quseir se nachází ve městě Quseir (Egypt - Red Sea Governorate).

El Quseir Hotel

8,6

El Quseir Hotel

Ubytování (Hotel) El Quseir Hotel. Hotel El Quseir nabízí ubytování v Quseiru. Hotel má terasu a můžete se zde ubytovat v rodinných pokojích. Ubytování El Quseir Hotel se nachází ve městě Quseir (Egypt - Red Sea Governorate).

Lazuli Hotel, Marsa Alam

8,5

Lazuli Hotel, Marsa Alam

Ubytování (Rezort) Lazuli Hotel, Marsa Alam. Pětihvězdičkový Lazuli Hotel, Marsa Alam se nachází v Quseiru a nabízí výhled na pláž, bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Lazuli Hotel, Marsa Alam se nachází ve městě Quseir (Egypt - Red Sea Governorate).

Sea Hug Resort Qusier City

8,3

Sea Hug Resort Qusier City

Ubytování (Hotel) Sea Hug Resort Qusier City. Sea Hug Resort Qusier City se nachází v Qusieru a nabízí restauraci, venkovní bazén, bar a společný lounge. Ubytování Sea Hug Resort Qusier City se nachází ve městě Quseir (Egypt - Red Sea Governorate).

Utopia Beach Club

8,2

Utopia Beach Club

Ubytování (Rezort) Utopia Beach Club. Utopia Beach Club je rodinný plážový hotel, který se nachází na jižním břehu Rudého moře v Egyptě, má svoji písečnou pláž s útesem, kde se můžete potápět a... Ubytování Utopia Beach Club se nachází ve městě Quseir (Egypt - Red Sea Governorate).

Radisson Blu Resort El Quseir

8

Radisson Blu Resort El Quseir

Ubytování (Rezort) Radisson Blu Resort El Quseir. Tento rezort se nachází v El Quseir, 5 km od centra. Ubytování Radisson Blu Resort El Quseir se nachází ve městě Quseir (Egypt - Red Sea Governorate).

Flamenco Beach & Resort Quseir

7

Flamenco Beach & Resort Quseir

Ubytování (Rezort) Flamenco Beach & Resort Quseir. Tento moderní a mezinárodní hotel se nachází na panenském pobřeží Rudého moře a je obklopen majestátními horami. Poblíž jsou přístupné korálové útesy. Ubytování Flamenco Beach & Resort Quseir se nachází ve městě Quseir (Egypt - Red Sea Governorate).

Rohanou Beach Resort

6,9

Rohanou Beach Resort

Ubytování (Rezort) Rohanou Beach Resort. Rohanou Beach Resort je rezort situovaný u Rudého moře, nedaleko Quseiru. Nabízí vlastní úsek pláže, venkovní bazén a ve všech prostorách zdarma Wi-Fi. Ubytování Rohanou Beach Resort se nachází ve městě Quseir (Egypt - Red Sea Governorate).

Sea View Apartments

5,6

Sea View Apartments

Ubytování (Apartmán) Sea View Apartments. Sea View Apartments is located in Quseir and offers a garden, a private beach area and barbecue facilities. Ubytování Sea View Apartments se nachází ve městě Quseir (Egypt - Red Sea Governorate).

Beautiful 1 bedroom apartment

Beautiful 1 bedroom apartment

Ubytování (Apartmán) Beautiful 1 bedroom apartment. Beautiful 1 bedroom apartment se nachází v Quseiru a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a soukromou pláž. 38 km od přístavu Ghalib. Ubytování Beautiful 1 bedroom apartment se nachází ve městě Quseir (Egypt - Red Sea Governorate).

Apartment near the beach Vendula

Apartment near the beach Vendula

Ubytování (Apartmán) Apartment near the beach Vendula. Apartmán u pláže Vendula se nachází ve městě Quseir. K dispozici je také balkon. Ubytování Apartment near the beach Vendula se nachází ve městě Quseir (Egypt - Red Sea Governorate).

Las cabanas oriental coast

Las cabanas oriental coast

Ubytování (Apartmán) Las cabanas oriental coast. Set in Quseir in the Red Sea Governorate region, Las cabanas oriental coast features a balcony and garden views. Ubytování Las cabanas oriental coast se nachází ve městě Quseir (Egypt - Red Sea Governorate).

Las cabanas oriental coast

Las cabanas oriental coast

Ubytování (Apartmán) Las cabanas oriental coast. Situated in Quseir in the Red Sea Governorate region, Las cabanas oriental coast has a balcony and garden views. Ubytování Las cabanas oriental coast se nachází ve městě Quseir (Egypt - Red Sea Governorate).

Egyptian House

Egyptian House

Ubytování (Aparthotel) Egyptian House. Offering city views, Egyptian House in Quseir offers accommodation and a terrace. Ubytování Egyptian House se nachází ve městě Quseir (Egypt - Red Sea Governorate).

German Dolphin

German Dolphin

Ubytování (Apartmány) German Dolphin. German Dolphin se nachází v Quseiru a nabízí bezplatné Wi-Fi, bar, zahradu a zázemí pro vodní sporty. Ubytování German Dolphin se nachází ve městě Quseir (Egypt - Red Sea Governorate).

Qussier sea view apartment

Qussier sea view apartment

Ubytování (Apartmán) Qussier sea view apartment. Qussier sea view apartment se nachází ve městě Quseir. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Apartmán má TV s plochou obrazovkou. Ubytování Qussier sea view apartment se nachází ve městě Quseir (Egypt - Red Sea Governorate).

القاهره

القاهره

Ubytování (Apartmán) القاهره. القاهره is set in Quseir. This air-conditioned apartment has 1 bedroom, a flat-screen TV, and a kitchen. Free private parking is available at the... Ubytování القاهره se nachází ve městě Quseir (Egypt - Red Sea Governorate).

Roots Red Sea

Roots Red Sea

Ubytování (Hotel) Roots Red Sea. Roots Red Sea se nachází v Quseiru a nabízí restauraci, venkovní bazén, bar a zahradu. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Hotel má soukromou pláž. Ubytování Roots Red Sea se nachází ve městě Quseir (Egypt - Red Sea Governorate).

Vacation home

Vacation home

Ubytování (Apartmán) Vacation home. Vacation home se nachází v Quseiru a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Tento apartmán má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Vacation home se nachází ve městě Quseir (Egypt - Red Sea Governorate).

Ubytování ve městě Quseir

Město Quseir se nachází na území země Egypt. Momentálně pro vás evidujeme celkem 24 hotelů a ubytování ve městě Quseir.