Hledat

Ubytování

Ubytování město Quseir

Ve městě Quseir (Egypt) máme celkem 24 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Quseir

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Quseir

The View El Quseir

9

The View El Quseir

Ubytování (Apartmány) The View El Quseir. View El Quseir se nachází v Quseiru. Nabízí klimatizované pokoje s Wi-Fi zdarma a terasou. Ubytování The View El Quseir se nachází ve městě Quseir (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 585 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lia Life House

8,8

Lia Life House

Ubytování (Apartmán) Lia Life House. Lia Life House is situated in Quseir. Located on the beachfront, this property features a terrace. Ubytování Lia Life House se nachází ve městě Quseir (Egypt - Red Sea Governorate).

Movenpick Resort El Quseir

8,8

Movenpick Resort El Quseir

Ubytování (Rezort) Movenpick Resort El Quseir. Mövenpick Resort El Quseir je situován mezi písečnými dunami a tmavomodrým mořem. Ubytování Movenpick Resort El Quseir se nachází ve městě Quseir (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 800 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Quseir Hotel

8,6

El Quseir Hotel

Ubytování (Hotel) El Quseir Hotel. Hotel El Quseir nabízí ubytování v Quseiru. Hotel má terasu a můžete se zde ubytovat v rodinných pokojích. Ubytování El Quseir Hotel se nachází ve městě Quseir (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 575 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea Hug Resort Qusier City

8,3

Sea Hug Resort Qusier City

Ubytování (Hotel) Sea Hug Resort Qusier City. Sea Hug Resort Qusier City se nachází v Qusieru a nabízí restauraci, venkovní bazén, bar a společný lounge. Ubytování Sea Hug Resort Qusier City se nachází ve městě Quseir (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Utopia Beach Club

8,2

Utopia Beach Club

Ubytování (Rezort) Utopia Beach Club. Utopia Beach Club je rodinný plážový hotel, který se nachází na jižním břehu Rudého moře v Egyptě, má svoji písečnou pláž s útesem, kde se můžete potápět a... Ubytování Utopia Beach Club se nachází ve městě Quseir (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Silver Beach El Quseir

8,2

Silver Beach El Quseir

Ubytování (Rezort) Silver Beach El Quseir. Silver Beach El Quseir se nachází v Quseiru a má restauraci, venkovní bazén, fitness centrum a bar. K hotelu patří soukromý úsek pláže a zahrada. Ubytování Silver Beach El Quseir se nachází ve městě Quseir (Egypt - Red Sea Governorate).

Radisson Blu Resort El Quseir

8

Radisson Blu Resort El Quseir

Ubytování (Rezort) Radisson Blu Resort El Quseir. Tento rezort se nachází v El Quseir, 5 km od centra. Ubytování Radisson Blu Resort El Quseir se nachází ve městě Quseir (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Flamenco Beach & Resort Quseir

7

Flamenco Beach & Resort Quseir

Ubytování (Rezort) Flamenco Beach & Resort Quseir. Tento moderní a mezinárodní hotel se nachází na panenském pobřeží Rudého moře a je obklopen majestátními horami. Poblíž jsou přístupné korálové útesy. Ubytování Flamenco Beach & Resort Quseir se nachází ve městě Quseir (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rohanou Beach Resort

6,9

Rohanou Beach Resort

Ubytování (Rezort) Rohanou Beach Resort. Rohanou Beach Resort je rezort situovaný u Rudého moře, nedaleko Quseiru. Nabízí vlastní úsek pláže, venkovní bazén a ve všech prostorách zdarma Wi-Fi. Ubytování Rohanou Beach Resort se nachází ve městě Quseir (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 795 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea View Apartments

5,6

Sea View Apartments

Ubytování (Apartmán) Sea View Apartments. Sea View Apartments is located in Quseir and offers a garden, a private beach area and barbecue facilities. Ubytování Sea View Apartments se nachází ve městě Quseir (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Egyptian House

Egyptian House

Ubytování (Aparthotel) Egyptian House. Offering city views, Egyptian House in Quseir offers accommodation and a terrace. Ubytování Egyptian House se nachází ve městě Quseir (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 743 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Las cabanas oriental coast

Las cabanas oriental coast

Ubytování (Apartmán) Las cabanas oriental coast. Set in Quseir in the Red Sea Governorate region, Las cabanas oriental coast features a balcony and garden views. Ubytování Las cabanas oriental coast se nachází ve městě Quseir (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Las cabanas oriental coast

Las cabanas oriental coast

Ubytování (Apartmán) Las cabanas oriental coast. Situated in Quseir in the Red Sea Governorate region, Las cabanas oriental coast has a balcony and garden views. Ubytování Las cabanas oriental coast se nachází ve městě Quseir (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 641 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Quseir

Město Quseir se nachází na území země Egypt. Momentálně pro vás evidujeme celkem 24 hotelů a ubytování ve městě Quseir.